Emisija koja vas najvishe nervira ?

fakat ih ima vise!!!Npr 48 sati svadba i sve za ljubav! Te ibmecilno glupave emisije su napravljene za ljude nizeg intelekta!!! Toliko su glupe da mi se place kad idu u udarnim terminima. Sta ce svet da misli o nama kad vidi nekog nepismenog Cigu kako se vencava?Uzas. To je stamota!!! Jos je veca sramota sto je to najgledanije!!! Uzas
 
d-a-k-a:
Jednostavan život - pre bih gledala Grand Show

Ali skroz, skroz, skroz, skroz je nerealno.Shto se zove realiti emisija kad je sve nerealno.Prestala sam da je gledam kad su se, kao, vozile u autobusu, a nemaju para za kartu, mislim, ide sa njima TV ekipa, imaju telefone, banke, bankomate, i ako je trebalo da bude realiti, realnije je bilo da su rekle vozechu "ovo je emisija, mi to treba da placamo, ali vi cete nas povesti besplatno, zar ne?", on bi sigurno hteo.Od tad prebacujem kad ugledam tu emisiju "Jednostavan zivot".
 
Nowica:
Ja najvishe mrzim KLOPKU na PINKU....One divljake kako se svadjaju :D

Па Клопка се не емитује уопште на Пинку!
136.gif
 
Mozda bi bilo bolje da je tema sta je najseljackija emisija na tv.Jer ono sto te nervira u principu i ne gledas.
A najseljackija.Sam vrh seljastva.Kraljica seljackih emisija je ona sa seljacinom koji valjda svira u nekom prsluk bendu ili kako se vec zove i sto je najgore daje se na nekoliko televizija.
Ima je na palmi,BN-u,nekom BIT-u valjda,Mostu...
Uzas!
 

Back
Top