Bez gaca:)

Maxy

Aktivan član
Poruka
1.881
Drugari da li ponekad namerno ne nosite gace ispod odece na javnim mestima?
Danas sam video nekog matorca u basu:roll: ,strasno.Imao je neki beli sorc i sve mu se providi.Verovatno je neki feget:-|
 
Uvek sam kada prilike dozvoljavaju u boxericama... ako nosim sorc... onda narafski ispod oblacim iskljucivo pisu koja nije "oblozena" providnim materijalima.
Sta vise, stvar je dobro usukana... - kako to kaze Radovan III
Zasto kuvati jaja pa vrucinama... salate su zakon...
 
Kad bi otvarao novu temu svaki put kad vidim neku u providnim belim pantalonama i crnim tangama ili bez ikakvih gacica, hmm pa ne znam, imao bih stvarno puno tema
Mozda matorac to radi sa manje stila od neke ribe, ali ako mogu one i ako je to u redu, nemamo prava ni da njega osudjujemo.

Inace, koliko shvatam tema je egzibicionizam podesen tako da izgleda nenamerno? Postoji citav jedan fetis u vezi toga tzv cfnm
 
ej, na moru je bio jedan...plivač. Sve mu se providelo :lol: A imo je i trudnu ženu, pa vi vidite :shock:


a bio je i drugi (posle se ispostavilo da je iz Niša :lol: ) neki u trava-zelenom kupaćem i dugačkoj kosi - e TAJ je drKo u plićaku, mazio se :lol: Ono, ležaljke, porodice, deca i sve...i ja, i on lepo ops na leđa, a na metar od ulaska u more, sve u plićaku, i mazi se po tukiju :mrgreen:


Jel nekom ovo zanimljivo :roll:



:lol: Ybg.
 
Maxy:
Drugari da li ponekad namerno ne nosite gace ispod odece na javnim mestima?

Stoj! Naziva$ drugarima one koji 'ponekad ili namerno ne nose gatje' :O Greote :D hehe

Otkud znam.. Mozhda i ja nekada nisam nosio gatje.. bzzlzvlzz :wink:

Uvek nosim gatje. Bilo bi nezgodno da sam u nekim tananim bermoodicama ili trenerci i da dodje do nichim izazvane erekcije (kao onomad na exitu). Skochile bi zhene da udave zmiju iz momenta. Znam jednog lika koji chesto nema gatje ispod farmerkama, a ima para :lol:
 
sevilja:
Nije strasno ne nositi ves,pod uslovom da to nije tako vidljivo kao kod tog sto si ti video.Leti,ispod neke haljine....zasto bih????

Ma naravno to podrzavam:-D .Ali ovde je rec o nama:-? .Super je videti devojku bez gaca,ali matorca:roll: .
Lupih i ostadox ziv:razz: .
 
cLick - OR - Die:
Stoj! Naziva$ drugarima one koji 'ponekad ili namerno ne nose gatje' :O Greote :D hehe

Otkud znam.. Mozhda i ja nekada nisam nosio gatje.. bzzlzvlzz :wink:

Uvek nosim gatje. Bilo bi nezgodno da sam u nekim tananim bermoodicama ili trenerci i da dodje do nichim izazvane erekcije (kao onomad na exitu). Skochile bi zhene da udave zmiju iz momenta. Znam jednog lika koji chesto nema gatje ispod farmerkama, a ima para :lol:

Video sam:shock: , jedna je toliko davila zmiju da je jadna zmija pocela da povraca:lol: .
 
HeBePoBaTaH_:
Nosim kišobran i gromobran, specijalno patentiran za moje genitalije.
To na moru koristim, a gatje ne.

:lol:


Koliki je, ybt, udaraju o njega munje i gromovi, sokolovi gnezda savijaju? :mrgreen: A pod njima mala aNE sitan vezak vezla...vezak vezla i pevala: e da mi je jato soklova da se popnem tudi na vr' sveta :P

itd


moraću da počnem da pijem kafu bez kafeina :D
 

Back
Top