nece da ucita flash do kraja

Pitaš zašto ne ide učitavanje do 100% nego samo negde do pola? To je tako kad koristiš template. Verovatno nešto nije usklađeno kako treba.
Nije mi jasno kako u operi ne pojavljuje "Dobrodosli u SMART svet...". Sad sam probao i stvarno se ne pojavljuje u Operi.
U onom natpisu gde piše "Dobrodosli..." ružno je da piše sa "s". Napiši "Dobrodošli...".

Iskreno da ti kažem nije ti ovo nešto baš dobro. Što lepo ne sedneš i napraviš sam jedan intro u Flash-u? Nema potrebe da se jedan intro ovoliko dugo učitava. I gubi ti se intro u onoj belini stranice. Nekako kao da je slučajno tu. Stavi neku boju pozadine na stranici, a i u Flash-u.
 
FLUID:
Pitaš zašto ne ide učitavanje do 100% nego samo negde do pola? To je tako kad koristiš template. Verovatno nešto nije usklađeno kako treba.
Nije mi jasno kako u operi ne pojavljuje "Dobrodosli u SMART svet...". Sad sam probao i stvarno se ne pojavljuje u Operi.
U onom natpisu gde piše "Dobrodosli..." ružno je da piše sa "s". Napiši "Dobrodošli...".

Iskreno da ti kažem nije ti ovo nešto baš dobro. Što lepo ne sedneš i napraviš sam jedan intro u Flash-u? Nema potrebe da se jedan intro ovoliko dugo učitava. I gubi ti se intro u onoj belini stranice. Nekako kao da je slučajno tu. Stavi neku boju pozadine na stranici, a i u Flash-u.

Eh, ja da znam ja bih napravio sam...
 
₪₪₪₪₪:
Eh, ja da znam ja bih napravio sam...
Ne razumem što si prihvatio posao za nešto što ne znaš da radiš. To je malo neodgovorno i nije fer prema ljudima koji se time stvarno bave. Zbog takvog odnosa spušta se cena izrade sajtova.

Poznajem jednog tipa koji poskida sa neta templejte i nudi unaokolo. Kad ga pitaju da ubaci nešto u to, on kao vadi se da je to neizvodljivo. I onda posle svega kad ti isti odu kod drugog čude se zašto je tako cena visoka. Naravno da je visoka kad ovaj ubija cenu svojim neznanjem. A vlasnik firme kojoj treba sajt ne pravi razliku između onog što podmeće sve što nađe na netu i onog što to radi kreativno kao dizajner.

Ne želim ovim da ti nešto solim pamet, ali dobro je da znaju svi da i toga ima. Nije tako samo u toj sferi, tako je svuda.
 
FLUID:
Ne razumem što si prihvatio posao za nešto što ne znaš da radiš. To je malo neodgovorno i nije fer prema ljudima koji se time stvarno bave. Zbog takvog odnosa spušta se cena izrade sajtova.

Poznajem jednog tipa koji poskida sa neta templejte i nudi unaokolo. Kad ga pitaju da ubaci nešto u to, on kao vadi se da je to neizvodljivo. I onda posle svega kad ti isti odu kod drugog čude se zašto je tako cena visoka. Naravno da je visoka kad ovaj ubija cenu svojim neznanjem. A vlasnik firme kojoj treba sajt ne pravi razliku između onog što podmeće sve što nađe na netu i onog što to radi kreativno kao dizajner.

Ne želim ovim da ti nešto solim pamet, ali dobro je da znaju svi da i toga ima. Nije tako samo u toj sferi, tako je svuda.

Pazi, shvatam ja sve to i prihvatam kritiku ali je situacija malo drugacija... Ja sam ovo radio za dzabe jednom veoma dobrom prijatelju kome je vazniji marketing od samog dizajna sajta. Ovo je bilo nesto na brzaka, samo da ima sajt za pocetak. Trnutno radim na novom dizajnu koji ja licno crtam. Relativno je skoro poceo sa poslom pa mu je dovoljno i ovo.
 
