Savrsen :)

=RODMAN=

Zainteresovan član
Poruka
198
Sta mislite o recenici : " Previse si savrsen da bi bio STR " Dokazano je da su gay ljudi pazljiviji,imaju vise ukusa..... pa pogledajte svaki gay lik ima extra drugaricu pored sebe ,mnogo devojaka bi zelelo da ima gay druga,ili drugaricu :) ona koja ima nek i kaze sama zasto !
 
Hahahahahahahah ala se ti tripujes...????

Takomozda mislis zato sto geldas one prederske serije na B92 ali nije bas tako.


Koja bi normalna devojke pozelela, kako ti kazes, da ima pereda druga????? Osobu koja je evidentno bolesna.
 
Previše si savršen da bi bio Samostalna Trgovinska Radnja? :lol:

Nego da odgovorim na temu...ne biram prijatelje po sexualnom opredeljenju.

Aleksej_BASO:
Koja bi normalna devojke pozelela, kako ti kazes, da ima pereda druga????? Osobu koja je evidentno bolesna.

Pre smatram bolesnim nekog ko ovako razmišlja. :roll:
 
xiaoyu:
Previše si savršen da bi bio Samostalna Trgovinska Radnja? :lol:

Nego da odgovorim na temu...ne biram prijatelje po sexualnom opredeljenju.



Pre smatram bolesnim nekog ko ovako razmišlja. :roll:


Jeste i onaj sto je umislio da je Napoleon :lol: sigurno misli da su svi ostalni nenormalni a da je on OK,ali....


"Gej" ljudi su bolesni mentalno, imaju neku devijaciju razmisljanja, da ga yebes ne moze biti drugacije.
 
Niko ne spori da oni imaju problem (sem njih :lol: ), ali ne možeš porediti psihotičara i gay-a kao da se radi o istom mentalnom sklopu!

Uostalom, ovo nije tema, a ja sam svoj odgovor na istu dala. :D
 
Aleksej_BASO:
Koja bi normalna devojke pozelela, kako ti kazes, da ima pereda druga????? Osobu koja je evidentno bolesna.
Imam druga koji je *****, i ne smeta mi...sto bi ? To sto je on ***** nije moj problem, jel te! Ali naravno nismo svi isti, ima devojaka koje se ne bi druzile sa gejevima. Sve je to individualno, nacini razmisljanja su razliciti!
 
Aleksej_BASO:
MA ne poredim meni su oni OK ali mislim niko normalna se ne bi druzio sa pederima jel?? :lol:
Hm... ovo mi mirise na homofobiju! Pa ne bi se slozila s tobom, ponavljam ljudi razlicito razmisljaju, neki ne biraju prijetelje po sexualnom opredeljenju kao sto rece xiaoyu... Ali opet ima i onih koji biraju, pa ja ne smatram da su ti nenormalni..nego stvar izbora, razmisljanja1
 
=RODMAN=:
Sta mislite o recenici : " Previse si savrsen da bi bio STR " Dokazano je da su gay ljudi pazljiviji,imaju vise ukusa..... pa pogledajte svaki gay lik ima extra drugaricu pored sebe ,mnogo devojaka bi zelelo da ima gay druga,ili drugaricu :) ona koja ima nek i kaze sama zasto !

Мислииим, где је тај ''превише савршен''??? (Упознај ме са њим!:wink: )
И ко може бити 'превише савршен''?
Колико геј мушкараца познајеш и колико од њих има ''поред себе екстра другарицу''?
Ја никада нисам чула да је неко рекао да би ''желео да има геј друга''....не због тога што има нешто против њих, него зато што сексуално опредељење није нешто што је битно за другарство.....

Превише гледаш америчке сапунице....:?

Ја знам само једног геј мушкарца - он је сав туњав и повучен, не дружи се ни са ким, углавном избегава било какав контакт са женама, имао је једну дугу тајну везу са неким типом...и никада није био окружен гомилом лепотица које га желе за друга.
 
