Hocete li u Gucu ove godine?

Bezimeni77:
I ja sam se "naoruzao" da ove godine premijerno odem do Guce. Kazu da je vikend najbolji.
Valjda nece biti neka kisurina.

P.S. Uff, sto ti lepa fotka!
Ja sam slusajuci iskustva drugih zakljucila da je utopija krenuti kolima,tesko za parking,ili parkirati prilicno daleko od ulaza,a to znaci pesaciti prilicno...na prilazu Guci strahovita guzva,pijanih vozaca i velikih kolona mnogo...!Srecom ima
organizovanog prevoza sto je mozda najbolje resenje!;)pozz
 
I ove godine će za sve saboraše biti otvoren saborski „MB kamp“ u mestu Puhovo, pet kilometara od Guče prema Lučanima. Kamp se otvara u sredu u osam časova i zatvara u ponedeljak, 4. septembra u 16 časova. Mesto u kampu može da se rezerviše putem telefona 032/819-384 i košta 1.050 dinara, bez obzira na to koliko dana ćete provesti u kampu.
 
Autobusom do Guče
Iz svih većih gradova Srbije autobusi ka Čačku saobraćaju svakih sat vremena. Cena karte u jednom smeru iz Kragujevca do Čačka je 240 dinara (povratna 380 dinara), iz Niša do Čačka 560 dinara (ne prodaju se povratne karte), iz Novog Sada do Čačka 710 dinara (povratna 1.050 ), a iz Beograda karta košta 600 dinara (povratna 1.100). Od Čačka do Guče autobusi saobraćaju svakog sata, a cena je 95 dinara.
Izvor: www.blic.co.yu
 
Sve je to OK, ali ako je karta 1700 iz Novog sada sa ovim prevoznikom, pretpostavljam da je iz BG jeftinija, pa ko ne voli da se cima, vredi otici sa njima. Ja idem kolima, posto imam gde da spavam u Cacku, pa ce mi tamo biti baza. A imamo na koriscenju i vikendicu u Dragacevu, tako da se za sebe ne brinem...
 
twigy:
Ove godine sam cvrsto resila da idem.Ko je bio,koji dan je najbolje otici,posto traje vise dana??? :-D

ja idem sutra ujutru .
tamo kampujem svake godine .
najvece ludilo i dozivljaj su petak i subota .
u nedelju cim svane skoro svi pocinju pakovanje i odlaze.
ja se uvek vracam ponedeljkom kad se dobro ispavam .
a i tad nema guzve .
inace , moguce je proci kolima iako je guzva .
a i parking je malte ne u samom centru .
pozdrav i srecan put .
i naravno dobro se provedi .
 
ne znam da li tamo ima tople vode i ogledala, a šta ako mi se pripiški i tako :lol: Sve mislim, a i prašnjavo je...sigurna sam da je prašnjavo :)
nego, gledala sam ih u Sava Centru..Lajko Felix i Boban Marković - to je pravi okvir, iz VIP dela :P
 

Back
Top