Razlika u godinama?

Zuco

Početnik
Poruka
38
Imam 55 godina, slobodan sam i zelio bih da se ponovo ozenim. Zelio bih takodje i decu.
Pokusavam kod ovih sto mogu da radjaju i redovno ispadam cica :D
Pa koja je to razlika u godinama koje tolerisete drage dame? Pa nisu svetlosne u pitanju, obicne kalendarske, i prestupne, koje su pojeli skakavci i one druge :o
 
Pa da je postao neodoljiv, ne bi pitao to sto pita.

Licno nisam nikada bila zainteresovana za bitno starije ili mladje od sebe. +5 i -3 godine opseg...prosto, najvise zajednickog nadjem sa vrsnjacima... ne kazem da ovo treba da bude pravilo i za druge ljude. Ja sam takva.
 
Drug mi je ispricao kako je u auto salonu mercedesa video jednog chichu koji je izgledao jadno i bedno, koji je dosao da kupi onog malog mercedesa kojeg poklanjaju na onim sreckama. I ovi prodavci mu se smejali jer auto kosta nesto 50000, a on iz dzepa izvadio u kesu 35000 kao za prvu ratu, a posle ce da uplati i onih 15000. Ocigledno je i on hteo da muva zene sa novim kolicima :lol:
 
Mackic:
Ovaj da nije malo kasno za decu? Mislim ako sad dobijes dete to znaci da kad ono bude imalo 15 ti ces imati 70, a moze da se desi i da umres kad si detetu najpotrebniji.
Jeste... Onda ce dete da zaplace - "Kuku tato, proklet da si, sto si me i pravio. Nije ni trebalo, kad si vec znao da ces jednom umreti."
 
Julian_Duranona:
Jeste... Onda ce dete da zaplace - "Kuku tato, proklet da si, sto si me i pravio. Nije ni trebalo, kad si vec znao da ces jednom umreti."
E ja znam klinca koga je tata tako kasno naoravio. Kad ga je jedan dan čekao iz obdaništa, vaspitačica mu rekla: " Ajde Đoko požuri, došao deda po tebe!" Klinac se nadurio pa rekao "dedi" čim ga je video:"A šta si me i pravio, kad ćeš da umreš kad se ja budem ženio!" :lol:
 
Mackic:
Ovaj da nije malo kasno za decu? Mislim ako sad dobijes dete to znaci da kad ono bude imalo 15 ti ces imati 70, a moze da se desi i da umres kad si detetu najpotrebniji.


Moja tema se ne odnosi na matematiku Mackic. Sto se tice zivota jesi li siguran da ces zivjeti vise od mene pa taman da imas 25, No ipak ne daj Boze.
Prvanstveno bih zelio misljena ljepseg pola, ali i muskih svakako.
Ko oce da se zajebava ima Forum sobe i za to :p
 
xiaoyu:
E ja znam klinca koga je tata tako kasno naoravio. Kad ga je jedan dan čekao iz obdaništa, vaspitačica mu rekla: " Ajde Đoko požuri, došao deda po tebe!" Klinac se nadurio pa rekao "dedi" čim ga je video:"A šta si me i pravio, kad ćeš da umreš kad se ja budem ženio!" :lol:
Ma ne treba decu praviti uopste... To ti je mala, nezahvalna gamad. Stalno im nesto fali...
Zamerice ti sto ces da umres, da se odmoris od njih... a pre toga im ionako nisi valjao.
Mene moje dete svako malo pita kad cu da umrem... "Je l' neces jos?" "Je l' neces skoro?" Nisam mogao nista da joj obecam, pa sam odgovorio da nemam nameru mreti jos neko vreme... Onda sam morao da objasnjavam kako to mislim - "nemam nameru"... Dosadni su kao proliv.
 
Auuu ovo me podseti na onaj vic kad tata i sin (oko 3-4 godine ili koji je već to uzrast kad sve pitaju) idu ulicom i prođe dobra riba.
Tek će tata onako sebi u bradu:
- dobra pi.čka!
Pita ga sin:
- tata šta si rekao?
- rekao sam vrabac!
- a tata, kako se zove dete od vrapca?
- zove se vrapčić
- a kako se zove dete od vrapčića?
- vrapčićić
- a kako se zove dete od vrapčićićićićića?
- ej sine, rek'o sam: dobra pi.čka!

4 postavljača teme:
deca su sjajna, ne odustaj ma šta mi ovde loopali. :D
 
Julian_Duranona:
Ma ne treba decu praviti uopste... To ti je mala, nezahvalna gamad. Stalno im nesto fali...
Zamerice ti sto ces da umres, da se odmoris od njih... a pre toga im ionako nisi valjao.
Mene moje dete svako malo pita kad cu da umrem... "Je l' neces jos?" "Je l' neces skoro?" Nisam mogao nista da joj obecam, pa sam odgovorio da nemam nameru mreti jos neko vreme... Onda sam morao da objasnjavam kako to mislim - "nemam nameru"... Dosadni su kao proliv.
Prava porodicna idila...
 