₪₪₪₪₪:
Pazi, shvatam ja sve to i prihvatam kritiku ali je situacija malo drugacija... Ja sam ovo radio za dzabe jednom veoma dobrom prijatelju kome je vazniji marketing od samog dizajna sajta. Ovo je bilo nesto na brzaka, samo da ima sajt za pocetak. Trnutno radim na novom dizajnu koji ja licno crtam. Relativno je skoro poceo sa poslom pa mu je dovoljno i ovo.
OK ako je takva situacija u tvom slučaju, ali ima i onakvih kakve sam naveo. Rade ceo sajt za 1000 dinara :shock: . Kad sam to čuo umalo nisam pao u nesvest.

Kažeš crtaš. Je l' to radiš neki template u nekom grafičkom programu?
 
@Hackers
Otisli smo van teme, a nas dragi Hackers jos nije naucio da razdvaja teme :P

@Nikolla983
Bice bolje, a u medjuvremenu valja uciti pravljenje e-commerce sajtova. To je ono po cemu ces se razlikovati od Tempate-asa. Uostalom, kako mozes da kazes da je cena oborena kod nas! Ako znas da radis idi na neki freelance sajt i biduj za posao. Zasto bi radio sajtove za nase slepce kojima je samo bitno da na kompanijske kombije okace adresu sajta.
Od opensource e-commerce resenja preporucujem osCommerce i Zencart, mada ja preferiram X-Cart posto jos nije hack-nut.
 
Gill Bates:
@Hackers
Otisli smo van teme, a nas dragi Hackers jos nije naucio da razdvaja teme :P

@Nikolla983
Bice bolje, a u medjuvremenu valja uciti pravljenje e-commerce sajtova. To je ono po cemu ces se razlikovati od Tempate-asa. Uostalom, kako mozes da kazes da je cena oborena kod nas! Ako znas da radis idi na neki freelance sajt i biduj za posao. Zasto bi radio sajtove za nase slepce kojima je samo bitno da na kompanijske kombije okace adresu sajta.
Od opensource e-commerce resenja preporucujem osCommerce i Zencart, mada ja preferiram X-Cart posto jos nije hack-nut.
Jesi li nesto vec uradio uz "x-cart" ili samo preferiras?
Ako jesi, moze li se nesto videti?
Posto svi znamo kako kod nas stoje stvari sa naplatom proizvoda koje bi eventualno prodavali, sumnjam da si mogao bilo sta upotrebljivo da napravis, bilo kojim e-commerce programom ili sistemom.
To sto kod nas e-commerce nazivaju i sajtove koji narucenu robu isporucuju na kucnu adresu uz otkup, nema veze sa e-commerce poslovanjem.
Dok ne budemo mogli od kuce da u Srbiji kupimo na srpskom e-commerece sajtu, koristeci karticu, nema od e-commerce nista ovde.
Za sada nema nista.
 
Pa moram da pitam, kad si rekao da od nekoliko si naklonjen pomenutom.
Da bi nesto proglasio boljim od drugoga, moram poznavati i raditi na njemu.

Sto se tice bidovanja preko pomenutog sajta, do sada jos nisam upoznao nekog sa nasih prostora koji je nesto preko njih odradio. Mislim da je u pitanju uzasna konkurencija Indijaca, Pakistanaca i Kineza. Ista stvar i sa "rentacode.com"
U svakom slucaju, zelim ti srecu i uspeha. Valjda ako si uporan, bude nesto, nisam imao potrebe da probam. Javi ako uspes, bilo bi mi drago da konacno upozname nekoga odavde ko je uzeo neku kintu preko ovih "renta" sajtova.



A ovo "vezbam iza .htaccessa sa nulovanom verzijom" te nista nisam razumeo :( Kakva je to nulovana verzija i cega? Ako je nesto u vezi Linuxa, o njemu ne znam mnogo jer ga ne koristim.
 
Pa vidis X-Cart ima cenu koja je dovoljna da ne mogu sebi da priustim da ga kupim da bi na njemu vezbao. Zato koristim X-Cart sa cijih su skripti uklonjene sve komercijane zastite (nulled). Radim to malo na localhostu, a malo na shared freehostu ali tada koristim .htaccess tako da se samo pod passom moze pristupiti
 

Back
Top