Biti ili ne biti ''METROSEKSUALAC''??

Sta mislite o muskom depiliranju,cupanju obrva,''spavanju u kupatilu''...i naravno slicnim pojavama koje karakterisu ovu kategoriju (metroseksualnu)muskaraca?

ZA ILI PROTIV?
Jbt, "za ili protiv"... :roll:
Ajde postavi pitanje treba li metroseksualce obesiti za depilirana jaja na Terazijama.
Ali obavezno otvori novu temu, poshto nema josh nijedna koja se bavi metroseksualcima.
 
Definisi brate sta to znaci Metroseksualac. Jesu li oni ujedno i ****** ili se samo depiliraju. Ako su ****** onda sam definitivno protiv. Mislim okaci neku sliku da vidim kako to izgleda i o cemu se radi pa da budem za ili protiv.

I to " spavanje u kupatili " sta ti to znaci. jel bukvalno ili je nesto trece.

Objasni o cemu se radi. Mrzim ja dosta ljudi na svetu i sklon sam ksenofobiji tako da mi nebi bio problem da ih pocnem mrzeti ako je potrebno.
 
Autobus 88:
Definisi brate sta to znaci Metroseksualac. Jesu li oni ujedno i ****** ili se samo depiliraju. Ako su ****** onda sam definitivno protiv. Mislim okaci neku sliku da vidim kako to izgleda i o cemu se radi pa da budem za ili protiv.

I to " spavanje u kupatili " sta ti to znaci. jel bukvalno ili je nesto trece.

Objasni o cemu se radi. Mrzim ja dosta ljudi na svetu i sklon sam ksenofobiji tako da mi nebi bio problem da ih pocnem mrzeti ako je potrebno.



Metroseksualac ne znaci biti homoseksualac,vec muskarac koji vodi racuna o sebi koliko i zena,pa cak,mozda, i na isti nacin kao zena!
Eto!
Metroseksualcima se nazivaju danas oni koji se depiliraju,cupaju obrve,kvarcuju se,idu kod pedikira, manikira,kozmeticara.......farbaju kosu.......stalno mirisu.....
 
Metrosexualac - Onaj koji ima sex u Metrou! (izvorno znachenje)

Podvrste i preteche Metrosexualca su jo$ i:

Metosexualac - Onaj koji ga je met'o

Metarsexualac - Metar 'mali', ali elektrotehnichar

Matorsexualac - Sex mu je i dalje vazhniji od $aha na klupici

Motorsexualac - Pozadi je uvek dobra cica koju svrbi mica
 
HeBePoBaTaH_:
Meni nije jasno zašto metrosex.koji nose bradu imaju poriv da brijaju dlake na telu.
Mislim, ako je već fora u glatkosti kože, kako onda da im ne smetaju dlake na licu.
Kaži, seviljo..kako to, a?



Ja sam samo pitala sta ko misli o fenomenu metroseksualizma!Ja bradu na muskarcu obozavam da vidim,a zasto brada ne smeta metroseksualcu,to ces morati nekog od predstavnika date grupe da pitas! ;)
 
Lepo obuceni - sportski ili elegantno - Da (mada ja preferiram sportski ;) ), dobar sat, dobre cipele, ne preterano ustogljeno
Brada - vise nego pozeljna (8))
Obrve - samo dve-tri dlake, ako je bas neka shuma nikako da se to primeti ili da pocne da lici na liniju kao kod zena
Depilacija - ipak ne (pogotovo ne mogu da zamislim izdepilirane muske noge :shock: )
Frizurica - DA (kratka/duga nema veze ali sredjena)
Cisti - Da
Namirisani -Oooooooooo Daaaaaaaaaa (mmmmmmmmm...) :rolleyes:


Da bi bilo tenzije i hemije muskarci i zene moraju da budu RAZLICITI!!!!!!!!
 
Zar prilici coveku, muskarcu da se licka i depilira? Da cupa obrve? Musskarac istina, mora da bude cist, ne preterano mirisljav, popeglan i uredan, u granicama pristojnog. Metroseksualac koliko sam shvatio, nije gay, samo se ako ponasa. Sve je to poteklo od Dejvida Bekama, on je pri lansirao metroseksualizam. Moj ujak se kune da je zato kriva njegova zena, ona ga je nagovorila na sve to.
 
Obratite paznju:

MANEKENI - momci lepi, doterani, nafrizirani, divnog osmeha, visoki, savrseno gradjeni, nabildovani taman koliko treba, preplanuli a NISU MUZEVN :shock: I!!!

Dakle, u cemu je problem?

Problem je (cini mi se) u visku sminke i manjku dlaka ( :lol: ). Zvuci prilicno glupo, ali ipak, razmislite.

Ono sto sam opisala bi od svakog muskarca napravilo idealnog macana u fizickom smislu da nije ovoga sto sam navela. Kako vam se cini Ikodinovic? Primer momka koji je izgledao super, ali je sad zaista preterao - steta ;)

Postoji ipak jos jedan problem. Iako nikome ne smetaju npr preplanuli muskarci (naprotiv mmmm8) )
nekako mi je ipak normalnije da se vrati znojav sa basketa sa ortacima i ode pod tus nego da dodje iz kozmetickog salona mirisljav i prica o tome.

Zakljucak:
negujte se i NE PRICAJTE o tome pazeci da NE PRETERATE sa feminiziranim momentima ako zelite da privucete osobu zenskog pola.
 

Back
Top