Prijateljstvo sa osobom koja te privlaci?

Gazdarica:
Vidim TP da si postao moj portparol... Ako, ako, ne bi bilo lose da mi ustedis kuckanje...
Jos ti samo fali da naucis sta treba da napises!

Zuco, ako neko u meni izaziva jake erotske zelje, a nudi mi prijateljstvo, e to je kao da mi nudi hranu, a ja sam zedna... Da li je sada jasno, ili treba da opisujem?


Hoce da kaze, koji ce joj k...c hrana kada je ona zedna.!!!
 
dali raspravljamo o osobi koju prvi put srecemo ili o vec formiranom prijateljstvu?
Ako se radi o postojecem prijateljstvu, mislim da se moze sve vrlo ok obaviti /ili u trajnom glagolu`obavljati`/ ako se stvari otvoreno stave na sto i igra iskreno.
`ajd da probamo, pa ako bude ok, neka traje dok traje, a ako ne-jbg, probali smo a ne da se citav zivot mucimo oko toga.
a sve ostalo je neiskren odnos, u bilo kom slucaju.
 
Jeli ja to grešim što sam u svojoj istoriji uvek tumačio da zaljubljenost nastaje uvek animalno kod žena....
U protivnom je neki interes. Da li samoća, da li nedostatak nežnosti, da li potreba za prijateljem, da li sigurnost.
Sve ovo su razlozi zašto devojka počne da "otkida" na frajera.A u stvari ne otkida.I nekada je toliko posesivna i ubedljiva za druge , da to prosto čovek ne poveruje.
I šta kad prodju godine, sve dodje na svoje i saznaš da je to bilo , "jer je bilo lakše".

A kad su dvoje krenuli kao prijatelji, znači pravi prijatelji, onda je izmedju njih bilo jasno da nema ničeg animalno privlačnog ili je u pitanju zamaskirana zaljubljenost.
I poštovanja i poverenja i divljenja može nastati ljubav, ali ne i zaljubljenost.
Zvuči kao glupost, za muškarce to nije toliko strašno, oni se i onako polako zaljubljuju, više racio.
Za žene je to skoro uskraćivanje onog ushićenja, lepršavosti i ludosti i neiznerne snage i podantnosti.
A to je u dubini duše nedopustivo.
I najčešće se dešava da sublimiraju taj nedostatak izuzetno emotivnim praćenjem svoje ljubavi.
Što za muškarca onda i nije uopšte loše....
 
Zuco:
Upoznate pripadnika suprotnog pola koji kod vas izaziva jake erotske zelje, medjutim on(a)
ne zele takvu bliskost. Vi osjecate naklonost i zelite da budete makar prijatelji, ako bi se on(a) slozio, da li bi to prijateljstvo zaista funkcionisalo. Misljenja, iskustva???
Pa videcu. Upravo skoro mi se to desilo. Rekli smo da ce mo ostati prijatelji. Sad kako ce to funkcionisati. Pojma nemam. Prvi mi je put.
 
Tuzni_patak:
Jeli ja to grešim što sam u svojoj istoriji uvek tumačio da zaljubljenost nastaje uvek animalno kod žena....
U protivnom je neki interes. Da li samoća, da li nedostatak nežnosti, da li potreba za prijateljem, da li sigurnost.
Sve ovo su razlozi zašto devojka počne da "otkida" na frajera.A u stvari ne otkida.I nekada je toliko posesivna i ubedljiva za druge , da to prosto čovek ne poveruje.
I šta kad prodju godine, sve dodje na svoje i saznaš da je to bilo , "jer je bilo lakše".

A kad su dvoje krenuli kao prijatelji, znači pravi prijatelji, onda je izmedju njih bilo jasno da nema ničeg animalno privlačnog ili je u pitanju zamaskirana zaljubljenost.
I poštovanja i poverenja i divljenja može nastati ljubav, ali ne i zaljubljenost.
Zvuči kao glupost, za muškarce to nije toliko strašno, oni se i onako polako zaljubljuju, više racio.
Za žene je to skoro uskraćivanje onog ushićenja, lepršavosti i ludosti i neiznerne snage i podantnosti.
A to je u dubini duše nedopustivo.
I najčešće se dešava da sublimiraju taj nedostatak izuzetno emotivnim praćenjem svoje ljubavi.
Što za muškarca onda i nije uopšte loše....

Je li Patak, jel' ti pohađaš neku školu za ovakve postove? Još u jednoj temi sam se 100% složio sa tobom, pa tako i ovde.
100% tačno...
(ozbiljno mislim)
 
Jeli ja to grešim što sam u svojoj istoriji uvek tumačio da zaljubljenost nastaje uvek animalno kod žena....
U protivnom je neki interes. Da li samoća, da li nedostatak nežnosti, da li potreba za prijateljem, da li sigurnost.
Sve ovo su razlozi zašto devojka počne da "otkida" na frajera.

А из којих разлога типови ''откидају'' на рибе? Да ли су то неки другачији разлози од ових?
 

Back
Top