****** imaju preteranu potrebu za pedanterijom i cistocom, valjda zbog osecaja prljavosti. Ipak, nisu ni malo naivni - nepostojani su u bilo kakvom poslu i dogovoru osim ako nemaju posao sa zenama ili ako im posao ne vodi neko drugi. Srbin kad kaze za nekog '' ***** '' zeli da kaze da je taj nepouzdan, podmukao u najbitnijem momentu ili u najneocekivanijem.
 
Боооожеее....колико идиотизама на једном месту!!!!!

Јел хомосексуалност карактерна особина или сексуално опредељење????
 
Hellen:
Боооожеее....колико идиотизама на једном месту!!!!!

Јел хомосексуалност карактерна особина или сексуално опредељење????
Jel' sedenje na jajetu seksualno opredeljenje ili karakterna osobina?
 
Ako je opredeljenje u pitanju a ne prirodno i urodjeno ponasanje onda je automatski - karakterna osobina. Kada se normalan muskarac opredelio za tako nesto? ***** - karakterna osobina, sve ostalo je njegova licna stvar, sa kim i sta radi.
 
=RODMAN=:
Sta mislite o recenici : " Previse si savrsen da bi bio STR " Dokazano je da su gay ljudi pazljiviji,imaju vise ukusa..... pa pogledajte svaki gay lik ima extra drugaricu pored sebe ,mnogo devojaka bi zelelo da ima gay druga,ili drugaricu :) ona koja ima nek i kaze sama zasto !

Izvini molim te,cime je ovo sto si napisao dokazano i kada? Ko to kaze? Oni?
Ja kazem da sam ja najbolji u svemu. Ko je upravu? Ja mislim da sam ja upravu. Mislim da je logicno da ako ja to kazem,da ja budem upravu.
Nimsa video nijednog gay lika koji ima EXTRA drugaricu. Ni obrnuto.
Znam jednu ribu koja je lez,bi,***** li ga ako i ona zna vise sta je.Kao neka drugarica mi je...to je jedna obicna histericna kobila.
Jel ovo gore dokazao neki "njihov" casopis? Ono kao budite gay ,jer ce te onda imati bolji ukus, imacete vec IQ,bicete pazljivi...itd.
Pa naravno da ce biti pazljivi.Mora da pazi kada uteruje kitu u anus,da nekoga ne povredi.

:D:D:D
 
gej frend ti mozhe preporuchiti najnovije kozmetichko sredstvo (oni to jako prate) , iskreno reci kako ti to neshto stoji....slushati satima i pljuvati mushkarca koji te je povredio, prekrstiti noge kao ti.... spavati pored tebe safely....ma bash je dobra drugarica! :)
 
gej frend ti mozhe preporuchiti najnovije kozmetichko sredstvo (oni to jako prate

Kолико геј другова имаш и колики проценат њих се боље разуме у козметику од тебе?
Ајд, да чујемо ...кад већ уопштавамо....
 
E vala stvarno ne znam dokle ce se otvarati na ovom topicu teme o pe derima
i dokle ce to nasi sjajni moderatori dozvoljavati?????????
ne brinem se ja za mene , meni slicne i godistem priblizne ....nego na one mladje koji ovo citaju i koji se tripuju da su to -normalne- stvari .....a kako i ne bi kada se stalno ovde na to nailazi.....
Pa zar ovo treba krstarica redovno da propagira???????
zar zaista to ocekujete od svoje dece?
uzas
i jos je tema SAVRSEN???????
Strasnooooooooooooooooooooooooo
bolje da nisam svracala na ovaj topic.....
ili-savremenog muskarca?!
pa ni na minut
 

Prilozi

  • pottytrain5.gif
    pottytrain5.gif
    2,4 KB · Pregleda: 78
Bas ste glupi,tipicni balkanci sto kazu seljaci idite malo vidite po svetu a ne da zabijete glavu u dupe i gledate samo sebe .... strasno nikad se necemo promeniti bolje kao ljudi !
Videli ste u grckoj pise Srbi ne kradite smatraju nas pohlepnom stokom ... ma necu vise da se nerviram glupi ste strasno NO COMMENT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top