Playboy na srpskom

Dushko81

Početnik
Poruka
2
Ljudi, a sta mislite o Oliveri Kovacevic na naslovnoj strani Playboy-a. Ona je bre blagi uzas i katastrofa. Taman sam mislio da ga kupim, ali sad ... Kako su samo mogli da nju da stave, pa valjda u Srbiji ima najmanje milion riba, lepsih od nje!
 
Ona je napravila katastrofalnu gresku u svojoj karijeri zato sto se slikala za Playboy,obzirom na to da radi"ozbiljnu" emisiju.Sada je nece shvatati tako ozbiljno.Mislim,bar ja ne bi.
 
Boze dragi....I am sick of you guys......
Zar nam treba period gde ce nasha chobanska elita izlaziti na naslovnim stranama Playboy-a???
To ce biti stvar prestiza medju srpskim seljanchurama.Olivera Kovachevic???Pa to je tek pochetak....Dochekacete da vidite shljama kakvog u zivotu niste videli....Fuj, jednom rechju...
P.S.Betty, ako pishe dosta mladih ljudi, uopshte ne mora da znachi da je dobar chasopis...
Bljak
 
eeeeeeeh ..... playboy ..... c c c c c ......
video sam samo hrvatsko izdanje, neki klinac u vozu ladno citao, mali ima ...... pa max. 16god. mislim, on je to "citao" :lol:

jel ima tu ista da se procita? .....
il su neke bezvezne price teta sto se skidaju ili sve one beskrajne price o sexu, tj. presipanje supljeg u prazno?
 

Back
Top