Cupava tema

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
ovo nije o Cupavki samo da vas upozorim na vreme.....;)


vec o tome da zene pokusavaju da skinu skoro svaku dlakicu sa sebe.....;)

e sad mene zivo interesuje da li to isto i muskarci rade

da li se depilirate i gde......ovo gde molim da navedete...............:D
 
Zene preteruju u tome.Treba samo noge i ispod pazuha...osim ako nemaju brkove,onda i tu.
Ja samo brijem lice svaka 2-3 dana....mrzi me,gej mi je i ne bi imao ni zivaca ni motivacije da brijem sve ostale delove tela...dlakav sam skoro svuda,zabole me shta drugi misle o tome,ima i mnogo gorih,nisam zbun,ako se nekoj ne svidja nek trazi manje dlakavog,tjosavog ili zenu.
To bi bilo sve od mene na ovu temu....mislim da sam sve rekao.
 
frozen1982.:
Zene preteruju u tome.Treba samo noge i ispod pazuha...osim ako nemaju brkove,onda i tu.
Ja samo brijem lice svaka 2-3 dana....mrzi me,gej mi je i ne bi imao ni zivaca ni motivacije da brijem sve ostale delove tela...dlakav sam skoro svuda,zabole me shta drugi misle o tome,ima i mnogo gorih,nisam zbun,ako se nekoj ne svidja nek trazi manje dlakavog,tjosavog ili zenu.
To bi bilo sve od mene na ovu temu....mislim da sam sve rekao.


hahahahaha nisi zbun......................:D
 
Naslov me podseti na jednu malu s kojom sam bio skoro. :-D Nije bila bas cupavica, ali se bila malo zapustila u tom trenutku... :roll:

Sta "depiliram"? Gotovo nista... Cesto nosim uredno skockanu bradu i brkove... Ponekad skockam i "privatne" dlacice i to je to...
 
<--------------------

Ja? Ja se brijem svako jutro, a svakih pet dana idem kod frizera. Brijem se ispod pazuha, brijem ledja, noge, stomak, grudni kos, ruke, stidne delove takodje brijem (ili ostavim dlaka da formiraju srce). Brijem dupe, tabane i jezik. Cesto cupam obrve i trepavice, a šisam i dlake iz nosa!
 
Silent Bob:
<--------------------

Ja? Ja se brijem svako jutro, a svakih pet dana idem kod frizera. Brijem se ispod pazuha, brijem ledja, noge, stomak, grudni kos, ruke, stidne delove takodje brijem (ili ostavim dlaka da formiraju srce). Brijem dupe, tabane i jezik. Cesto cupam obrve i trepavice, a šisam i dlake iz nosa!
A iz usiju?
 
nemam obicaj da se brijem ( osim brade ) ali kazu da se momci u Turskoj i Bugarskoj ( sto sam video ) depiliraju !


kako se osecati kao dzumandzi na plazi medju obrijanim :lol:

za ribe je ok. ako ne preteruju
 
Silent Bob:
<--------------------

Ja? Ja se brijem svako jutro, a svakih pet dana idem kod frizera. Brijem se ispod pazuha, brijem ledja, noge, stomak, grudni kos, ruke, stidne delove takodje brijem (ili ostavim dlaka da formiraju srce). Brijem dupe, tabane i jezik. Cesto cupam obrve i trepavice, a šisam i dlake iz nosa!

imas dlakav jezik? :|
 

Back
Top