koza vs robot

koza vs robot


  • Ukupno glasova
    105
  • Anketa je zatvorena .

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
ja u glavi stalno zamisljam kako se borim sa robotima i to tamo negde u u buducnosti a opet u sadasnjosti koja polako postaje proslost muzem kozu
sa njom se ne borim
e sad zanima me ovako rastrzanom izmedju proslosti i buducnosti ko li bi pobedio u duelu koze koja poseduje prirodne borilacke vestine i robota koji jednim udarcem moze unistiti pola sveta
ali on nema srca
on je masina
tipujem na kozu
boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka
 
Bane,koza je zivo bice i samim tim je svaka njena reakcija tj. udarac za robota nepredvidiv.
Jos ako si je ti ucio Dziu Dzicu...koza je APSOLUTNI favorit!

Banetova koza ce spasiti ovaj svet !!!
Bow down to the Bane's goat.

:D:D
 
E, bre banegade, kad si ovako izreklamirao kozu, niko ziv nece za robota da glasa...:D

A sta ako je robot mali simpa Artuditu... Ili Tripio... (i da, znam da se ne pise ovako, ali ko zna shvatice, ko ne zna, pomoci mu ionako nema...:D )!?!
 
Robot moze da rasturi milijardu koza ali koza ima reproduktivne organe...njena deca se vratjaju i nakon milijardu godina koza evoluira u super-mutant-nindza kozu...i robot je pobedjen.
Ali avaj,i on je mislio unapred.Napravio je fabriku robota ko shto je on pa i ako uputjena u bushido tajne borilachkih veshtina,nakon eliminacije milijardu robota koza je pobedjena.....njena deca se vratjaju i nakon milijardu godina milijardu koza unishtva milijardu fabrika koje proizvode miljijardu robota na dan.
Koza je pobednik,glasam za kozu.
 
vidim da se borba rasplamsala
ali ne izmedju koze i robota vec izmedju njihovih podanika
samo znajte oni koji podrzavaju robota ce snositi teske posledice
koza je veliki tiranin i ko na nju krene u startu se zajebo
 
011.gif
 

Back
Top