Da li jos uvek verujete u BAJKE ??

djavolica_andjeoskog_lica

Zainteresovan član
Poruka
113
Vecina nas volela je da slusa bajke u detinjstvu...A da li i dalje verujete npr.
*da ce doci vas princ na belom konju
*da postoji zla vestica koja zeli da vam podmetne otrovnu jabuku
*da ce vam porasti nos ako lazete
(i naravno,da ne zaboravim najvaznije)
*da dobro pobedjuje zlo

I jos nesto-da li ste ikada naucili nesto iz bajki...?


P.S: Mislim da sadasnje bake mrzi da unucima citaju bajke,pa ih postave ispred TV-a i zajedno gledaju neku sapunicu...pa dodje mu na isto..
 
...nikad se nisam pomirio sa tim da je konjić grbonjić samo lik iz bajke...
...što ja nemam svog malog konjića koji leti i moze da me čupa iz raznih sranja..
...ili da noćom letimo do Vasilise Prekrasne na 'fu...
...ili recimo,kad me navata kontrola u gsp...ili tako nešto...
...eto...i dan danas ponekad pogledam u nebo...kao kad sam bio mali deca...
...covek se nada...
 
Ćale:
...nikad se nisam pomirio sa tim da je konjić grbonjić samo lik iz bajke...
...što ja nemam svog malog konjića koji leti i moze da me čupa iz raznih sranja..
...ili da noćom letimo do Vasilise Prekrasne na 'fu...
...ili recimo,kad me navata kontrola u gsp...ili tako nešto...
...eto...i dan danas ponekad pogledam u nebo...kao kad sam bio mali deca...
...covek se nada...
:-D upravo.... sad me je sramota da pishem kad se chovek tako lepo i sazheto izrazio.......
 
ne samo da verujem... dva moja velika prijatelja (jedan ima 4 a drugi 6 god) i ja obozavamo da ih smisljamo... pa pocnemo sa princezom koju nervira zla maceha a na kraju je spasavaju terminator i transformersi koji se muce sve dok jugio ne dodje i spasi dan od zlih dosljaka sa druge planete... lepo je to... jugio je car, mame mi... ziveo jugio...
 
djavolica_andjeoskog_lica:
Vecina nas volela je da slusa bajke u detinjstvu...A da li i dalje verujete npr.
*da ce doci vas princ na belom konju
*da postoji zla vestica koja zeli da vam podmetne otrovnu jabuku
*da ce vam porasti nos ako lazete
(i naravno,da ne zaboravim najvaznije)
*da dobro pobedjuje zlo

I jos nesto-da li ste ikada naucili nesto iz bajki...?


P.S: Mislim da sadasnje bake mrzi da unucima citaju bajke,pa ih postave ispred TV-a i zajedno gledaju neku sapunicu...pa dodje mu na isto..


Ja još uvek verujem u princa, ove ostale stavke sam prerasla
e088.gif
 
Verujem jos uvek u bajke.Jer neko je te bajke davno napisao,izmislio,ili mozda nesto slicno doziveo u svom zivotu ili je zeleo da prikaze kako bi taj zivot izgledao u bajkama i da bajke jos uvek postoje.Mislim da ste razumeli sta sam htela da kazem...Ali ima mnogo interesantnih i zanimljivih bajki... :)
 
Ćale:
...nikad se nisam pomirio sa tim da je konjić grbonjić samo lik iz bajke...
...što ja nemam svog malog konjića koji leti i moze da me čupa iz raznih sranja..
...ili da noćom letimo do Vasilise Prekrasne na 'fu...
...ili recimo,kad me navata kontrola u gsp...ili tako nešto...
...eto...i dan danas ponekad pogledam u nebo...kao kad sam bio mali deca...
...covek se nada...

Secate li se onih konjica u Dechjoj radosti u koje se ubaci novchic i onda ih djihash nekoliko minuta? Stalno sam ishla na te konjice, obozavala sam ih.
 
banegad:
a sta ako se vitez i telohranitelj zavole
ta bi bajka bila vrlo zajebana
jer onda bi se decko koji te voli nasao u neobranom grodzju
vitezu naravno smeta oklop da ti ispuni sve seksi
za emotivne djene djene
ali ti nadji nekog mafijasa
sto je sigurno sigurno je

Vitez i telohranitelj su u jednoj lichnosti, to je jedan dechko.Nashla sam kog cu tenisera, josh samo treba da se nadjemo.
 
Vjerujem,onako iz dubine duse,sto bi rekli. Mada mi to dosad nije donijelo nista bajkovito,samo sam odbila neke "zabe" od kojih su posle neke druge princeze napravile princeve pa meni sad malo zao:( Elem,ja mislim da su bajke jako korisna stvar,odrzavaju te u zivotu,nema veze sto ti daju samo iluziju,opet ta iluzija stvara nadu,nada stvara zelju,zelja energiju i onda se malo i potrudis i ko zna,nekad i upali...Samo ih ne treba shvatati bukvalno kao ja! To radim po pitanju princa mada mi je i Pinokio blizak,nemam hrabrosti da slazem pa to ti je! A kad pokusam da izmislim neku glupost,redovno ali redovno me provale. Jbg,nije laganje za svakoga,princeze ionako treba da budu fine i da paze na grasak:)
 

Back
Top