Price iz GSP-a

danas su se dve babe podzapale u brace jerkovic u 18ici zato sto su obe htele da sednu na desno sediste a ni jedna na levo i ako su oba bila prazna... i citavih 5 min su se svadjale, dok jedna od njih nije izasla - 2 stanice kasnije...

kasnije u istom busu zena(slobodna procena da ima oko 5.5 banki) trci kroz bus da izadje, jer kako ona kaze "na prednjim i srednjim vratima izlaze dede i babe po pola sata, a ja nemam vremena da cekam. zurim na pijac"

jednom se neka baba zaletela da uđe u trolu pre nego što su svi izašli iz nje, kad je udarila u jednog lika što je krenuo da izlazi pala je napolje na leđa i kao kornjača nije mogla da se okrene i ustane bar 20 sekundi...
a o raznim tučama da ne pričamo...

jednom prošle godine stojim na zelenom vencu i čekam neki noćni... on dolazi u 1:15 krcat, nema šanse da se uđe. neka dva lika stoje ispred i kažu trećem koji se zaleteo da uđe: Klintone nemaš šanse. Lik odustaje ali samo od ulaska na vrata. Traži od ove dvojice da ga podignu i lik ladno uđe kroz onaj mali prozor iznad prvog reda sedišta iza drugih vrata. Onda to vide jedna riba i povika drugaricama: Jao ja moram kući hitno, ubiće me ćale! Onda ti ova dva lika uhvate ribu za noge i podignu je tako da ona naglavačke upade unutra i koprcala se tako jedno minut dok nije uspela da sedne jednom liku u krila. Dok su je ubacivali, ona je refleksno nabola jednog od te dvojice kolenom u lice i to žestoko!!!
 
heh, svidza mi se tema... e ovako, danas je u skoro punom autobusu devojka koje je sedela ispred mene pricala preko mobilnog (poprilicno glasno ) sa drugaricom-o svom novom decku. pa razgovor je od prilike ovako tekao:
znaci pricacu ti detalje kad dodjem kod tebe....za jedno 15 min....da bre mnogo je dobar, ono kao bas mi je lepo, al ja se trudim da ne ispadnem laka, ono kao da ne pomisli svasta, ....da, naravno da znas na sta mislim, uglavnom poenta je da sam mu za sad dala da ma uvati malo vise, i to prekjuce, mislim ono kao extra je decko sve je u fullu, mislim znas ono kao, nismo se kresnuli jos ali skoro, ma ono brate pricacu ti detalje kad dodjem....da,da, za 15 min stizem...

uglavnom ceo razgovor je tekao u njenom objasnjavanju sta su radili, gde, i kako... ja nisam mogla da verujem... po meni je to malo preintiman razgovor za autobus! a nisam mogla da ne slusam tj ceo bus je sve cuo
 
shushu:
heh, svidza mi se tema... e ovako, danas je u skoro punom autobusu devojka koje je sedela ispred mene pricala preko mobilnog (poprilicno glasno ) sa drugaricom-o svom novom decku. pa razgovor je od prilike ovako tekao:
znaci pricacu ti detalje kad dodjem kod tebe....za jedno 15 min....da bre mnogo je dobar, ono kao bas mi je lepo, al ja se trudim da ne ispadnem laka, ono kao da ne pomisli svasta, ....da, naravno da znas na sta mislim, uglavnom poenta je da sam mu za sad dala da ma uvati malo vise, i to prekjuce, mislim ono kao extra je decko sve je u fullu, mislim znas ono kao, nismo se kresnuli jos ali skoro, ma ono brate pricacu ti detalje kad dodjem....da,da, za 15 min stizem...

uglavnom ceo razgovor je tekao u njenom objasnjavanju sta su radili, gde, i kako... ja nisam mogla da verujem... po meni je to malo preintiman razgovor za autobus! a nisam mogla da ne slusam tj ceo bus je sve cuo

sedeo je s njom metar dva od moga stola
pa me preko nje gledao ko da sam gola
pomislih odmah, o boze kakav muski gad
al ipak pogledom oduzima mi dah

ode negde s njom, al eto ga za pola sata
jel je slobodno, pita, a vec zalet hvata
a ja kao da, lepo musko nisam videla do tad
sve sto me pita kazem da

ko da sutra ne postoji, zurim da me zagrlis
nisam laka, al se bojim da ce to da pomisli
dok mi u trenutku zara, moja burma kozu para
znam da sam pogresila
sto mu se predajem
al se na kajem
:mrgreen:
 
mare34:
sedeo je s njom metar dva od moga stola
pa me preko nje gledao ko da sam gola
pomislih odmah, o boze kakav muski gad
al ipak pogledom oduzima mi dah

ode negde s njom, al eto ga za pola sata
jel je slobodno, pita, a vec zalet hvata
a ja kao da, lepo musko nisam videla do tad
sve sto me pita kazem da

ko da sutra ne postoji, zurim da me zagrlis
nisam laka, al se bojim da ce to da pomisli

dok mi u trenutku zara, moja burma kozu para
znam da sam pogresila
sto mu se predajem
al se na kajem
:mrgreen:

