Momci, ajde sad iskreno...

Liblet

Zainteresovan član
Poruka
453
Zanima me koliko vam je zaista bitna veličina grudi?!
Da li po sistemu-zaista mi je nebitno;ili više- Mogu da budem i sa devojkom sa malim grudima, ali je ne bih baš ženio; ili vam je totalno bitna-NIKADA ne bih bio sa devojkom koja ima male grudi.

Meni se čini da ne postoji muškarac koji voli male grudi, a svi prodajete foru da vam je to nebitno, pa me zanima kakva je zapravo istina?! :confused:
 
Volim grudi normalne velicine koje ima vecina pripadnica lepseg pola. Nevolim kad one cine 1/2 tezine devojke (muzare... muuuuuu), ali nevolim ni kad ih moram traziti mikroskopom. Licno, meni je kod devojke najbitnije da ima svetle oci i da nema crnu kosu te da nije debela. Kad prodje taj deo, onda zagledam grudi, noge i sl.
 
Sve u svemu velike, ali bas ogromen sise su uvek OK, ali sve je to dzaba ako riba ne zna "posao" da radi, dzabe sve to.....

Mislim probao sam i kazem iz iskustva.

Imao sam jednu sa ogromnim sisama, >100cm obim ali nije se bas bila talenat a ima sam jednu sa maleckim sisama ali sto zna znanje...... ;)
 
topmodelsica:
Koliko devojke vole da pokazuju svojim suparnicama svoje dupe i grudi?
Sve zavisi od devojke.kako sa sisama i guzom tako i sa garderobom.Ili imas nesto u sebi ili nemas.Moze neka devijka nositi skupocenu i sexi garderobu.Medjutim ako "ne zna" da je nosi,stajace na njoj kao i na ofingeru.Istotakomoze imati savrsene oblina ali da deluje jeftino kao kineska pijaca.Moze biti i prosecna devojka fizicki,ali ako ima sexipil svaki ce tip pasti na nju.Stvar jeu tome ili jesi,ili nisi Lav.ili imas ili names sexipila u sebi.to se ne uci,to se jednostavno poseduje.Moze devojka da gurne bradavicu tipu u oko,ali ako nije "kompletna"dzabe.
 
topmodelsica:
Koliko devojke vole da pokazuju svojim suparnicama svoje dupe i grudi?


Mislim da devojke nemaju te radove sa pokazivanjem guze i grudi,tj. takmicenju u tom smislu sa suparnicom.Pa to je bas bezveze.Sustinski,zena koja je dobro gradjena,a pritom sigurna u svoje kvalitete(ne samo one fizicke prirode),nikad nece biti suvise provokativno obucena ili se preterano pokazivati.
Samo zena koja nema sta da ponudi navatava na dobru guzu ili grudi...ok,slazem se,privlacnost je bitan faktor....koliko ce te zena privuci zavisi od njenog seksipila,a seksipil je nesto sto potice iz same zene(naravno ovo vazi i za muskarce),a ne iz grudi,guze nogu....sigurno ti se desilo da se super slozis u seksu i sa zenom koja ti na prvi mah i nije delovala Bog zna kako privlacno!
 
sevilja:
Mislim da devojke nemaju te radove sa pokazivanjem guze i grudi,tj. takmicenju u tom smislu sa suparnicom.Pa to je bas bezveze.Sustinski,zena koja je dobro gradjena,a pritom sigurna u svoje kvalitete(ne samo one fizicke prirode),nikad nece biti suvise provokativno obucena ili se preterano pokazivati.
Samo zena koja nema sta da ponudi navatava na dobru guzu ili grudi...ok,slazem se,privlacnost je bitan faktor....koliko ce te zena privuci zavisi od njenog seksipila,a seksipil je nesto sto potice iz same zene(naravno ovo vazi i za muskarce),a ne iz grudi,guze nogu....sigurno ti se desilo da se super slozis u seksu i sa zenom koja ti na prvi mah i nije delovala Bog zna kako privlacno!

A shta znachi kad se devojka doteruje za drugu devojku kao shto se doteruje za dechka? O tome ja pricham, to mi je skroz neprirodno.A posle trachare za mene da sam lezbejka. :D
 
Jeste mi bitna veličina grudi, ali nije presudna. Bitnije od toga je da lepo stoje na telu, tj. da ne bude "muzara", što je neko rekao, ali sa druge strane da ne bude ni ravna. Sve između ta dva ekstrema je za mene prihvatljivo, pod uslovom da ume da ih "nosi", da tako kažem.
Inače, generalno mi je bitnija guza i kako ona "stoji" na njenim nogama od grudi.
 
Liblet:
Zanima me koliko vam je zaista bitna veličina grudi?!
Da li po sistemu-zaista mi je nebitno;ili više- Mogu da budem i sa devojkom sa malim grudima, ali je ne bih baš ženio; ili vam je totalno bitna-NIKADA ne bih bio sa devojkom koja ima male grudi.

Meni se čini da ne postoji muškarac koji voli male grudi, a svi prodajete foru da vam je to nebitno, pa me zanima kakva je zapravo istina?! :confused:

Meni je bitno samo da me ne dere za kesh, a zena koje ne vole tipove kroz kesh ima isto koliko zena bez sisa.

Jos nijednu nisam video da uopste nema sise, tako da ... :roll: vi kesh mi sise... pa ko profitira.:lol:
 

Back
Top