Ko ima ispit????

Z

zamisli

Gost
uh ...dva ispita sutra ucim ko luda...vec pet dana. Jel neko jos uci????
Muka mi je ne mogu vise, a i sve mi se pomealo u glavi....
eto izvinite ali morala sam da se nekome zalim...
 
i ja imam još dva ispita :lol:
kad ih je bilo više, imala sam više volje - za ovolicko me mrzi da se pokrenem.
Ako ti neko kaže neki dobar recept za to kako naterati sebe da učiš - šibni ga i meni
 
Mene mrzi da učim za "lakši" ispit...
...
@majcheki
Znaš šta uradiš, pokupiš klnjige i odeš u čitaonicu. To je najbolje rešenje. Ja bih to uradio da nije sezona god. odmora i neradi biblioteka...
 
majcheki:
Ma ja to na poslu drljam kad nema gužve - i sad nema gužve jer su svi na odmorima... Pazi, još moooram da sedim 7 sati u tišini, bez posla i eto... čitam Don Žuana kad ne čitam postove :lol:
To ti je dobro. Kad sam radio u jednoj automatizovanoj fabrici, ceo ispit sam spremio za vreme dežurstava. Sednem i štrebam, ponekad prošetam na minut da me ne bi grizla savest... a još i kintu dobijem.:D
 
zamisli:
uh ...dva ispita sutra ucim ko luda...vec pet dana. Jel neko jos uci????
Muka mi je ne mogu vise, a i sve mi se pomealo u glavi....
eto izvinite ali morala sam da se nekome zalim...
Tako isto i ja uchim sednem 10 dana pred ispit i po 10 - 12 sati uchim i onda mi se chini da mi se sve pomeshalo.Medjutim, kad izadjem na ispit, izvire iz mene znanje, ni sama nisam svesna shta sve znam, vazno je nakrcati devetke i desetke na elemnntarnim stvarima na prvoj i dugoj godini, onda se sve slozi samo od sebe u memoriju i kad izadjem na ispit bez obzira shto je to sve kampanjski naucheno za 10 dana sve strpano u glavu, sve se to nadogradi na dobru osnovu i na ispitu zablistam.
 
Uh, ja sam zaboravio da prijavim! Al dobro, jos sutra je zadnji dan za prijave...
Dve nedelje sam bio van grada, nisam nista tak'o. Sad cepam jos samo matematiku, skoro sve ostalo sam otkacio preko kolokvijuma...
 

Back
Top