Крах политике Г17

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Tužilaštvo: SRS ne širi mržnju
10. avgust 2006. | 16:19 -> 17:13 | Izvor: B92
Beograd -- Ne postoje razlozi za podnošenje predloga za zabranu rada SRS-a, ocenjuje Republičko javno tužilaštvo.

"Posle razmatranja spisa ovog predmeta i navoda u Vašoj inicijativi za podnošenje predloga za zabranu rada Srpske radikalne stranke, ocenio sam da ne postoje razlozi za donošenje Predloga za zabranu rada SRS-a propisani u navedenim odredbama čl. 12 st. 1 do 3 Zakona o političkim organizacijama, a u vezi člana 44 Ustava Republike Srbije", kaže se u odluci zamenika republičkog javnog tužioca Milorada Cvijovića.
 
untouchable:
Tužilaštvo: SRS ne širi mržnju
10. avgust 2006. | 16:19 -> 17:13 | Izvor: B92
Beograd -- Ne postoje razlozi za podnošenje predloga za zabranu rada SRS-a, ocenjuje Republičko javno tužilaštvo.

"Posle razmatranja spisa ovog predmeta i navoda u Vašoj inicijativi za podnošenje predloga za zabranu rada Srpske radikalne stranke, ocenio sam da ne postoje razlozi za donošenje Predloga za zabranu rada SRS-a propisani u navedenim odredbama čl. 12 st. 1 do 3 Zakona o političkim organizacijama, a u vezi člana 44 Ustava Republike Srbije", kaže se u odluci zamenika republičkog javnog tužioca Milorada Cvijovića.

Mene više brine - od kad to pratite B92?
Rekli ste da Vi to ni pod prisilom ne bi pratili?
Šta ono još rekoste?
Smetaju gej parade?
:mrgreen:
 
Iron Lord:
Pazi ovo, tema je samo da nam jave kako je tužilaštvo odbilo predlog G17+ za ukidanjem SRS-a
Šta dalje očekivati od ove teme sem...
... druženja do kasno u noć a u tu čast?
:D

Ово је тема која се бави том одлуком тужлаштва, а дискутанти су свакако слободни да је прокоментаришу на свој начин. Не знам шта ви иначе као очекујете од тема?
 
untouchable:
Ово је тема која се бави том одлуком тужлаштва, а дискутанти су свакако слободни да је прокоментаришу на свој начин. Не знам шта ви иначе као очекујете од тема?


Komentar?
Bravo Sud!
I da uvek radi kad treba i kako treba
A treba
:D
 
Iron Lord:
Komentar?
Bravo Sud!
I da uvek radi kad treba i kako treba
A treba
:D

Ето - то је Ваш коментар и Ваше виђење ситуације, видите да тема испуњава своју сврху. Можда ће се неко од дискутанта осврнути и на пропаст плана Г17 и свих оних који су их подржавали у томе.
 
untouchable:
Ето - то је Ваш коментар и Ваше виђење ситуације, видите да тема испуњава своју сврху. Можда ће се неко од дискутанта осврнути и на пропаст плана Г17 и свих оних који су их подржавали у томе.

Ja lično i personalno mislim da su se oni ugledali na jednu stranku koja isto tako tužaka.
A biće da isto i prolazi sa tim tužbama...
:D
 
A jel neko drugi ocekivao neshto drugo?Jel neko mozda ocekivao da ce se zabraniti rad srs-a?
pa mislim taj ko je to ocekivao je ili lud ili glup?Prvo hteo neko da prizna to ili ne, srs je nazalost stranka sa najvecim i najdisciplinovanijim birackim telom, koji bi u slucaju zabrane srs bili jako razocarana...a milim da niko ne zeli da ima posla sa 30 posto ljutih gradjana (.izmedju ostalog i zbog politicke scene i problema, a i jos malo se pocinje trka za izbore...i zbog jos mnogo stvari, valjda svima jasnih).A i kad bi zabranili srs, shta bi to konkretno znacilo...?nista.Skupili bi se oni u neku drugu stranku, novu, samo bi joj promenili naziv...ia tako bi moglo da se tera do sytra..a sam nacin razmisljanja i ponasanja ne bi bio iskorenjen....
 
Ma, bre pilgrim........dokle vise ta prica , o najdisciplinovanijem birackom , radikalskom , zmijskom telu?

Pa da su bili disciplinovani, ne bi izasli na njive u poljske radove, umesto na glasanje za predsednika republike, pa je Toma puko, i bio jako ljut............
 
Daleko od toga da podrzvam SRS, ali skandalozno bi bilo zabraniti jednu partiju, pogotovo ako ima tako golemo biracko telo.

Nevezano za to sto sam oduvek gajila veliko gadjenje prema G17 i sto su ovim samo potvrdili moje sumnje... mislim da zdrav razum nalaze da se oni sahrane. Nadam se da vise niko nece glasati za njih.
 
Мовим вас да мене и спске Вадикале не стављате у исти кош са СПС-ом и ЈУЛ-ом. Ја сам се жвтвовао и бваним интевесе насе земље од инквизиције Хашког твибунала, а ово ми је хвала...

П.С. Овом пвиликом би само да поздвавим мог двагог кума Вука Двасковића и надам се да ће опет бити изабван за министва, ако не нека владу не дива, јев док се ја не ватим, Вадикали нису спвемни да пвеузму власт...
 

Back
Top