Kada otici iz roditeljskog doma?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 80

Tema: Kada otici iz roditeljskog doma?

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Kada otici iz roditeljskog doma?

Pa,kada je po vama pravo vreme da prestanete da zivite sa svojima? Ja se nadam da cu to uraditi do 20 godine,a bilo bi lepo i ranije...po mom misljenju,sto pre to bolje... 8) Znam da je to tesko,pogotovo ovde,ali...sta vi kazete?

Poznat Bliznakinja (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

Vec si rekla STO PRE TO BOLJE... :wink:

Domaćin mortishaaa (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

ma ja sam za ono.. ziveti doveka sa roditeljima :wink: :shock: :shock:

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ja sam sad 18, a najverovatnije cu sledece god, tj leto 2004 .. yuhuuuu naizad i taj trenutak

Aktivan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Cobweb sticks to molten years, cockroaches served with cream...
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Elem ja bih voleo da to uradim jos kolko sad.Bila bi mi dovoljna jedna garsonjera...al nemam pare za to.

Slatka90
    Guest

Podrazumevano

Moj moto je nikada ali nikada ne otici iz roditeljskog doma to jest doveka ziveti na njihovoj grbaci boli me uvo da placam sebi i stan i hranu... ma znas sta i ovako kada napunis 18 vise ti nemogu tupeti i soliti pamet zar ne... :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio Slatka90
    ma znas sta i ovako kada napunis 18 vise ti nemogu tupeti i soliti pamet zar ne... :wink:
    Gresis tek onda nastanu svadje i frke.. Uverices se i sama u to, mada imas ti jos 5godina do tog.. 18dina imas pravo da odlucujes sam al oni i dalje zele da imaju kontrolu nad tobom jer te gledaju kao pre 5godina, i onda svadje frke ovo ono.. tako da sto pre to bolje.. a kinta, ma ako zeli covek, moze da se snadje..

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Ja cu najverovatnije kad budem zavrsila srednju skolu,tj. kad budem upisala neki fax... Dolazicu ja kuci za vikende,ali to vise nece biti to to...

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Podrazumevano

ehm ...... pa ja sam ziveo u domu jos sa 15god ..... tako da znam kako je biti stalno van kuce .......
    pa sad nemam love za stan pa moram da putujem svaki dan ... :?
    a kad ja i mortishaaa budemo razvili biznis sa svom onom njenom ganjom onda cec biti love

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Najbolje vreme,tesko je to odrediti. Kako za koga...

Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

Citat Original postavio Keeper
    ehm ...... pa ja sam ziveo u domu jos sa 15god ..... tako da znam kako je biti stalno van kuce .......
    pa sad nemam love za stan pa moram da putujem svaki dan ... :?
    a kad ja i mortishaaa budemo razvili biznis sa svom onom njenom ganjom onda cec biti love
    pa kako ti to dragi javno pricas, a sta ako nas sad neko pohapsi :shock: :shock:

Slatka90
    Guest

Podrazumevano

Pa ako vec toliko umires od dosade pored njih a verujmi znam kako ti je trazi od caleta za rodjus kola od keve stan...l
    A od ostale rodbine da ti placaju racune...
    Cool zar ne... 8) 8) 8)

Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

Pa ako vec toliko umires od dosade pored njih a verujmi znam kako ti je trazi od caleta za rodjus kola od keve stan...l
    A od ostale rodbine da ti placaju racune...
    Cool zar ne... 8) 8) 8)
    kako to prosto izgleda.. jos kad bi moglo tako :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

ja ga napustam tek kad treba da podjem na fakultet idem u bg
    a inace ja ne bih voleo da zivim sam mozda bez roditelja ali obavezno sa cimerom ili jos bolje sa cimerkom

Slatka90
    Guest

Podrazumevano

Samo kada tebi prosto izgleda da ti mozda nisi obrazovala neki RODITELJSKI OTPOR deci slusaj kada bi ovo moglo ovako veruj mi zaista bi bilo cool ali bi polako umirali od dosade .............................

Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

Samo kada tebi prosto izgleda da ti mozda nisi obrazovala neki RODITELJSKI OTPOR deci slusaj kada bi ovo moglo ovako veruj mi zaista bi bilo cool ali bi polako umirali od dosade .............................
    ja napisak JOS kad bi moglo :wink:

emy_331
    Guest

Podrazumevano Re: Kada otici iz roditeljskog doma?

Citat Original postavio Courtney
    Pa,kada je po vama pravo vreme da prestanete da zivite sa svojima? Ja se nadam da cu to uraditi do 20 godine,a bilo bi lepo i ranije...po mom misljenju,sto pre to bolje... 8) Znam da je to tesko,pogotovo ovde,ali...sta vi kazete?
    Mislim da ne postoji pravo vreme za to.Onda kada covek oseti da je doslo vreme da ''odleprsa'',onda tek to moze da uradi,neko u 18-oj,a neko tek u 30-oj!
    Ja cu to da uradim otprilike kad zavrsim gimnaziju!

