Intelektualac br.1 u Srbiji i svetu

Kohen:
Pa koja je svrha ove teme??

Da lupis tako neko fensi i IN ime, kao , ti si vrsni poznavaoc lika i dela gospodina Comskog.

I onda mudro odmudrujes, kad te neko pita prosto:"Zasto"????..........ti, mu ga das, ono, filozofski..........ima na googlu.........trazi, ne pada mi na pamet da ti kazem :confused:

Kakva glupost.........

Ако причамо о глупости на овој теми, твојој нема премца.
Ја сам као прилог мојој тврдњи да је Чомски "интелектуалац бр.1" - како гласи тема, у сфери политичке мисли и активизма, дао податак да га његове колеге, интелектуалци, академици, научници широм света, сматрају за један од врхунских ауторитета и на њега се највише и позивају у својим научним радовима. Дакле - то је једноставно чињеница, шта год да је или било ко други са овог форума мисли о Чомском и његовим ставовима. Ergo - Чомски је заиста интелектуалац бр.1.

Verstehen Sie?
 
Kohen:
1) Zika Obretkovic
2) Dragisa Binic ( "daj dva visketa, za mene i Pisketa" )
3) Toma Nikolic ( "nisam zavrsio skolu, jer se nisam slagao sa reformom univerziteta")


4) Чеда Јовановић : "Ако је кокаин дрога, ја сам наркоман"
5) Зоран Ђинђић: "Бомбардујте Србију, није нека штета"
 
Toliko je jaka konkurencija , kod Srbalja u bolidima..........da ovako, kad malo razmislis, yebote , mozda onaj sto je reko da smo najgluplji narod , i nije bio tako lud...........

Pazi samo ovu galeriju likova do sada, a mogao bi da nabroji covek bar jos 300 faca , sve idioti, koji su neko i nesto u Srbiji.......baje, bre...
 
untouchable:
Ако причамо о глупости на овој теми, твојој нема премца.
Ја сам као прилог мојој тврдњи да је Чомски "интелектуалац бр.1" - како гласи тема, у сфери политичке мисли и активизма, дао податак да га његове колеге, интелектуалци, академици, научници широм света, сматрају за један од врхунских ауторитета и на њега се највише и позивају у својим научним радовима. Дакле - то је једноставно чињеница, шта год да је или било ко други са овог форума мисли о Чомском и његовим ставовима. Ergo - Чомски је заиста интелектуалац бр.1.

Verstehen Sie?


Koji intelektualci, i koji akademici, su u kojim naucnim radovima, citirali Comskog , ili se pozivali na njegovu misao???

Daj neko ime , vezano za neki naucni rad..............

A koliko je Comski o svemu imao svoje neko misljenje, od Vatikana, preko Vijetnama, do ragbi utakmica, i konjskih trka...........ne bi trebalo da ti bude tesko...

ILI ??? :confused:
 
Kohen:
Toliko je jaka konkurencija , kod Srbalja u bolidima..........da ovako, kad malo razmislis, yebote , mozda onaj sto je reko da smo najgluplji narod , i nije bio tako lud...........

Pazi samo ovu galeriju likova do sada, a mogao bi da nabroji covek bar jos 300 faca , sve idioti, koji su neko i nesto u Srbiji.......baje, bre...
Prvo, nije rako da smo "najgluplji" nego da smo lud narod, i to ne u kontekstu u kojem ti hoces da prikazes, i nije ni on bio lud, ako nisi znao to je Jovan Raskovic, otac Sande Raskovic-Ivic, a ako nisi cuo ni za jedno, ne mogu da ti objasnjavam, nesto me mrzi

Moj favorit dr.Vojislav Seselj 8-)
Iza njega, aktuelni Premijer Srbije.........
 
untouchable:
Где да игноришемо таквог лика, то би нам била историјска грешка. Могао би нам се поновити.
Nadam se da hoce,pa da baci pojas za spasavanje i izbavi Srbiju iz bunara u koji je 12.03.2003. upala.
Ni sanjao nisam da jednako mislimo(svesno sam te bukvalno shvatio,pri tom ignorisuci post br.39).

@Tales:Mogu li istoricari?Mene fascinira Latinka Perovic.Godine je nisu omele da bude intelektualni dzin u odnosu na vecinu "lidercica".
 
Kohen:
Koji intelektualci, i koji akademici, su u kojim naucnim radovima, citirali Comskog , ili se pozivali na njegovu misao???

На основу података Arts & Humanities Citation Index-а (http://scientific.thomson.com/products/ahci/) Чомски је најцитиранији живи интелектуалац, а осми најцитиранији научник свих времена.
Што се тиче Космета, он је заговорник поделе и ставови му се подударају са Ћосићевим.
 
Plava Bilja:
Prvo, nije rako da smo "najgluplji" nego da smo lud narod, i to ne u kontekstu u kojem ti hoces da prikazes, i nije ni on bio lud, ako nisi znao to je Jovan Raskovic, otac Sande Raskovic-Ivic, a ako nisi cuo ni za jedno, ne mogu da ti objasnjavam, nesto me mrzi

Moj favorit dr.Vojislav Seselj 8-)
Iza njega, aktuelni Premijer Srbije.........

Ma nisam ni mislio ni na Raskovica, ni na njegovu izjavu o ludom narodu.............

nemas ti , plavuso , pojma o cemu sam pricao.........ali nije ni cudo kad ti je Seselj Vjeko najjaca intelektualna gromada.........
 

Back
Top