Prijateljstvo sa osobom koja te privlaci?

Zuco:
Upoznate pripadnika suprotnog pola koji kod vas izaziva jake erotske zelje, medjutim on(a)
ne zele takvu bliskost. Vi osjecate naklonost i zelite da budete makar prijatelji, ako bi se on(a) slozio, da li bi to prijateljstvo zaista funkcionisalo. Misljenja, iskustva???
Mislim da bih mogao da se prilagodim takvoj situaciji ( iako u njoj nisam bio),
ali da budem iskren tako nesto bi mi povredilo ego. :)
 
Ma da, bas se glupiram postavljanjem ovakvih tema u zadnje vrijeme.
Ocigledan mi je veliki pad koncentracije u zadnja nekolika dana. Stigao me umor. :confused: Ne cudim se sebi na Kolicini gluposti, sto cesto kaze jedan od forumasa (zaboravio nick coveku), vec se cudim masovnom prisustvu i komentarima na, po meni i glupim i neprecizno definisanim (mojim) temama.
Ali jeb. ga, jednom sam glasno uzviknuo: OCU PRAVO NA GLUPOST!!!, pa kad ga trazim za sebe necu vise da se cudim ni vama :D :D :D
 
Ja recimo bih i smatram da je dobro ....ako hoće osoba da ostane uz "privlačnu".

Samo ne bih to nazvao prijateljem, već poznanikom....
Prilika može i kasnije da dodje, naročito ako ženka nije animalna do daske, i muškarac glup do daske....
Znači morate ostaviti distancu....

Ljubav nestaje kad nestane nade, nade da će nešto da se razvija, nade da će da se produbljuje, nade da će da večito traje.Čim neprimetno uzmemo zdravo za gotovo i nestane nade, nema ljubavi , ostaje vezanost, poštovanje, poverenje, ali se nekako ljubav sroza....

Zato treba ostati mužjak u njenim očima, i žena u njegovim....iako poznanici....znači ne izgubiti seksualnost....inače ste papak (i m i ž).
 
Zuco:
Nije u pitanju samo erotska zelja. Uvjeren sam da stvarna zena ima vrlo velike ljudske vrijednosti inace mi ne bi polo na um da je zelim za prijatelja. :|
Pazi ovako, imam odlicnog druga 10 godina, padale su mu na um takve misli sto mi je i rekao, ja nisam delila te zelje, niti cu, prvenstveno smo drugovi i tako je i ostalo... poenta je da ne gaji ona specijalna osecanja prema meni, znaci samo prijateljstvo, sto nije mala stvar i malo se lozi na mene, sad vise ne jer je nasao super devojku i sad samo na nju misli i sve je ispalo ok. Moj slucaj, inace ljudi se slabo nose sa tim stvarima...
 
rastamann:
Zuco, uopshte nije poenta u tome da li ima ljudske vrednosti...

Po meni je upravo to poenta.
Da nijesam uocio ili naslutio da ih posjeduje nebih ni trazio prijateljstvo od nje. Ovo je prvi put da ovako postupim.
Zamisli koliko me zena jednako ili vise, erotski privlace, pa ni od jedne ne trazim prijateljstvo. Inaca bi ih bilo bataljon koje bi bile kulturno umoljene da mi budu prijatelj.
.
 

Back
Top