Zuco:
Moja tema se ne odnosi na matematiku Mackic. Sto se tice zivota jesi li siguran da ces zivjeti vise od mene pa taman da imas 25, No ipak ne daj Boze.
Prvanstveno bih zelio misljena ljepseg pola, ali i muskih svakako.
Ko oce da se zajebava ima Forum sobe i za to :p
Hmmmm, možda je u ovome dat CEO odgovor na ovo pitanje !!! :lol:
 
Zuco:
Imam 55 godina, slobodan sam i zelio bih da se ponovo ozenim. Zelio bih takodje i decu.
Pokusavam kod ovih sto mogu da radjaju i redovno ispadam cica :D
Pa koja je to razlika u godinama koje tolerisete drage dame? Pa nisu svetlosne u pitanju, obicne kalendarske, i prestupne, koje su pojeli skakavci i one druge :o


Sve da nas zoves na svadbu,a meni da obezbedis mesto pored pevaljke. Koja,naravno,treba da bude VRLO sisata...i da dobro mesha.

:D:D
 
Zuco:
Imam 55 godina, slobodan sam i zelio bih da se ponovo ozenim. Zelio bih takodje i decu.
Pokusavam kod ovih sto mogu da radjaju i redovno ispadam cica :D
Pa koja je to razlika u godinama koje tolerisete drage dame? Pa nisu svetlosne u pitanju, obicne kalendarske, i prestupne, koje su pojeli skakavci i one druge :o


POstovani moj gospodine....

Imate 55 godina a nemate pojma o zivotu, dok vas klinke kuliraju.

Ali evo posle 55 godina ja cu vas bar malo prosvetliti.


Nije bitna razlika u godinama kada imate KESH!!!


Sta ste mislili, da ribe ono kada kazu vole starije, ozbiljnije da ih pali zborano lice i seda kosa??? Ne ne prijatelju moj, njih pali KESH koji matori imaju.

Tako da sada znas sta ti je ciniti. I to obavezno startuj neku seljanku, znaci da je dosla sa sela, te ce jedva cekati da se uda u grad, da se kaze da je uspela. E ali zato kada ti se navali na grbacu, kajaces se, presesce ti i deca i sve.
 
PLESsitnihDEMONA:
Sve da nas zoves na svadbu,a meni da obezbedis mesto pored pevaljke. Koja,naravno,treba da bude VRLO sisata...i da dobro mesha.

:D:D
ja sam mislila da je tebi najbitnije dupe!???? :|

Nije stvar u godinama, nego u pritisku. Kao što momci ne voli kad ih cure dave pitanjem kad ćeš da me ženiš?, ne vole ni dame presiju da što pre rađaju. Znam da će ti odgovor zvučati pomalo apsurdno, ali da bi se neka nesponzoruša udala za tebe i rodila ti decu, potrebno je vreme. Da i ona bude sigurna da želi baš sa tobom da ih ima.
 
deca nisu ni kucni ljubimci ni neki dodatni detalj u zhivotu , koji neko "treba" da poseduje, i normalno bi bilo da se radjaju i prave kao rezultat ljubavi, a ne zato shto je nekom posle 55 godina dunulo da nema ni kucheta ni macheta, pa bi eto dete bilo bash ono shto ce da ga zabavi u zhivotu.
Meni je uzhasna ta samozhivost ljudi koji sa 50-60 godina hoce da prave dete po svaku cenu, pa bi sad neku rasplodnu cicu od 20 po mogucnosti

sorry , al ja stvarno ne znam nikog ko ima potrebu da se razmozhava sa nekim ko bi joj mogao biti tata i ne razumem kakva su uopshte tvoja ochekivanja, i starije zhene se okrecu mladjim mushkarcima jer su im vrshnjaci gotovo neupotrebljivi, a tebi nije jasno shto te neko posmatra kao chichu ?
 
Julian_Duranona:
Jeste... Onda ce dete da zaplace - "Kuku tato, proklet da si, sto si me i pravio. Nije ni trebalo, kad si vec znao da ces jednom umreti."


ja imam u rodbini jednog koji se ponovo ozenio sa 40 i neku i dobio dva sina
deca sad idu na faks
jeste da je on mator.............sad
zena je nekih 44 g sad.................kombinacija nikakva
ali eto ljudi zive
 
Zuco:
Moja tema se ne odnosi na matematiku Mackic. Sto se tice zivota jesi li siguran da ces zivjeti vise od mene pa taman da imas 25, No ipak ne daj Boze.
Prvanstveno bih zelio misljena ljepseg pola, ali i muskih svakako.
Ko oce da se zajebava ima Forum sobe i za to :p

Kao prvo ja jesam zensko, i ne znam kako ces da me nadzivis kad imam 21god, ali srecno.
I ja se ne zajebavam nego ozbiljno kazem. Jel ti hoces dete da ti nastavi neku lozu ili da se zabavljas pod stare dane. A sta si radio dok si bio u godinama kad su tvoje vrsnjakinje mogle da imaju decu? Da ne spominjem da sto su roditelji stariji veca je sansa da dobiju retardirano dete.
 

Back
Top