KABLOVSKA TV I INTERNET

I ja koristim SBB,i nije mi jasno zasto svaki put moram da ih ja zovem i da ih podsecam da mi posalju racun,inace 8-og iskljucuju.A da nepominjem kada zoves pa se ukljuci centrala,pa cekas i cekas pa ti kaze da si 5-ti pa 4-ti pa prvi i na kraju se veza prekine.
Mislim da bi mogli da se bolje organizuju.
 
Hajde da malo pojasnim,usluge koje pruža SBB su potpuno ok od onog momenta kada se sistem "ustali"........
Problemi nastaju koliko se meni čini u tome što angažuju veliki broj lica koja u njihovo ime vrše pripreme i kabliranje,a nisu baš vični tim poslovima.Koliko ja znam uglavnom su to nekakvi priučeni radnici i onda eto ti gluposti........internet ne šljaka i gubiš živce.
A dok probleme rešiš pobeliš jer je gotovo nemoguće dobiti operatere.
 
SBB je trenutno najbolji za internet zbog lokala i dobro organizovane zajednice korisnika kad je rec o lokalu.Imaju neke mane,ali nista strasno,mada se razlikuju iskustva ljudi u zavisnosti odakle su.Nazalost konkurencija im je jos daleko,pa se ne trude previse da isprave neke greske.
Sto se tice tv-a slabo ga gledam tako da mi to nije bitno za izbor provajdera.
@mastermind
izvod iz pravila sa sajta ciji si link dao:
"Ne govorite o sadrzaju ovog sajta na drugim sajtovima, forumima, news grupama ili bilo gde na netu!!! Ban je zagarantovan!!!"
 
fortes:
@mastermind
izvod iz pravila sa sajta ciji si link dao:
"Ne govorite o sadrzaju ovog sajta na drugim sajtovima, forumima, news grupama ili bilo gde na netu!!! Ban je zagarantovan!!!"
nikad ne citam ta NERD pravila,ni na jednom 4umu,sajtu...
btw ostavio sam link za sajt...
inache ZABOLE me bash za ban,i tamo a i na drugim sranjima
neka me banuju


samo mishevi i indijanci dozivljavaju taj ban kao ne znam ni ja sta :roll:
 
Mnogo je vas, koji se divite Interneta, ne shvatajuci-long lasting consequence!
Turska najezda na Balkanu, 1371, na marici sa Kralja Vukasin pogubi nam 35, 000 ratnika, posle 19 godine, na Ksosovo, nam masakirase preko 100,000 Srpsih ratnoka
Internet ista stvar, ako se ne iskoristi u borbu protiv imperijalizam, kako smo prosli od Tusrku imperiju, Srbija ce mnogo losije proci od internrt!...
 
S.Sindjelich 2:
Mnogo je vas, koji se divite Interneta, ne shvatajuci-long lasting consequence!
Turska najezda na Balkanu, 1371, na marici sa Kralja Vukasin pogubi nam 35, 000 ratnika, posle 19 godine, na Ksosovo, nam masakirase preko 100,000 Srpsih ratnoka
Internet ista stvar, ako se ne iskoristi u borbu protiv imperijalizam, kako smo prosli od Tusrku imperiju, Srbija ce mnogo losije proci od internrt!...
Koji je ovo jezik jbt. :shock:
 

Back
Top