U kojim godinama se gasi zenski libido ?

PLESsitnihDEMONA:
Mene to ne zanima.
Nisam se raspitivao,a i zabole me...


:D:D:D


izgleda da covjek nije ni malo radoznao, vidis mene interesuje sta je starije kokos ili jaje bez obzira sto mi niko ne moze odgovoriti.
Pa dobro svi smo razliciti, ali ja ne pozivam ovakve kao ovaj covjek, vec nekog ko ili zna ili ima nesto konkretnije da kaze o temi. Zasto ovoliko nekonstruktivnih komentara??? :shock: :shock: :shock: Ako te zabole i ne interesuje te zasto se javljas?
Kako te ne mrzi pisati u(z) vjetar? Ali svako zasto ima svoje zato! Eto interesuje me i ovo zasto??? Ne znam, mozda sam i priglup, ko zna? Pa i ako. :)
 
Zuco:
izgleda da covjek nije ni malo radoznao, vidis mene interesuje sta je starije kokos ili jaje bez obzira sto mi niko ne moze odgovoriti.
Pa dobro svi smo razliciti, ali ja ne pozivam ovakve kao ovaj covjek, vec nekog ko ili zna ili ima nesto konkretnije da kaze o temi. Zasto ovoliko nekonstruktivnih komentara??? :shock: :shock: :shock: Ako te zabole i ne interesuje te zasto se javljas?
Kako te ne mrzi kucati u(z) vjetar? Ali svako zasto ima svoje zato! Eto interesuje me i ovo zasto??? Ne znam, mozda sam i priglup, ko zna? Pa i ako. :)

Teorija me umara i prilicno je beskorisna. Posebno kod ovakvih individulanih situacija.
To mi je kao da citam neku politichku teoriju od 1000 strana.
A kucam (pisham) uz vetar,jer me to zabavlja. Kucam uz ****. Glupiram se. :D
A najvise volim kada kucam na temama u koje se ne razumem ili koje mene zanimaju. To me prosto OBUZIMA! :D
Ako ti fali jos mojih filozofskih misli,mozemo da popricamo. Smao javno,PP mi je cimanje.
:D:D
Ajde uzivaj! :D
 
PLESsitnihDEMONA:
Teorija me umara i prilicno je beskorisna. Posebno kod ovakvih individulanih situacija.
To mi je kao da citam neku politichku teoriju od 1000 strana.
A kucam (pisham) uz vetar,jer me to zabavlja. Kucam uz ****. Glupiram se. :D
A najvise volim kada kucam na temama u koje se ne razumem ili koje mene zanimaju. To me prosto OBUZIMA! :D
Ako ti fali jos mojih filozofskih misli,mozemo da popricamo. Smao javno,PP mi je cimanje.
:D:D
Ajde uzivaj! :D

E sad si konstruktivniji. Iako nijesi o temi ipak si mi odgovorio na neka pitanja. Hvala :wink:
 
Gasi se podnošenjem zahteva za razvod BRAKA u odnosu 1:1,. Dva su načina: voljno i biološko. Inače, se gasi fiziološki nakon perioda menopauze ili klimaksa, ali ne i u mentalnom smislu, te želja za sexom i libidna finkcija može i dalje da obitava u telu zdrave žene.
Kao i instinkt za hranom u pojedinačnim slučajevina.
Da li? Da, one UVEK mogu ako HOĆE
 
Zuco:
Kako bre to ne znas :roll: :roll: :roll: pa koliko ti je godina???
Pali im se pretpostavljam vec u pubertetu, a siguran sam da je to najkasnije u 12-13 god.



NE... Brate koliko je tebi godina kada tako lupetas????

To sto se klinke .ebu, ne znaci da osecaju potrebu za tim... Cesto to rade iz fazona, zbog drustva, i zato sto misli da ce time biti "zrelije" i hoce da sto pre odrastu, kao...
 
Aleksej_BASO:
PA logicnoi, jer ako se nije zapustila znaci da ima neku "motivaciju" :wink:

Maн се логике...:lol: ....сексају се и ружни људи, и дебели, и стари, и запуштени, и крезубави, и ћелави.....нема то везе са изгледом, бре!

Свака роба има купца!
Ееее...имам тетку у старачком дому....да чујеш приче оданде!:wink: :lol:
 

Back
Top