Најбољи информативни програм има...

Најбољи информативни програм има...

  • B92 TV

    glasova: 19 44,2%
  • БК Telekom

    glasova: 5 11,6%
  • Košava TV

    glasova: 0 0,0%
  • ТВ Нови Сад (Војводине)

    glasova: 3 7,0%
  • Pink TV

    glasova: 1 2,3%
  • Радио Телевизија Србије (РТС)

    glasova: 17 39,5%
  • Super TV

    glasova: 1 2,3%
  • Моја локална телевизија

    glasova: 1 2,3%
  • Ни једна!

    glasova: 5 11,6%

  • Ukupno glasova
    43
  • Anketa je zatvorena .

DukeofSerbia

Domaćin
Poruka
4.720
1. B92 TV
2. БК Telekom
3. Košava TV
4. ТВ Нови Сад (Војводине)
5. Pink TV
6. Радио Телевизија Србије (РТС)
7. Super TV
8. Моја локална телевизија
9. Ни једна!

Гласајте за, по вама, телевизијску станицу која има најбољи информативни програм. То не значи само вести и дневници, већ и емисије које покривају ту област као разни „отворени студији, округли столови“ и сл.

Можете гласати за више станица, јер ипак сматрам да не постоји баш једна најбоља, али да две или три могу делити прво место.

Навео сам БК Телеком, јер они и даље имају свој програм на сателиту. Истини за вољу, највећи део екипе који је радио Телефакт је прешао на Кошаву. Никако да упамтим име дневника на Кошави...
Супер ТВ је исто понуђена, као највећа регионална приватна ТВ станица у Војводини (и једини који имају дозволу на регионалном нивоу за емитовање).
Под локална телевизија долазе у обзир и приватне и државне (у власништву општина).

Станице су поређане по алфабетском реду, да не би било да фаворизујем неку.

Ја сам гласао за ТВ Нови Сад или по новоме Јавни радиодифузни сервис Војводине (бљак!, или већ како). И за суботичку Супер ТВ.
 
besniris:
Svi su isti osimB92,oni su katastrofa.Prva stvar posle izbora treba da bude zabrana B92.
A osuđivao si zahtev G17 da se zabrani SRS?
a014.gif
 
Pa RTS uopće nema informativni program,ono je propagandni program kao u Slobino vrijeme. Udarne vijesti u dnevniku kako se neki ministar slikao pored auto-puta,onda blok patrijotskih povika drugog ministra "Kosovo je Srbija" garnirano sa fantastičnim uspjesima premudre Koštuničine spoljne politike i na kraju o rastu proizvodnje,stranim investicijama,porastu standarda..pomisliš da si u Švicarskoj..
Poslije svega se provuče poneka rečenica o zbivanjima u svijetu ako ima neki rat ili nesreća negdje...
Uz takav program ni ne čudi kolko debila ima po Srbiji.
 
Carica_Milica:
I ja isto tako mislim......
Moj glas ide za BK....
Ako ova anketa bude sprovedena sledece ogdine u isto vreme.mozda i necemo imati za koga drugog ni da glasamo....eventualno veCHiti pink i beeeeee92;)...Mislite o tome!

Сложио бих с тим али до тренутка док Карић није осново ПСС. Ако је ико после тога имао снаге да гледа Телефакт, свака му част. Мени је више био пун ***** и Карића и БК телевизије. Драго ми је што су забрањени, али исто тако шокиран да сада води Б92... Мислим да је Тијанић урадио ок посао у РТС-у и најрадије гледам њих. РТС је увек имао најбољи спортски програм, сада и филмски раме уз раме са Б92 и Пинком (а имају и далеко краће рекламне блокове), а на то да они најобјективније информишу говори и гледаност другог дневника...
 
RTS je **** bio i ostao i ostace. U svakom pogledu.
Jedino sto postuju vreme o trajanju reklama.
Ne bih ni znao da slucjano neko vece nisam gledao Hrabro srce.
Inace u poslednjih par meseci skoro da uopste ne gledam TV. A kad gledam,gledam History,Explorer...i sl.
Ostalo me ne zanima.
Sto se tice sporta B92 je NEPREVAZIDJEN! Mada je i BK imao dobar sportski program.
Informativni su mi manje vise isti. S ti sto na RTSu loze i pale narod o nekim SHATRO investicijama i prosecnim platama od oko 250 evra mesecno (trenutno) i takve gluposti.
Sto RTS nije objavio da je Zastava POJELA 750 MILIONA EVRA,za poslednjih par godina?
 
pilgrim_kg:
Jel mozes ukratko da mi objasnis (kazem ukratko, posto nije to tema) kojih to 750 miliona evra je pojela zastava i na koji nacin?i da o kojim tacno godinam govoris?
Nije to pojela zastava nego su Tito i Milosevic uzajimali,a vadili se kao da ce to da se ulozi u
unapredjenje fabrike i modela,pa je ostalo na kraju da Srbi to vrate,pa su ovi na vlasti to i morali uciniti,....tako sam ja zakljucio iz price nekog lika koji je 70-tih tamo radio,mada ne mora da je tacno to je samo pretpostavka
 
Pa da ali onda se tu ne radi o poslednjih par godina, vec mnogo vise, cak ranije je bilo i gore, em zastava poslovala sa gubitkom, em je i ono malo para sto je bilo su pokrali...
a i u ostalom, veliki deo gubitka snosio je grad, drzava se nikad nije pretrgla u pruzanju pomoci gradu kg....a ako cemo dalje, zastava jos uvek nije stala na noge...mnogo je radnika na zzo, a i ne primaju bas svi redovno plate....i tako dalje, no nije to tema...pa da ne duzim vise.....
 
roninraven:
Ima vise nego ostali zajedno.
Mora da je mnogo tesko tradicionalistima.
Bas ih zalim

Па то само показује у каквом су раскораку овај форум и прави живот, и то је рекао бих пре свега резултат уређивачке политике овог форума која привилегованима дозвољава да раде шта год желе и растерују остале дискутанте.
Како год, Б92 и нема "информативни програм", Б92 је друштвено-политичка организација са јасним циљевима и "информисање" је сасвим сигурно на самом дну приоритета.
 
PLESsitnihDEMONA:
RTS je **** bio i ostao i ostace. U svakom pogledu.
Jedino sto postuju vreme o trajanju reklama.
Ne bih ni znao da slucjano neko vece nisam gledao Hrabro srce.
Inace u poslednjih par meseci skoro da uopste ne gledam TV. A kad gledam,gledam History,Explorer...i sl.
Ostalo me ne zanima.
Sto se tice sporta B92 je NEPREVAZIDJEN! Mada je i BK imao dobar sportski program.
Informativni su mi manje vise isti. S ti sto na RTSu loze i pale narod o nekim SHATRO investicijama i prosecnim platama od oko 250 evra mesecno (trenutno) i takve gluposti.
Sto RTS nije objavio da je Zastava POJELA 750 MILIONA EVRA,za poslednjih par godina?

Tema nije sport.
A B92 i Pink krše Zakon o oglašavanju kad su u pitanju reklama. I to uveče i kasno u noć garantovano. Pink 100% krši!
 

Back
Top