KOJU MUZIKU VAM SLUSAJU STARCI ???

Tempera:
Moji su napredni. Slusaju Stanisu Stosica, Vuka Seherovica, Zoru Drempetic i sl.
A baka je radikalka i otkida se sa pesmama koje izdaje Srpska radikalna stranka, a izvodi (mislim) Bora Spuzic Kvaka: "Oj, Seselju spasitelju", "Dosla voda do poda, dosla i do guse, hajde Vojo sad je zgoda komunisti da se sruse", "Karlobag, Karlovac, Virovitica" i sl. Kostaju 135 dinara i citav tiraz je rasprodat, cisto ako nekog zanima...

najjace je kad radikali odvrnu vangelisa - conquest of paradise, i onako se svi uzive i glume neke velike pobednike i vodje...
 
avril_darker:
uuuuu
keva mi slusa narodnjake ona sranja...merlina,zeljka samardzica itd itd
a cale slusa avril lavigne,pussycat dolls,us5,tokio hotel slipknot green day i narodnjake..........[/
SIZE]

seres da ti cale to slusa?otkud to ?stariji covek pa avril?jel si ga to ti navukla,ili je on tebe?
moj cale slusa blues&jazz,stari rock,pomalo i punk,a mama je volela tinu tarner,sad i ne slusa nesto mnogo muzike...ali ne vole narodnjake,ni jedno ni drugo..daleko bilo ..
slusaju i avril,posto je ja stalno pustam,mama je voli .. :D
 
mama:madonnu, queen, Aha i sve bendove iz 80'tih kao i pjevace, mada slusa Robija Vilijamsa i Noru Dzons.
otac:nista...ali bas nista...eh, da slusa bajagu...
ocuh:billy idola, the cure i te gluposti...
tetka sa oceve strane: one italijanske kao sto su Eros i hrvate kao sto su Severina,Magazin i Gibonni...i one Gipsy Kingse...
ujak: on slusa rock, white stripes i ostalo...
baba sa oceve strane: one nista prakticno ne slusa trenutno. mada je slusala Frenka Sinatru i te...voli klasicnu muziku.
baba sa majcine strane: ah ona je slusala Elvisa Prislija, pa cak i Kvin i naravno Frenk Sinatru...
 
Znachi bruka. Moja keva slusha klasiku, a cale Milesa Davisa, Bob Dylana... ima gooomilu starih rock i dzez plocha koje trunu ovde. Moj brat od tetke samo shto se nije pao u nesvest kad je video shta ima. Al jbg, kad mi je gramofon pokvaren. Mene nevidjeno sramota kad pustim Christinu i Britni :D, al' shta da radim kad mi se svidja :( Kao da ja ne bi volela da sam nasledila muzichki ukus od mog cjaleta...
 
uh tesko pitanje...
pa uglavnom domaci rock, stari rock, mada mi je cale u poslednje vreme poceo sa technom a keva sa metallicom...horor al sve je ok dok ne slusaju narodnjake...mene mucnu kritikuju kad pustim pussycat dolls i ova nova chuda...sta da se radi.
 

Back
Top