Jocic kaze da ce povesti Srbe u rat, makar svi izginuli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kojen

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
175
"Nećemo dozvoliti odvajanje Kosova"
13. avgust 2006. | 14:12 -> 16:34 | Izvor: B92, FoNet, Beta
Šabac, Priština, London -- Dragan Jočić kaže da Srbija neće dozvoliti odvajanje Kosova, Kosovski boj uporedio s pregovorima o statusu Pokrajine.

Dragan Jočić

"Današnja bitka za Kosovo vodi se pregovorima u kojima Srbija ponavlja da neće pristati na ono na šta nije pristala nijedna slobodna demokratska zemlja. Neće ni Srbija biti prva koja se odrekla svoje teritorije i svog obraza", rekao je ministar policije tokom ceremonije polaganja venaca na spomenik Mišarskim junacima.

On je uporedio zahtev za nezavisnost Kosova sa amputacijom dela tela. "Ni pacijentima na samrtnom odru ne može biti amputiran deo tela bez saglasnosti, a kamoli u XXI veku jednoj demokratskoj državi amputirati 15 odsto njene teritorije", kaže ministar.
 
Кад сам прочитао наслов, нисам могао да верујем да је Јочић тако нешто рекао. Мислим, реално, тако нешто би пре изговорио ја или неко од сличне сорте. Далеко од тога да нам нешто фали, само што је оваква врста Срба успела више него да нас преполови током 20-тог века у свим могућим ратовима. Ето видите људи, и Радикали увиђају своје грешке и исправљају их. Данас, политика Радикала је далеко мање агресивна него некад... Што не значи да Косово не треба бранити свим дипломатским средствима, али коме се овде заиста узима пушка у руке? Ако ће Јочић или Тадић да иду испред мене, онда ок, ал' ни ми из обичног народа не треба више да будемо будале и да гинемо за ратне профитере... :|
 
kojen:
"Nećemo dozvoliti odvajanje Kosova"
13. avgust 2006. | 14:12 -> 16:34 | Izvor: B92, FoNet, Beta
Šabac, Priština, London -- Dragan Jočić kaže da Srbija neće dozvoliti odvajanje Kosova, Kosovski boj uporedio s pregovorima o statusu Pokrajine.

Dragan Jočić

"Današnja bitka za Kosovo vodi se pregovorima u kojima Srbija ponavlja da neće pristati na ono na šta nije pristala nijedna slobodna demokratska zemlja. Neće ni Srbija biti prva koja se odrekla svoje teritorije i svog obraza", rekao je ministar policije tokom ceremonije polaganja venaca na spomenik Mišarskim junacima.

On je uporedio zahtev za nezavisnost Kosova sa amputacijom dela tela. "Ni pacijentima na samrtnom odru ne može biti amputiran deo tela bez saglasnosti, a kamoli u XXI veku jednoj demokratskoj državi amputirati 15 odsto njene teritorije", kaže ministar.

Јочић наравно то није рекао - то си ти измислио да би се осветио јер админ. није удовољио твом захтеву да на другој теми промени наслов. Ово никакве везе нема са Јочићевом изјавом! Јочић је само поновио званичан став Србије што англосаксонским шлихтарама као што си ти не одговара

О некаквом рату нема ни помена а ни о погибији злобни манипуланту.
 
spoton.gif
 
eremita:
Јочић наравно то није рекао - то си ти измислио да би се осветио јер админ. није удовољио твом захтеву да на другој теми промени наслов. Ово никакве везе нема са Јочићевом изјавом! Јочић је само поновио званичан став Србије што англосаксонским шлихтарама као што си ти не одговара

О некаквом рату нема ни помена а ни о погибији злобни манипуланту.

JOMINI!!!
kakvo je ovo uvelichavanje texta???

8)

molim jedno sankcionisnje ovakvog ponashanja
8)

p.s. reko je ko shto je i korac "ono" reko... shto znachi... naslov odgovara sadrzaju 8)
 
kojen:
Ne, ti ces ratovati???
Smesan si mi, batice, ko crtani film,,,,,,,,,ili mapet show..........

Sve ratnici , do yaya................ :D :D :D
Па,ја немам дилему да ли државу треба бранити или не...наравно,нико нормалан не прижељкује рат,а и не спомиње се у Јочићевој изјави.

Кажеш смешан сам... :-D Па,боље смешан,него безобразан.
 
jedite_kod_Joa:
Па,ја немам дилему да ли државу треба бранити или не...наравно,нико нормалан не прижељкује рат,а и не спомиње се у Јочићевој изјави.

Кажеш смешан сам... :-D Па,боље смешан,него безобразан.

Pa,kako ces, smesan u rat???
Mislis, ono, kad te vide siptari, da popadaju od smeha mrtvi??? :confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top