Visak dlaka na raznoraznim mestima--> depilacija

spaceBoy89:
Izgleda da me ceka tuzna sudbina mog starog, a to je izdasna maljavost po celom telu. Mislim na grudi, ledja, straznjicu...noge manje vise.

Sta mislite, da li, ili se ne depilirati u tom slucaju?
Sinko ne budali da prostis na izrazu..... nije to ni tako lose ... vidis kada sam ja bio na filipinima davnih godina , zene su sekla vene zamnom izmedju ostalog jel sam maljav za razliku od njihovih muskaraca ! Dakle ako mislis da ti je nesto mana cesto ispadne da ti je to u stvari vrlina a da ti toga i nisi bio svestan...
A to sa depilacijom samo ces se nagrditi i posle kajati sto si to ikada radio !
sedi i dobro razmisli pre nego sto se upustis u takve avanture , jel ono sto danas izgleda strasno vec za koji mesec ce ti biti smesno sto si bio u frci zbog neke sitnice ... 8-)
 
Ako ti ovo ne pomogne, nista nece:
flamethrower%20(2).bmp
 
spaceBoy89:
ma ako se radi depilacija vosom ili cime vec, da li posle nekog vremena od tretmana (naravno da dalke ponovo rastu) bujnost povecava, smanji ili ostaje nepromenjena?


Posle depilacije,dlake se proredjuju.Ali,postoji jedna losa stvar,a to je cinjenica da se dlake na taj nacin i istanjuju pa posledicno ne mogu da probiju kozu pri rastu,a rezultat je tzv. urastanje i stvaranje bubuljica!

Meni licno ne smetaju dlake,ali znam da ima devojaka koje misle i drugacije. :-(
 

Back
Top