Intelektualac br.1 u Srbiji i svetu

untouchable:
Ко зна, могуће је да си у праву, боље би било да сам прецизирао: Чомски је најцитиранији интелектуалац на свету.

Ok..........posto ja nisam upoznat sa likom i delom doticnog gospodina, jer ga nije bilo u obaveznoj lektiri , mozes li mi , onako narodski , da bi ja ukapirao...........da objasnis

Zasto je Noam Chomski, matori baja, iz Philadelphije, koji se javlja knjigom ili makar clankom , da da svoje misljenje , i ako slon prdne u zoo vrtu.........mislilac br 1 danasnjice???
 
Kohen:
Zasto je Noam Chomski, matori baja, iz Philadelphije, koji se javlja knjigom ili makar clankom , da da svoje misljenje

:( Није ствар у томе да ли он даје своје мишљење или не, своје мишљење дају и издрогирани мајмуни попут Чеде Јовановића па их нико не узима за озбиљно, већ у томе колико га други интелектуалци виде као ауторитет и колико се често позивају на његово мишљење у својим стручним радовима.
Пошто не знаш ништа о Чомском, крени од википедије...
 
untouchable:
:( Није ствар у томе да ли он даје своје мишљење или не, своје мишљење дају и издрогирани мајмуни попут Чеде Јовановића па их нико не узима за озбиљно, већ у томе колико га други интелектуалци виде као ауторитет и колико се често позивају на његово мишљење у својим стручним радовима.
Пошто не знаш ништа о Чомском, крени од википедије...

Nje lepo tako da pricas o Cedomoru Jovanovicu. kada nemas nikakav dokaz da se baja drogira.........osim tvoje fiksacije doticnim gospodinom...

A nista mi nisi odgovorio........zasto je Comski najveci mislilac danasnjice, osim da idem na Wikipediu....pa to znam i sam... :D :D :D

Voleo bi, da mi ti , malo , onako, obrazlozis, neke njegove stavove , npr, po pitanju Kosova , i kako su ti isti docekani u svetu, narocito od njegovih kolega, pa vezano s tim , i oko citiranja njegovih clanaka, ili misli................ :wink:
 
untouchable:
:( Није ствар у томе да ли он даје своје мишљење или не, своје мишљење дају и издрогирани мајмуни попут Чеде Јовановића па их нико не узима за озбиљно, већ у томе колико га други интелектуалци виде као ауторитет и колико се често позивају на његово мишљење у својим стручним радовима.
Пошто не знаш ништа о Чомском, крени од википедије...
Zamisli da sam tebi neko kaze neshto ovako:
Pa i mongoloidi poput Natase Jovanovic i Alexandra Vucica iznose svoje misljenje (ne kaze se daku misljenje), za koji bi na prvi pogled covek rekao da imaju Daunov sindrom, ali kad progovore shvati se da je situacija mnogo ozbiljnija......

Da li Comski i ovaj kontext imaju veze sa Chedom?Da li je lepo pomenuti nekog bez razloga i okarakterisati ga kao drogiranog majmuna? (a da pri tom nemas nikakav razlog da upotrebis njegovo ime, sem da ga vredjas?Ne samo njega, nego bilo koga.....
 
@pilgrim, да ли си ти озбиљна? Па овде се скоро свакодневно могу прочитати и далеко горе ствари о Радикалима.
Помињање оног наркомана је потпуно оправдано, па кога је боље употребити као антипода једном Чомском??
 
untouchable:
Ма како да не, ево сад ћу да ти сажваћем опус Чомског... А ако те занимају његови ставови и знаш да користиш Гугл, вероватно ћеш се снаћи...

Pa koja je svrha ove teme??

Da lupis tako neko fensi i IN ime, kao , ti si vrsni poznavaoc lika i dela gospodina Comskog.

I onda mudro odmudrujes, kad te neko pita prosto:"Zasto"????..........ti, mu ga das, ono, filozofski..........ima na googlu.........trazi, ne pada mi na pamet da ti kazem :confused:

Kakva glupost.........
 

Back
Top