[color=red]Muvanje[/color]

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
T

Teen

Gost
Zasto je smuvao ruzniju curu od mene, kada cak bolje izgledam i inace sam bolja od nje?Da li ima veze sto ga je spopadala pa on sada trci za njom?Zna da mi se svidja , sta da uradim na novoj da bi me smuvao i da :? ne bi nju smuvao?!! Please, HELP!!! :x
 
Teen:
Zasto je smuvao ruzniju curu od mene, kada cak bolje izgledam i inace sam bolja od nje?Da li ima veze sto ga je spopadala pa on sada trci za njom?Zna da mi se svidja , sta da uradim na novoj da bi me smuvao i da :? ne bi nju smuvao?!! Please, HELP!!! :x

obuci se najbolje sto umes,ako ti se javi ,
javi se i ti njemu,a ako ne cooliraj ga.moras da se pravis da ti uopste nije stalo do njega i te bas briga sta radi.momci vole kada moraju da se bore za ono sto zele.na novoj se smeskaj,igraj,ali nemoj biti napadna.inace u medjuvremenu ce on verovatno otkaciti tu gaborku,ili u boljem slucaju ona njega.verovatno te samo testira.zato samo cooliraj i opusti se!!! :arrow: :arrow: 8) :arrow: :arrow: :wink:
 
A da nisi razmislila malo da nije sve u izgledu?? Mozda mu se ta devojka svidja, mozda se kapiraju, a vi ljudi sta koji ***** bacate nebuloze, a i ti sama, pa sta ako devojka izgleda losije od tebe, kad cete vise da shvatite da izgled ne cini nas, nego nasa unutrasnjost, dzaba izgled ne znam kakav ako se meni ta osoba ne svidja kakva je iznutra, ako se ne kapiramo, bla bla.. Stvarno ne kapiram da ima tako glupih ljudi majku mu.. Neka se ljuti ko god hoce i nadje prozvan seva mi paja, samo vise razmislite malo pre nego sto otvorite tako glupu temu, a i date tako glupe komentare..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top