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Slatka ti si tek 13 tako da imas jos mnogo da rastes da bi mogla o tome da pocnes da razmisljas kapiras?? tako da ono, ne znam cemu tu roditeljska kinta ovo ono, nije zivot u tom da te roditelji ceo zivot financiraju, oni su tu da pokusaju da ti pomognu da te izvedu na put, a ti da zgrabis svoju sansu i krens napred sama.. Ja nikad pomoc od roditelja nisam trazio, uvek sam gledao sam da se snadjem, i kad je kinta u pitanju i ovako.. Nece oni uvek tu da budu da pljunu kintu, mozda ce za 25-30 godina njima trebati tvoja pomoc, a sta ako im bude trebala a ti nista nisi uradila nego visila na njihovoj grbaci ceo zivot?? A?? Sta onda?? Ma daj dete moje jos si ti mala da bi se ubacila u neku ozbiljniju temu tako da moj savet ubaci se ti, ali kao posmatrac pa citaj slusaj i uci, a ne ubacuj se nebuloznim komentarima koji nemaju veze sa vezom.. I ja sam bio 13 godina ali sam slusao starije nisam se ubacivao i pametovo, nego slusao starije, pa kad sam i ja nesto naucio onda sam i ja poceo, e zasto ne bi ovako.. ili zasto mora ovako.. tako da jos ti mnogo imas da ucis, i budi zahvalna roditeljima sto mogu takvo detinjstvo da ti pruze, seti se nemaju sva deca sanse da dobiju takvo detinjstvo, zato budi zahvalna za to, i zahvali im se tako sto ces da prihvatis tu njihovu pomoc i sama pokusas da zgrabis prvu sansu da uspes u zivotu..

LØLITA
    Guest

Podrazumevano 18

JA CU SA 18, U INOSTRASTVO NAPUNIS 18 NAPOLJE IMAS SVOJA KOLA I TVOJ ZIVOT TAKO CU A JA IMAM SRECE STO ZIVIM U INOSTRASTVO

Aktivan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Jednom i sisa da prozbori nesto mudro

Primećen član
    Učlanjen
    22.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Zanimljiva tema...pa shta ja to je veoma individualna stvar ali eto...ja odlazim kad zavrshim gimnaziju i muzichku ...vracam se u London :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

jel to Jah Rastafara dosao da te vodi?

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: 18

Citat Original postavio LØLITA
    JA CU SA 18, U INOSTRASTVO NAPUNIS 18 NAPOLJE IMAS SVOJA KOLA I TVOJ ZIVOT TAKO CU A JA IMAM SRECE STO ZIVIM U INOSTRASTVO
    E srce aj ne seri.. ZBog takvih kao ti svi misle da nama preko grane cvetaju ruze, da nam sve pada sa neba.. I ja sam u inostranstvu, imam 18, nemam ni polozeno a kamoli kola i svoj stan.. Tako da ne bacaj nebuloze koje nemaju veze sa vezom..

Primećen član
    Učlanjen
    22.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio Bleak WinterFullMoon
    jel to Jah Rastafara dosao da te vodi?
    naravno :wink:

Domaćin Sasha85 (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Citat Original postavio SisaDaPimp
    Slatka ti si tek 13 tako da imas jos mnogo da rastes da bi mogla o tome da pocnes da razmisljas kapiras?? tako da ono, ne znam cemu tu roditeljska kinta ovo ono, nije zivot u tom da te roditelji ceo zivot financiraju, oni su tu da pokusaju da ti pomognu da te izvedu na put, a ti da zgrabis svoju sansu i krens napred sama.. Ja nikad pomoc od roditelja nisam trazio, uvek sam gledao sam da se snadjem, i kad je kinta u pitanju i ovako.. Nece oni uvek tu da budu da pljunu kintu, mozda ce za 25-30 godina njima trebati tvoja pomoc, a sta ako im bude trebala a ti nista nisi uradila nego visila na njihovoj grbaci ceo zivot?? A?? Sta onda?? Ma daj dete moje jos si ti mala da bi se ubacila u neku ozbiljniju temu tako da moj savet ubaci se ti, ali kao posmatrac pa citaj slusaj i uci, a ne ubacuj se nebuloznim komentarima koji nemaju veze sa vezom.. I ja sam bio 13 godina ali sam slusao starije nisam se ubacivao i pametovo, nego slusao starije, pa kad sam i ja nesto naucio onda sam i ja poceo, e zasto ne bi ovako.. ili zasto mora ovako.. tako da jos ti mnogo imas da ucis, i budi zahvalna roditeljima sto mogu takvo detinjstvo da ti pruze, seti se nemaju sva deca sanse da dobiju takvo detinjstvo, zato budi zahvalna za to, i zahvali im se tako sto ces da prihvatis tu njihovu pomoc i sama pokusas da zgrabis prvu sansu da uspes u zivotu..
    :wink:

Slične teme

1. odlazak iz roditeljskog doma?!?
    Autor akica77 u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 27.05.2012., 22:28
  2. HRANITELJSTVO,deca bez roditeljskog staranj
    Autor marconi171 u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 24.05.2009., 22:49
  3. kako do doma
    Autor sinbad u forumu Arhiva