DOMOVI ZA BRUCOSE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A da li neko zna formulu po kojoj se racunaju bodovi za dom, za brucose? Nasla sam na sajtu studentskog neku formulu, i nista nisam skontala, moze li neko to da objasni, sta se mnozi, sta sabira? :)
 
pa ti sa 0 bodova,roditelji su im najcesce na Birou,ali bez primanja pa onda rade nesto privtno i odatle imaju kes...a kada uzimaju potvrdu zaista pise 0 bodova..sve legalno..a sto nije normalno i sto se u ovoj glupoj drzavi niko ne zapita zasto i kako..samo mozemo da se slikamo..
mislim,bravo z anjihovu na neki nacin snalazljivost al ono..nekako ne ispada fer..
 
Znate li, da li je ovo legalno:
"Druga varijanta je da konkurisete, desi se da budete ispod cite, i onda se legalno zamenite s nekim ko je iznad cite a ne zeli da zivi u domu. a neformalno ga castite nekako (pare, vecera. pice)"(Komentar neke vesti o ilegalnim stanarima u studentskim domovima sa sajta B92, novembar 2008.). Hm?
Ja sam brucoš, na budžetu, te sa konkurisao za smeštaj u studentski dom. Mesto mi je izmaklo- 27. sam ispod crte na preliminarnoj listi.

Mene interesuje da li je LEGALNO izvodljivo da mi, pošto sam učestvovao na konkursu, nakon izvesnog, kraćeg vremena (oko 15. oktobra npr.) neko od brucoša, ili neko od starijih studenata, koji su dobili dom, ustupi mesto?

Ako je potvrdan odgovor, sledeće što me kopka je kako se sve to birokratski sprovodi? Ima li ko informaciju kome se podnosi molba, zahtev i šta se uopšte radi?


Hvala
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top