LOVA preko Net-a ima li toga ?

dekiwizard

Obećava
Poruka
77
Prewlistao sam temu posao i novac da bih nasao nesto o temi koja me zanima. Preko nekih sajtova koji pocinju sa Besplatno.... nasao sam neke strane sajtove gde ako se registrujes dobijas mogucnost zarade,..kako ? salju ti mejlove na tvoj mejl koji treba da otvoris i to je to, lova je 5-10 centi po mejlu itd itd. Ima li toga i ima li leba od toga ako neko ima iskustva neka mi odgovori. PS Ja sam se registrovao kod jedne firme i posle desetak sati stilo mi je oko180 mejlova koje prvi put vidim i svi se *ubise* od ponuda i cifara.
 
Sport_Billy:
ako ne zivis u Severnoj Americi....slabo ima vajde od toga...ne trosi uludo vreme....
...ako su u USA, onda mozda i ima neke vajde, ali ima ti mailova i mailova da se nacitas i anketa da se napopunjavas za 50 $......


Kad je rec o mejlovima, u pravu si. Anketama +moze da se zaradi ako znas da napravis neki sajt sa tvojim linkovima, pa ga ispromovises i stranci ti se uclanjuju. To nije neka cifra, ali nije lose. Zavisi kako odradis promociju, moze par desetina dolara mesecno recimo da se bude dobar.
A imas i varijantu affiliate programa, da stavis reklame sajtova koji nesto prodaju , na svoj sajt, pa kad neko kupi nesto sa tvog sajta da dobijes procenat. Tu opet moze da se zaradi ako dobru i kvalitetnu posetu imas na sajtu.
I opet sajtom, odlicno moze da se prodje sa Google Adsense.
 

Back
Top