Tampon

bogami me ne pali!
1.jako je mali
2.dok ga stavljas nalazis se u vrlo neseksi pozi
3.tih dana se osecam napaljeno koliko i kuvana noga kokosija

mozda neke i pali. moja drugarica se smeje ko luda kad ga stavi.
 
Peta W.:
Slazhem se... mada,ne bash sa ovom kokoshijom nogom...deshava se da tih dana budem bash napaljena... ali to nema veze sa tamponom... :D

Peta ti na svakoj slici izbacis guzu. Mogao bi se ja slikat kako landaram kitom ko pravi mlatiqrac.:lol:
 
Nikad se nisam usudila da stavim taj glupi tampon, jer nije higijenski,a ipostoji rizik da se zaglavi. Naslusala sam se prica drugarica koje su imale slican inident i nakon toga su rekle "nikad vise". Tako da bi u meni izazvao samo neprijatnost nikako nesto uzbudljivo.
 
Micotakis:
Nikad se nisam usudila da stavim taj glupi tampon, jer nije higijenski,a ipostoji rizik da se zaglavi. Naslusala sam se prica drugarica koje su imale slican inident i nakon toga su rekle "nikad vise". Tako da bi u meni izazvao samo neprijatnost nikako nesto uzbudljivo.

Da sam zensko ja bi gurnuo dva tampona. Kad je vec unutra bar da nije mali.:lol::lol:
 
same here...ne koristim budjavi tampon i ne poredim ga s mushkim polnim organom, daleko bilo :D

inache za vreme, pre i posle mece imam izrazito pojachanu sexualnu zelju, nagon, teranje whatever ..najvishe za vreme mece...u svakom sluchaju je krvavo..
da dodam, setih se teme gde su se zekili za vreme mece bez kondoma, zbog malih shansi da se zatrudni...e deco, iako ste u dugim vezama i ne koristite kondom, chak i ako pravite bebu, preporuchuje se korishcenje kondoma za vreme menstruacije zbog bakterija..znamo da je meca neshto lepo i prirodno, preko chega se zena chisti, eliminishe otrove i tako...
 
fuj pichka...a jeste pogane yebote...dovoljno je samo sto nosite strano tijelo kad ste trudne....ko tumor...osmi fakin putnik....od sutra sam gej...
 

Back
Top