:mrgreen:
 
Кад сам био у марту у БГ трамвају био мали Цига и свирао на хармоници. А пема је била "За Београд" из Ко то тамо пева. Мислим стварно, ГСП је узнапредовао.
 
Jul, Sunce upekloooo, ne zna se, u busu 40 stepeni. Ulece lik sa sve zakopcanom perjanom jaknom na sebi! Gledamo ga tako nekoliko minuta znoji se , pocrveneo u licu, reko ovaj ce da rikne od toplotnog udara! Kad odjednom poce da skida jaknu a ispod nje za redom jedan duks, drugi duks treci, cetvrti, jedan dzemper, drugi dzemper, majica i potkosulja.

Nisam provalio u cemu je bio fazon ali mislim da je bila neka opklada u pitanju!
 
shushu:
heh, svidza mi se tema... e ovako, danas je u skoro punom autobusu devojka koje je sedela ispred mene pricala preko mobilnog (poprilicno glasno ) sa drugaricom-o svom novom decku. pa razgovor je od prilike ovako tekao:
znaci pricacu ti detalje kad dodjem kod tebe....za jedno 15 min....da bre mnogo je dobar, ono kao bas mi je lepo, al ja se trudim da ne ispadnem laka, ono kao da ne pomisli svasta, ....da, naravno da znas na sta mislim, uglavnom poenta je da sam mu za sad dala da ma uvati malo vise, i to prekjuce, mislim ono kao extra je decko sve je u fullu, mislim znas ono kao, nismo se kresnuli jos ali skoro, ma ono brate pricacu ti detalje kad dodjem....da,da, za 15 min stizem...

uglavnom ceo razgovor je tekao u njenom objasnjavanju sta su radili, gde, i kako... ja nisam mogla da verujem... po meni je to malo preintiman razgovor za autobus! a nisam mogla da ne slusam tj ceo bus je sve cuo
cujem bg pun ovakvih fuksica :p
Inace sto se mojih voznji po GSP-u nice nisam imao nikakvih excesa, ne secam se ni da sam u Pancevu imao slicnih problema, i ovde je fin svet :p
 
skupljala sam serije kartica, imala sve brojeve...sedmice, devetke i jedanaestice (od tramvaja), i neke autobuse... - ono xto pricaju da se to menja, su lazi...

i tako sam imala jedno 30-40 kartica, i umesto da kucam kartice, kucala sam fiskalne racune tih razmera, i tako proveravala koji su brojeve

EEEE

nisam imala nocne linije....
i vracala se ja sa drugaricom kasno...i ono kontrola
i kako se to sve desilo, oni vide moju celu kolekciju..
i sa' ce oni mene u policiju...i sidjemo sa tramvaja, i kako to danas ide, traze mi licnu kratu, a imala 14 godina...i svejedno i posle kad su culi, ponovo su mi trazili licnu kartu...
i iz njihove price saznala sam da i oni imaju neki svoj nadimak...i oni sebe nazivaju RIDJI...kreteni...
i kako smo cekali jedno pola sata ''okolnog'' policajca...koji nikada nije dosao
pustili me.......narafno...
 
elem, evo jedne moje:
bio je u nocnoj 27, vracam se, kad neki klinci se deru ko ludi, pijani..........
samo poce neka klinka da peva, ceo bus se smeje, a klinci poceli da je smaraju za broj telefona, fuj.......... :mrgreen:
 
Sizzlym:
@jeele
eeee dobro bi meni doshle te kartice, al bi mi bio smor da gledam stalno ....
koliko kombinacija imash?

poskupele su i sad imaju nove boje...
ali imala sam najvise za jedanaestice i sedmice, pa onda devetke...
do 15 za svaku liniju

menjaju kartice na svaka 4 meseca
ali zato mozes komotno jos 2 nedelje da se vuces sa starim ''jer nisi znao da ima nove, a ove su ti bile prazne''

a meni treba oko 3 nedelje (nekad manje) u toku skolske godine da ponovo skupim ''kolekciju'', tako da mi se isplati
 

Back
Top