Raj i pakao

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.693
Upravo sam imala viziju pakla: vecito peglanje!
I dok nemam nikakve sumnje oko toga sta bi za mene bio pakao, raj mi je malo teze da zamislim... koja je to aktivnost koja mi nikada, ali nikada ne bi dosadila? Mozda vecita setnja nekim mediteranskim predelom :)

Sta bi za vas bio pakao, a sta raj?
 
Ma, пеглање је дивна ствар! Прво правило - седнеш! Друго правило- пустиш неки филмић, скуваш кафицу и лепо натенане пеглаш и гледаш ТВ.... ништа страшно!:)

Ако хоћеш мене да казниш - натерај ме да вечито перем масне загореле шерпетине...фуј!:-x

А рај...кхкх.....па мени секс пада на памет..8-) ..ал уморила бих се од толиког раја!:roll:
 
muvalo:
Upravo sam imala viziju pakla: vecito peglanje!
Sta bi za vas bio pakao, a sta raj?
Upravo zavrsila peglanje! :D Gde bre pakao, to jedino volim da radim od kucnih poslova.
Pakao?
Ribanje masnih zagorelih serpi i plehova po vascele dane... Ili prisilno drustvo gomile idiota zauvek... brrrr. Ne moci biti sam ni sekundu vremena. Ima li mesta za vise od jednog pakla?

Raj?
Da ostanem ovde u Italiji da zivim. Bas ovde gde sam sad, ne neki ultra grad. Mirno je, lepo je, mogu da radim sta volim... Ehhh...:roll:
 
Raj?:evil:
Opuštajuće i duge šetnje po prirodi,dosade u izobilju,dosadne face u okruženju,sve isto i jednolično,slušaš tamo nekog svetog domaćina kako propoveda bratstvo i jedinstvo,nema poroka,nema akcije...fuj!:evil:

Pakao!:twisted:
Akcija non-stop,greh i porok na sve strane,muzika,nema dosade ni dosadnih osoba,sve kao u real life...:twisted:

Lako je odlučiti.:twisted:
 
"Ja sam svoje nebo i svoj pakao!"

Ovo nema veze, al' mi je prvo palo na pamet kad sam videla temu. :razz:

Dobar ti je primer peglanje. Svakodnevna obaveza, kao i pregrst drugih, koje kad se ujedine od zivota naprave jednolicnu, monotonu ispraznu simfoniju. To jeste pakao apsurda. Opet s druge strane, bucni pakao moderne izvestacene civilizacije, bolest "muve bez glave", kako je ja zovem, hiperaktivnost, iluzija i tracenje zivota u besmislenim aktivnostima koji toboze imaju vaznost i znacaj, za koga, bre, pitam ja vas?

Raj? Boravak u prirodi, vodjenje ljubavi, razgovor dve srodne duse, uzivanje u umetnosti i kontemplaciji, stvaranje ili kreiranje, saznavanje neceg novog, biti okruzen voljenim bicima sto vise i sto cesce i neizostavno mazuljanje, sa decom i zivotinjama, i naravno glupiranje kao ruganje i ironija na apsurd i besmisao svakodnevnice.:lol:
 
Dobro je da si se javila Divlja - ove dve ne misle da je peglanje strasno! Niste me ubedile, samo da znate :) iako su masne serpe jak argument...

Pakao bi za mene mogao da bude i veciti prenos fudbalske utakmice... ja kako cujem glas komentatora cela pretrnem iznutra od uzasa...
 
usisavanje kuce dakle pakao ilir ecimo soba koja ima 100 neki ukrasa detalja dzidza bidza i sl..kada se brise prasina..pa onda pomeri jedan pomeri jos jedna pa vrati pa .....jaooo

raj.....pa putovanje,neki gotivni predeli i tahiti :)
 
Pakao, brisanje sudova, mogu da ih perem, volim da ih perem, ali sto ne volim da brisem sudove, grrr
Raj, suncanje na nekom malom ostrvu sa belim beskom i kristalno plavom vodom, a okolo nema puno ljudi
 
Hm. Imam neku belu kosuljicu sa elastinom... zguzva se i to... mada izbegavam da nosim stvari koje nisu od prirodnih materijala... ne prija mi.
A ostalo su mi uglavnom pamucne i lanene stvari (dobro, sad je leto, pa lan bas rabim)... ne mogu da zamislim da sve svoje bluzice i kosuljice, suknjice i pantalone jednom nedeljno nosim na hemijsko. :shock:

Ja tamo samo sakoe i kapute/ zimske jakne. I stofane pantalone. He, i jedan jorgan...:D

Sve sto moze da se pere - perem (i peglam)... Prvo, lepse mirise od hemijskog, a drugo, ne smeta mi peglanje. Volim kad je uredno.
 
Znas kako, fine stvari ne idu u masinu. Onda moras da ih peres rucno. Dok ja to operem i posle ispeglam, ima da prodje svetlosna godina. Plus, velike su sanse da nesto unistim. Plati, pa klati. :-D
 
divlja:
Znas kako, fine stvari ne idu u masinu. Onda moras da ih peres rucno. Dok ja to operem i posle ispeglam, ima da prodje svetlosna godina. Plus, velike su sanse da nesto unistim. Plati, pa klati. :-D

Oh, okej. Ja nemam toliko fine stvari (sve mogu na 45 ili 30 stepeni da perem u masini) uglavnom. Neke stvari perem na ruke... Hm - to moze da bude smor. :?
Srecom, nema ih mnogo
 
Nemam pojma o čemu je tema, samo da kažem da sam kupio majicu u Beoizlogu sa АЗБУКОМ , a pozadi piše ovako: ОВАЈ...КАКО СЕ ЗОВЕ...
Џ
џиџа

Б
баскет

Д
данубиус

Ш
шатро
Љ
љубав?
Ч
човек....basket ganja danube.. like love...man!
 
pakao - igram ja Battlefield 2, i uvek pred kraj partije kada protivniku ostane desetak tiketa, pokida se veza sa serverom... i ne prebaci mi poene za tu partiju a ja bas u toj partiji napravim neki skor nevidjeno veliki! Dakle.... to je pakao....

A raj, to je nesto "ja i moja devojcica".... mislim ta vrsta price ;)
 
peglanje ne smeta toliko,jer obicno gledam limunade(iz one druge teme) samo mi je tesko da pocnem..jutros sam ispeglala brdo muzevljevih majica,ja i gace peglam,i peskire i sve sem carapa i brushaltera,volim onaj osecaj kad legnem u ispeglanu ravnu posteljinu ili obucem staru majicu koja je ispeglana pod konac i mirise na omeksivac
a pakao mi je...pranje wc solje,vadjenje dlaka iz onog plasticnog na lavabou,masne serpe o yes,odledjivanje friga i ribanje nakon toga
valjda zato nista od toga i ne radim :) godinama
raj..ma nema aktivnosti koja ne bi mogla da dosadi,i sex i putovanja i cokolada i citanje i soping ma sve smori ako se preteruje
al eto neko sitno zadovoljstvo npr...da puckam one kruzice na plasticnoj zastitnoj ambalazi.skromno
 

Back
Top