anketa2

Moja baba je najbolja riba!
A od njih dve,pa Madonna,normalno.Ne znam ni kako mozes nju porediti sa Shakirom.Shakira dosla i otisla,a Madonna je legenda!
Madonna je mnogo sekspilnija od Shakire.Em je visa,a i mnogo je sladja,ima prelepe oci.Shakira nije ni po cemu posebna.Sasvim obicna devojka.
 
u ,du.Joniferin glas je "lek" za usne bolesti.Njeno pjavanje je za svaku zudljicu bulje!Ja joj se duvim,kad pjava-to kao da sapuce,a tezina glasa joj je poput citave trecine lista papira(onog mulog)!A jos i izgleda kao da je izusla iz koncentraciong logora!A tek igranje!Ma,kako li samo uspeva da 5 godina u hiljadu nastupa ponovi potpuno iste pukrete!A tek pjasme!Ma,to ni Junac Kurleusic ne bi bolje napisao!!!A muzika,ma Mocart,ljudi!Citava dva tona se preplicu kroz pet albume!I jos isti ritam!!!
Ma,ona je idol,legenda!Nema bas nistA(a mozda i ima,verovatno joj je talenta odlutao do zubnjice!),a zaradila je lovu na prodaju nicega!To mugu samo nubolji!!! :lol:
 
ma,moja baba-zakon!!!Kazem ja!!!Ima vecu zudnjicu od Jonifer,krci vise od Junac Karleusica,a igranje joj bolje od batraganja Jonifer!Hopa-cupa! :D
Idol!Rukoh joj ja da se prijavi za takmu,no ona nece-vec zna da je nubolja!!!
 
Dita:
ma,moja baba-zakon!!!Kazem ja!!!Ima vecu zudnjicu od Jonifer,krci vise od Junac Karleusica,a igranje joj bolje od batraganja Jonifer!Hopa-cupa! :D
Idol!Rukoh joj ja da se prijavi za takmu,no ona nece-vec zna da je nubolja!!!

Nemoj da mi vrudjas omiljenu pjuvacicu :lol:
 

Back
Top