Jocic kaze da ce povesti Srbe u rat, makar svi izginuli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vuk_:
Znas, te granice nema. Ne mogu oni dovoljno blizu da pridju koliko su neki spremni odmah da pobegnu.

Medjutim tragicno je to, sto cak i kada se neko izjasni da bi branio svoju zemlju,
biva ismejan. A rugaju mi se oni koji sa srpstvom imaju veze taman toliko koliko Madona sa Sabanom Saulicem.
Bolesno...

Tebi je to, sto se izjasnjavas na netu, kako bi sutra branio zemlju, dokaz patriotizma???
Kako ja da znam , na primer, da imas obe noge, da nisi slep, gluv, lud????

Kako je lako pisati sta hoces , kada niko to ne moze da proveri , niti ce da provetava???

Zato nemoj da kenj*as..........keve ti..........o vama, patriotama, na internetu..


To ima veze sa stvarnooscu , koliko i tvoj Saban Saulic, sa tramvajem.........

A rugaju vam se ljudi , ne zato , sto , eto hocete da pokazete, na prazno kako ste opasni specijalci........spremni ko zapete puske da se sjurite na Kosovo :D :D :D
To kapiramo , kao nedostatak inteligencije..........vec ,jednostavno zato , sto ste smesni , do bola.........pa procitaj onog besnogrisa, ili antacibla........to je bolesno.......

eremita je vec legenda foruma.............. :D
 
Polako polako, sto si zapenio tako? Pa zar si se ti prepoznao u ovome, Kojenu veliki, Srbendo i junace? :D Eh da li je moguce...

Nikakve ja dokaze patriotizma nisam ostavljao na forumu, niti rekao ista od toga sto si nalagao gore.
Tztztz... Sto lazes bwe??

Cinjenica je da vredjas svakoga ko ne stoji na B92-partijskoj liniji, i nazivas ga 'patriJotom'. Je l' nije tako?

Primer :
Neko napise : "Ja volim Srbiju i Srbe"
E onda idu reakcije : "Hahahaha patriJoto, borcu za SrBstvo, ti ces da mi volis Srbiju, ti jadni propagatoru SrBstva bla bla bla"
Kapish kako je to bolesno?
Ne kapish, jasno. Glupo je to objasnjavati nekom ko ima nacionalnog identiteta taman koliko Cedomir Jovanovic postenja :)
 
vuk_:
Polako polako, sto si zapenio tako? Pa zar si se ti prepoznao u ovome, Kojenu veliki, Srbendo i junace? :D Eh da li je moguce...

Nikakve ja dokaze patriotizma nisam ostavljao na forumu,
niti rekao ista od toga sto si nalagao gore.
Tztztz... Sto lazes bwe??

Cinjenica je da vredjas svakoga ko ne stoji na B92-partijskoj liniji, i nazivas ga 'patriJotom'. Je l' nije tako?

Primer :
Neko napise : "Ja volim Srbiju i Srbe"
E onda idu reakcije : "Hahahaha patriJoto, borcu za SrBstvo, ti ces da mi volis Srbiju, ti jadni propagatoru SrBstva bla bla bla"
Kapish kako je to bolesno?
Ne kapish, jasno. Glupo je to objasnjavati nekom ko ima nacionalnog identiteta taman koliko Cedomir Jovanovic postenja :)


Medjutim tragicno je to, sto cak i kada se neko izjasni da bi branio svoju zemlju, biva ismejan. A rugaju mi se oni koji sa srpstvom imaju veze


Evo, kako ti nisi nikakve patriotske parole , o ratu izvaljivao..............
Pa ti ne znas ni sta si doruckovao.........a kamoli sta si pisao koliko juce........

Dalje, copy.......keve ti, gde sam ja vredjao i ismejavao nekoga ko je rekao prosto da voli Srbiju???........sto, ja je kao ne volim???

Ali cu uvek da se rugam svima koji su toliko imbecilni , da misle da njihov poziv u rat, preko ekrana i tastature, ima bilo kakvu tezinu..........osim da je smesno , do bola :wink:
 
Evo sad ne znam sta da kazem na ovo btw...

Branio zemlju zemljace, ej, branio zemlju! Covece, pa ja sam opasniji patriJota od Mel Gibsona... EJ!! Branio zemlju!?!?!?!? :D
... jos da sam to napisao u prvom licu, aooooo... Klerofasista i velikosrbin iz prve :lol:

Ako je quotirana recenica dokaz mog patriotizma, onda ******... Mislim stvarno... :rolling:
To za Srbiju je bio primer, kapish? Ne kapish, a i zasto bi... Lakse je vredjati.
 
