Efraim Zurov :"Srbija da traži Ivu Rojnicu"

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Jedan od direktora centra „Simon Vizemtal” Efraim Zurof kaže da Srbija ima prava da traži izručenje Ive Rojnice i Milovoja Ašnera, ustaških komandanata koji su odgovorni za smrt stotine Srba, Jevreja i Roma, pošto je Hrvatska odbila da traži izručenje.

Njih dva žive u Argentini i Austriji slobodno i ne skrivaju se. Zurof je tražio od Hrvatske da traži njihovo izručenje ali bez uspeha.

Efraim Zurof je najviše doprineo hvatanju Dinka Šakića. Postoji nagrada od 10,000 Dolara za informacije o ustaškim zločincima a gradjani Srbije mogu da kontaktiraju na telefon 064 110 7249 ili preko sajta

www.operationlastchance.com

http://www.b92.net/eng/news/society-article.php?yyyy=2006&mm=08&dd=09&nav_category=113&... v_id=36063
 
Alekasandar2:
Ne mogu da verujem da srbi sa ovog foruma trabunjaju o Pinku i Košavi, i o nekim komunistima sa podforuma, a da je samo dvoje pogledalo ovu temu, uključujući mene!
Evo i mene (ali moram da idem), sta si hteo sa ovim?
Ta, cini mi se ima 90 godina, pa sta ce nam?
Da ga mi negujemo, da ga lecimo, da mu omogucimo sve uslove da ne skapa, i kakvo je to zadovoljenje pravde?
Kad je ziveo tolike godine na slobodi i uzivao, sad mu treba neka kazna?
Mislim da je to pro forme radi, a ne pravde radi:)))
 
"Efraim Zurof je najviše doprineo hvatanju Dinka Šakića. Postoji nagrada od 10,000 Dolara za informacije o ustaškim zločincima a gradjani Srbije mogu da kontaktiraju na telefon 064 110 7249 ili preko sajta"
-------------------------
Gledamo svako vece ustaske zlocince najnovijeg gradjanskog rata, i nikom nista.
Neki nisu nadlezni, neki kazu da je montaza, Hag to ima vec desetak godina, i nikom nista.
Mislim da je ovo bacanje prasine u oci i nista vise!
 
Свакако треба тражити изручење,не само ове двојице зликоваца већ и преосталих усташа.Толико дугујемо стотинама хиљада покланих Срба.То би био одличан увод за изношење истине о протеклом рату и адут у рукаву када будемо коначно цртали границе на Балкану.Осуда ових зликоваца ће бити доказ да су Хрватска и Босна и Херцеговина геноцидне творевине,односно државе настале геноцидом над Србима,и као такве морају нестати и бити укинуте.Српске територије се морају припојити Србији а остатак оставити под међународним протекторатом.
 
Мислим да, ипак, треба да тражимо њихово изручење, чисто да се свет потсети и на постојање Јасеновца и усташа.. Мада, не верујем да ће то имати неки велики одзив у страним медијима, пошто смо под блокадом већ петнаест година.. али треба покушати.. Али ту постоји још једна негативна ствар: пошто ће цркнути у нашим затворима, биће изручени н.д.х. и тамо сахрањени као хероји домовинског рата..
 
Guru 42:
Мислим да, ипак, треба да тражимо њихово изручење, чисто да се свет потсети и на постојање Јасеновца и усташа.. Мада, не верујем да ће то имати неки велики одзив у страним медијима, пошто смо под блокадом већ петнаест година.. али треба покушати..

Slazem se.
 
Kakvi likovi, yebote........sta kaze ova lepotica??
Pa, sta ce nam sada, kad se naziveo????

To sto je pobio hiljade Srba , ko yebe............neka ga, neka uziva i dalje u Buenos Airesu???

Ma i nije cudo sto nas pljuje kako ko postigne..........jos treba i da nam se*ru u usta, kakvi smo idioti...

I nije ni cudo , sto nece niko da kaznjava one koji ubijaju i proteruju Srbe,,,s kojim mi pravom trazimo da neko juri zlocince, kada za otkrivene, dokazane, masovne ubice Srba, kazemo ......."ma neka ih, matori su...........bacanje para??????????""
 
KiLLeR_WhaLe:
U Srbiji danas ionako cvjeta neonacisticka ideologija,pa zasto da ganjaju svoju bracu kad se nisu dosad sjetili.


Усташе никада нису нити ће бити браћа Србима.Они су браћа изродима српским који су подржавали ону битангу Броза.Дакле комунисти и усташе су руку под руку,а Срби са тим немају никакве везе.Ни један комуниста ти неће рећи да је Србин,а усташе то,хвала Богу и нису.
 
Kreativac, aj ne lupaj, keve ti.....................

Bilo je mnogo Srba komunista, kao sto su se i mnogi komunisti izjasnjavali kao Srbi ...........

Samo neke da ti pripomognem........Sloba Milosevic, poznatiji kao "Sloba Srbin".....*********
Vjeko Seselj , doduse Hrvat, ali od Srba priznat za Srbina...
*********.........
 
kakootici:
pA i ustase su srpski ...... ihhhh
kakootici:
Ни један комуниста ти неће рећи да је Србин,а усташе то,хвала Богу и нису.


