Razlika u godinama?

Silent Bob:
Gospodine Zuco,

Pogresili ste podforum ovog foruma. Umesto u Ljubav i sex, trebali ste temu postaviti u podforumu Licni Kontakti. Tamo bi postojale mnogo vece sanse da nadjete nekog "normalnog" jer na ovom podforumu uglavnom postuju neshvaceni, qurve i liciemeri.

Pozdrav.


MA covek se ne javlja, valjda se prepao! :| :shock:
 
raindog:
introvertno mlado stvorenje nesposobno za bilo kakvu normalnu interakciju sa ostatkom sveta tj. njenim vrshnjacima
Ja u svojoj blizoj okolini imam 5 takvih primera. Od toga 2 ne funkconisu ni profesionalno, a 3 samo socijalno. Introvertni, svi sa kompleksima vise vrednosti... cudaci.

Ne znam u cemu je fora, samo sam uocila pojavu...

P.S. Ljudi o kojima govorim svi trenutno imaju oko 30.
 
Mackic:
Jesu li se ti matori roditelji ikad zapitali zasto ih priroda sprecava da imaju decu posle 45te? Jer nije prirodno, jer ne treba tako, jer priroda nije tako namenila, a zasto nije tako namenila sam vec napisala dva puta a potvrdili jos neki.


Jesi li se ti kad zapitala zasto zene ne mogu da radjaju relativno rano a muskarci mogu i od 70-80 god. da naprave.
Moj blizi rodjak poslije 4-5-oro djece sa prvom zenom u 72. god. dobio je cerku, danas sasvim normalnu i srecno udatu.
Moj stari 93. god i stara 78. i u ovim godinama skoro zdravi i vitalni.
Mozda ce neki reci :laze Zuco, ako imate pravo (neki) da valjate gluposti a sve u ime prava da slobodno iznosite svoje misljenje, onda imate pravo i da ne vjerujete.
Ja pisem istinu a ko sumnja eto mu ga.
 
Zasto se babe i dede uvek tolerantnije ponasaju prema unucima nego prema svojoj deci? Zato sto ih manje vole? Zato sto nemaju roditeljsku odgovornost? Ovo su retoricka pitanja.

Не слажем се. Бабе и деде се не понашају толерантније, него ПОПУСТЉИВИЈЕ!...Јер не морају да их васпитавају...
 
Zuco:
Jesi li se ti kad zapitala zasto zene ne mogu da radjaju relativno rano a muskarci mogu i od 70-80 god. da naprave.
Moj blizi rodjak poslije 4-5-oro djece sa prvom zenom u 72. god. dobio je cerku, danas sasvim normalnu i srecno udatu.
Moj stari 93. god i stara 78. i u ovim godinama skoro zdravi i vitalni.
Mozda ce neki reci :laze Zuco, ako imate pravo (neki) da valjate gluposti a sve u ime prava da slobodno iznosite svoje misljenje, onda imate pravo i da ne vjerujete.
Ja pisem istinu a ko sumnja eto mu ga.


MA Zuco, bre nabavi kesh i nema se nerviras, da vidis kako ces postati pozeljan ;););)
 
Nije nego (vise) nemam kesh, laaki kesh, pa zato.

A kada sam imao, i kada budem imao, imacu i samopouzdanja. :D

Bio sam na jendom rodjendanu devojka punila 18 i drugarice sve bolje od bolje, ali ja sam im bio previse "mator".... Jer nisam imao kesh.
 
Zuco:
Imam 55 godina, slobodan sam i zelio bih da se ponovo ozenim. Zelio bih takodje i decu.
Pokusavam kod ovih sto mogu da radjaju i redovno ispadam cica :D
Pa koja je to razlika u godinama koje tolerisete drage dame? Pa nisu svetlosne u pitanju, obicne kalendarske, i prestupne, koje su pojeli skakavci i one druge :o
Nije ti palo na pamet da usvojis neko klinche?
Probaj, pa ce socijalni radnici da ti objasne zasto si mator za cuvanje dece :roll:
 
Devilishgirl:
ajde choveche prestani da se opterecujesh..
nema to veze s vezom...
ja sam riba i po, pa nikad nisam gledala partnerovu finansijsku situaciju, niti me bilo briga, a da ne pricham shta vozi..vecina nije ni imala kola...
:lol:
Ne znam zasto me ovo nasmeja...mozda jer je plasirano tako...uzgred,ko da je najnormalnija stvar.Nemoj pogresno da me razumesh,bash sam neshto neraspolozen,citam ovu temu pa me ovo nekako "podiglo"...super si ti meni:D....ribo.:lol:
 
Zuco:
Jesi li se ti kad zapitala zasto zene ne mogu da radjaju relativno rano a muskarci mogu i od 70-80 god. da naprave.
Moj blizi rodjak poslije 4-5-oro djece sa prvom zenom u 72. god. dobio je cerku, danas sasvim normalnu i srecno udatu.
Moj stari 93. god i stara 78. i u ovim godinama skoro zdravi i vitalni.
Mozda ce neki reci :laze Zuco, ako imate pravo (neki) da valjate gluposti a sve u ime prava da slobodno iznosite svoje misljenje, onda imate pravo i da ne vjerujete.
Ja pisem istinu a ko sumnja eto mu ga.

Pa onda idi i pravi dete u 100toj ako hoces, pa kad ti se rodi degenerik, nemoj drugima da se zalis. A vrlo je moguce da ces i umreti pre detetovog 3. rodjendana.
I nauka je dokazala da se i muskarcima takodje smanjuje mogucnost da naprave dete sa godinama isto kao i zenama.
Kako me nerviraju tako sebicni ljudi kao sto si ti. Bas te boli uvo sta ce biti sa tim detetom tebi je bitno da se zabavis pod stare dane. I sirota ta glupaca koja ce tebi da rodi dete.
 
55 je malo kasno za pravljenje dece. Ko zna sta moze da ispadne. Ako ti je do dece, sirotiste u Zvecanskoj ih je puno - pa usvoji par komada. A zenidba je OK, samo ne znam o cemu bi caskao sa klnkom koja se sprema u 23.00 da izadje u grad na zezanje. Probaj da joj zabranis mladost i uzivanje. Mladost te davno pregazila a vasi pogledi na uzivanje se razlikuju. Oglasi su puni usamljenih, divnih i napacenih zena ,,srednjih,, godina.
 

Back
Top