drage kolege s posla

blpd_girl

Aktivan član
Poruka
1.520
Da li volite vaše kolege s posla? da li vam fale kada niste na poslu? da li kad odete na odmor mislite kako biste voleli da ste sad na poslu?
ja lično baš i ne:lol: mada, ponekad se baš fino ispričam s njima, naravno, ne o 'ličnim' stvarima, ali mi vreme na poslu prođe prijatnije.
 
Volim samo moju Nenu - ona je stvarno legenda... volela sam još jednu koleginicu al' ona ne radi sa mnom već dve godine, viđamo se van posla... I jedna Ikica mi je gotivna skroz, s njom odem na ručak s vremena na vreme - i da, fale mi kad sam na godišnjem, lepo mi je ovde :wink:
 
e, pa to je baš lepo... blago vama dvema. meni je to malo nemoguće, jer su ljudi sa kojima radim bitno stariji od mene, ali ipak, koleginica iz kancelarije ume da bude baš kul ponekad, nešto između mame i drugarice vršnjakinje. a i sekretarica mi je simpatična - zaista divna žena, ali ona je vać baka...
 
Gledam budalastine u vreme nemastine
sujever je vlada usred Beograda
sa tevea bacare, vracare i gatare
kazu nesto utesno i lecenje uspesno

Beli, crni mangupi i ostali vragovi
nema casti ni morala, zavisimo od budala


Boli me, boli, doktore, mrak
prepisite mi suncev zrak

:lol:
 
Pošto radim većinom sa muškarcima, svaki dan isti ljudi, uglavnom je o poslu priča što je
ok, ali ponekad i to dosadi i ima dana kada stvarno nemamo o čemu da pričamo..onda
se prebacim kod koleginice u kanc.pa pričam s njom..a nekad mi je super kad nema
posla da ssamo tapkam po forumima.. :lol:
 
dakle, kakve odnose imate sa kolegama? da li vam se desilo da vam se neko nabacuje od kolega? kako ste reagovali? koliko im verujete kada je u pitanju posao - u smislu da ne uzimaju zasluge za vaš rad, da ne šire laži o vama, da kad vam pomažu onda zaista pomažu,...?
 
Sve su mi koleginice OK... Ima nas 5 u kancelariji.
Ne, ne mislim na njih mimo radnog vremena.
I jos manje mislim na njih kada sam na odmoru. Ne nedostaju mi uopste.
Ne druzim se privatno ni sa jednom od njih, starije su od mene, udate... Ne znam sta bi s njima van posla... :lol:
 
Zana:
Sve su mi koleginice OK... Ima nas 5 u kancelariji.
Ne, ne mislim na njih mimo radnog vremena.
I jos manje mislim na njih kada sam na odmoru. Ne nedostaju mi uopste.
Ne druzim se privatno ni sa jednom od njih, starije su od mene, udate... Ne znam sta bi s njima van posla... :lol:


Pa samnom se družiš ...
e076.gif
..... a da, ja ti nisam u kancelariji
c032.gif
 

Back
Top