Pa ti, dete, ne znas sta pises pre pet minuta.............neka opojna, laka, teska?? :confused: :confused:

Te ustase jesu srpski , te nisu srpski.........oduci se, povuci dim iz dzokavca, i baci pismo - glava :D
 
Кохен,не знам шта ти није јасно?Какав џокавац?Боље ти је да то баталиш него што држиш предавања.Знак једнакости измећу појма Србин и појма комуниста није могуће ставити.Може се неко декларисати као Србин али то га не чини истим пуким изјашњавањем,
 
Plava Bilja:
Evo i mene (ali moram da idem), sta si hteo sa ovim?
Ta, cini mi se ima 90 godina, pa sta ce nam?
Da ga mi negujemo, da ga lecimo, da mu omogucimo sve uslove da ne skapa, i kakvo je to zadovoljenje pravde?
Kad je ziveo tolike godine na slobodi i uzivao, sad mu treba neka kazna?
Mislim da je to pro forme radi, a ne pravde radi:)))

Treba da dokažemo da niko ko je ubijao Srbe ne može da prođe nekažnjeno. iako nemamo više smrtnu kaznu, nije ni potrebno, čak ni Ajhman kada ga je MOSAD kidnapovao nije otišao na vešala već dobio doživotnu.
Hapšenje ustaša iz II svetskog rata je poruka ustašama i balijama dans "Moćda ne sada, možda ne ni za deset godina, ali na kraju ćete skapati u Srpskom zatvoru"
 
Nastup izraelskog lovca na naciste i ratne zlocince,u najmanju ruku je malo cudan.Doticni navodno potseca zvanicni beograd da raspise medjunarodnu poternicu za dvojicom stranih drzavljana koji su osumnjiceni za ratni zlocin pocinjen u trecoj zemlji.Njegova tvrdnja da je beograd naslednik jugoslavije je netacna....i kakove veze beograd ima stim sta je neki rojnica tamanio srbe po dubrovniku,pa nije dubrovnik tada bio kod pozarevca,nisa,zajecara,tresibabe il neznam gde,i doticni nije ubio,zaklao niti jednog stanovnika srbije....i najvecu budalastinu je uradio kada je obelodanio info-telefon na koji se moze kontaktirati a za konkretne podatke ponudio je i nagradu od 10 000$,mislim da ce taj telefon jako brzo zanemeti....
 
veKsla:
Nastup izraelskog lovca na naciste i ratne zlocince,u najmanju ruku je malo cudan.Doticni navodno potseca zvanicni beograd da raspise medjunarodnu poternicu za dvojicom stranih drzavljana koji su osumnjiceni za ratni zlocin pocinjen u trecoj zemlji.Njegova tvrdnja da je beograd naslednik jugoslavije je netacna....i kakove veze beograd ima stim sta je neki rojnica tamanio srbe po dubrovniku,pa nije dubrovnik tada bio kod pozarevca,nisa,zajecara,tresibabe il neznam gde,i doticni nije ubio,zaklao niti jednog stanovnika srbije....i najvecu budalastinu je uradio kada je obelodanio info-telefon na koji se moze kontaktirati a za konkretne podatke ponudio je i nagradu od 10 000$,mislim da ce taj telefon jako brzo zanemeti....

To su bili PRIPADNICI SRPSKOG NARODA! Stoga Srbija i treba da im sudi. On lepo kaže a je prvo tražio od Hrvatske da ih traži ali nisu reagovali, onda PO MEDJUNARODNOM PRAVU
Ako jedna zemlja odbije da goni počinioca ratnog zločina to može da učini bilo koj adržava, ali prvenstveno ona protiv čijeg je NARODA a ne GRADJANA počinjen zločin.
 
Ma, mi smo cudo , planetarno...........sada ne valja, sto nam ljudi nasli ustase , koji su ubijali Srbe na angro.............

Opet nam neki k*rac smeta.............kao , te bilo je davno, te bilo je daleko, te, zasto oni to nama cine...

Yebote.............NE TREBA NI JEDAN ZLOCINAC DA ODGOVARA NI ZA JEDAN ZLOCIN PREMA SRBIMA KAD SMO TAKVI, YEBO NAS KO NAS TAKVE NAPRAVI...........
 
Kohen:
Ma, mi smo cudo , planetarno...........sada ne valja, sto nam ljudi nasli ustase , koji su ubijali Srbe na angro.............

Opet nam neki k*rac smeta.............kao , te bilo je davno, te bilo je daleko, te, zasto oni to nama cine...

Yebote.............NE TREBA NI JEDAN ZLOCINAC DA ODGOVARA NI ZA JEDAN ZLOCIN PREMA SRBIMA KAD SMO TAKVI, YEBO NAS KO NAS TAKVE NAPRAVI...........


Pa zato što je Jevrej tražio da ga mi tražimo...
Da je to reako jebeni nepismeni Arapin Palestinac, odmah bi ga Srbi odlikovali!
 

Back
Top