tv+kompjuter

  • Začetnik teme gost35633333555
  • Datum pokretanja
G

gost35633333555

Gost
Da li je moguce ovako nesto?
Imam kompjuter u sobi, I sada su mi ubacili stari tv u sobu I stavili pored kompa.Na kompjuteru nemam tv kartu ubacenu ali imam ostavljeno mesto za nju I imam prikljucak za tv.Da li ja mogu da povezem kompjuter I tv I da ga gledam na kompjuteru?Ako je moguce molim vas objasnjenje kako?
 
Treba ti ipak TV kartica jer kompjuter ne zma sta hoces da radis ako hoces da snimas muziku sa kasetofona moras preko muzicke kartice jer ima vezu sa plocom kontrolerom itd itd, a Tv nema nista poogotvo ako je stari noviji imaju skazi port a i njima je potrebno nesto sto ce ko0mpjuteru reci da je novi uredjaj prikacen i da detektuje
ala sam se raspisao ako ti nesot bu de jasno o ovoga svaka cast
 
skazi (ili ti SCSI) port na TV-u? ... E to bih bas voleo da vidim... :lol: ... Doduse, pitanje je zasto je isti potreban, ali bih sve jedno voleo da to vidim... :lol: :lol: :lol:

Da nisi kojim slucajem mislio na skart (tj. SCART)???

SCART interfejs postoji vec 10 godina, a danas ces ga retko sresti na bilo kom TV-u, jer je sam interfejs glup. Odavno se umesto istog stavaljaju standardni S-Video interfejsi, i njih danas imas na vecini TV-a... A i 90% kartica (za siroku upotrebu) sa ViVo mogucnostima koristi bas S-Video za tako nesto...
 

Back
Top