Da li jos uvek verujete u BAJKE ??

luckastalutkica:
Vitez i telohranitelj su u jednoj lichnosti, to je jedan dechko.Nashla sam kog cu tenisera, josh samo treba da se nadjemo.

Ali kad imas viteza onda on hoce da ja zaboravm za tenisera, pa onda obuce crvenu majcu, i kaze "E, neces moci!", to je valjda povodom onoga sto sam sinoc napisala za Andy-ja, samo sto, ipak, vitez mora da prizna da je bolje da ga prevarim sa boljim od njega, ja cu se njemu vratiti, pa i ako se ne vratim, znace bar kome me je dao, tako je to u modernim bajkama."Zar s njim da me menjas ma nista ti ne znas, kad varas bar ljudski varati trebas", e da ne bi bilo toga vise, onda sad sam izabrala Roddicka, a inace, ne mora Misu niko nista ni da pita, nece ga niko nista ni pitati, ali meni je stalo da mu objasnim.Moram da imam kome da se vratim.Sad cekam blagoslov. :D
 
batka_mija:
ne samo da verujem... dva moja velika prijatelja (jedan ima 4 a drugi 6 god) i ja obozavamo da ih smisljamo... pa pocnemo sa princezom koju nervira zla maceha a na kraju je spasavaju terminator i transformersi koji se muce sve dok jugio ne dodje i spasi dan od zlih dosljaka sa druge planete... lepo je to... jugio je car, mame mi... ziveo jugio...

:) :) ...ziveo...:)
 

Back
Top