........Ma , u redu je.......... :roll:

penguintw0.gif
 
Alekasandar2:
Ali, sa druge strane, kao što kaže čika predsednik Buš, protiv Islamofašizma se mora boriti!
Mislim glupo je podržavatio na forumu Izraelca ta razvaljuju Hezbolah, a ne podržavati vojno uništenje UČK.
Kakva budalasta izjava.....
Ne znam kako to uraditi bez podrške Amerike....Bez obzira na izjavu o islamofašizmu, američke pozicije o agresorima i žrtvama na balkanu su nepromenjene....Nažalost, nepovoljne po nas.....
 
eremita:
Ма ова група АНТИСРБА овде на форуму су углавном ННК гј. национално неидентификоване креатуре - тако да им је све што је национално страно и одмах се устреме као лешинари. :lol: :lol: :lol:
Ti si ponos nacije!!!
Kilo 'leba,mesni narezak,tiket na 50 dinara,pivo...i pravi si patriota.
Nemoj majcu sa Ralom da zaboravis sluchajno.
 
PLESsitnihDEMONA:
Ti si ponos nacije!!!
Kilo 'leba,mesni narezak,tiket na 50 dinara,pivo...i pravi si patriota.
Nemoj majcu sa Ralom da zaboravis sluchajno.

А чији си ти понос, 'јадна ти мајка'...да се овако гадно спрдаш са сиротињом која стварно има само леба, месни нарезак, пиво и тикет, срам те било........ које нације, које службе стране или домаће, које државе, које странке, КО СЕ НА ОВОМ БЕЛОМ СВЕТУ ПОНОСИ ТОБОМ И ТВОЈИМ ШКРАБОТИНАМА ??? Ти си управо тај ННК о коме пишем....зато се и јављаш 8-)
 
eremita:
А чији си ти понос, 'јадна ти мајка'...да се овако гадно спрдаш са сиротињом која стварно има само леба, месни нарезак, пиво и тикет, срам те било.

:lol:

eremita:
....... које нације, које службе стране или домаће, које државе, које странке, КО СЕ НА ОВОМ БЕЛОМ СВЕТУ ПОНОСИ ТОБОМ И ТВОЈИМ ШКРАБОТИНАМА ??? Ти си управо тај ННК о коме пишем....зато се и јављаш


cia i ldp - 100% :D
 
eremita:
А чији си ти понос, 'јадна ти мајка'...да се овако гадно спрдаш са сиротињом која стварно има само леба, месни нарезак, пиво и тикет, срам те било........ које нације, које службе стране или домаће, које државе, које странке, КО СЕ НА ОВОМ БЕЛОМ СВЕТУ ПОНОСИ ТОБОМ И ТВОЈИМ ШКРАБОТИНАМА ??? Ти си управо тај ННК о коме пишем....зато се и јављаш 8-)
Samo ga doji...to! Nastavi.
Mi iz CIA volimo kada nam neko doji.
 
PLESsitnihDEMONA:
Samo ga doji...to! Nastavi.
Mi iz CIA volimo kada nam neko doji.

Прво, уопште не могу да се мешам У ТВОЈУ УЖУ СТРУКУ коју си специјализирао у иностранству - а друго, јес' да ЦИА има 100 000 својих службеника, али ти јадан свакако ниси у таквој шеми - више си нека друкара, шићарџија... мало социјала, мало молерај, мало одгушења, мало са усисивачима спремачица по кућама, мало рад по рибарницама или српским кафанама.... па онда дођеш овде да се кур*иш, као мЛого си успешан... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Прво, уопште не могу да се мешам У ТВОЈУ УЖУ СТРУКУ коју си специјализирао у иностранству - а друго, јес' да ЦИА има 100 000 својих службеника, али ти јадан свакако ниси у таквој шеми - више си нека друкара, шићарџија... мало социјала, мало молерај, мало одгушења, мало са усисивачима спремачица по кућама, мало рад по рибарницама или српским кафанама.... па онда дођеш овде да се кур*иш, као мЛого си успешан... :lol: :lol: :lol:
Тачно Еремита! Медиокритетстви и простаклук се неда сакрити, ма шта о себи мислили и причали. Што мајка лудо роди, оста вавјеки вјеков!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top