Moc dodira

sunlight

Zainteresovan član
Poruka
110
Dodir je nesto cime se mnogo toga moze reci,uzivam u neznim dodirima!!!
Zanima me da li je dodir pravi ako prema nekom osecate nesto uzviseno i posebno ili
se neznost dodira moze odglumiti?Da li se to oseti na kozi?
Vasa iskustva
 
neznost je nesto sto covek nosi u sebi...i koliko neznost ima, tolika je njegova sposobnost da je da...neki su ljudi nezni, neki nisu...oni koji nisu, mogu pokusati da budu nezni, ali nije to to...i ne bih rekla da glume, nego prosto osecaju partnerovu potrebu za neznoscu, koju pokusavaju da zadovolje...i posto im to nije priroda, ne ide im bas od ruke...cak i kad zaista vole...

s druge strane, oni koji jesu nezni, imaju potrebu da tu plimu neznosti izliju na nekoga..dovoljno je da im je taj neko drag, ili simpatican, ili da je trenutak pravi...pa je to lako pomesati sa ljubavlju...

hm, to je moja licna teorija..mozda sam totalno omasila..sta vi mislite?:)
 
SINDI:
neznost je nesto sto covek nosi u sebi...i koliko neznost ima, tolika je njegova sposobnost da je da...neki su ljudi nezni, neki nisu...oni koji nisu, mogu pokusati da budu nezni, ali nije to to...i ne bih rekla da glume, nego prosto osecaju partnerovu potrebu za neznoscu, koju pokusavaju da zadovolje...i posto im to nije priroda, ne ide im bas od ruke...cak i kad zaista vole...

s druge strane, oni koji jesu nezni, imaju potrebu da tu plimu neznosti izliju na nekoga..dovoljno je da im je taj neko drag, ili simpatican, ili da je trenutak pravi...pa je to lako pomesati sa ljubavlju...

hm, to je moja licna teorija..mozda sam totalno omasila..sta vi mislite?:)
totalno si u pravu..
 
Ja ništa ne razumem pitanje....

Šta znači pravi dodir....Ako stvarno pratiš dodir videćeš da on nije uvek nežan, da on prati osetljivost "dirke" .....

I dodirom se može lagati......
 
Gazdarica:
Ne umijem da glumim, dodiri me odaju... Odaju stanje moje duse i srca...
Upravo sam na to i mislila da li dodir odaje stanje duse,jer ja mislim da dodir govori vise od reci,zato sam spomenula glumu,zapravo pokusaj da nekoga nezno dodirujemo a da ne osecamo prema njemu nista posebno.
 
Moje iskustvo: Ako zelis da "osetis" to telo, stiskaces ga, milovaces ga, ruke ce ti biti pune tog tela. Zgrabices tu guzu sto jace mozes, Zgrabices te sise sto neznije mozes, ali ruke ce ti biti pune!

Ako nezelis, onda nemozes ni da pipas ili eventualno samo povrsno, tek toliko da se kaze da je pipnuto... nema pozude!
 
Tuzni_patak:
Ja definitivno nisam razumeo temu , ili je reč o amaterima....
@Tuzni_patak
znas kako
da li dodir koji je odraz naseg unutrasnjeg stanja,stanja duha,moze biti nezan i suptilan a da se mi ne osecamo tako.Na to sam mislila,da li koza onog koga dodirujemo to oseti?
He,he bice da si ti onaj uvezbani igrac :mrgreen:
 
...dodir je zabranjena teritorija... to je pravo sa dozvolom...
...drugim rechima....
...mozzesh videti super curu/momka u prevozu, oshacovati od glave do pete.... mozzesh se dovoljno primaci i da je/ga onjushish (bozze, ovo zvuchi ko da smo kerovi)... ali u biti, ne smesh ga/je dodirnuti... onako kako zzelish, sem ako majstor ne zakochi naglo....
da, dodir je vrh. osecanja i nezznosti.
 
Licno, ne moram prema devojci da osecam nista da bi je lepo i nezno dodirivao i da oboje uzivamo. Na srecu, postoje tehnike dodira (jedna ima naziv ,,tri tacke,,) i njih primenjujuci, oboje dozivljavate ludilo. Seks je filozofija, hemija, razmena, nacin prihvatanja drugoga i ako me ta osoba imalo privlaci, sve je Ok. Bice nam super u seksu a onda zbogom!
 

Back
Top