ja nemam pojma a vi ???

Imam dva konkretna pitanja, malo komplikovana, ali moze neko da odgovori.Kod Microsoft PowerPointa, kad napravim slajdove, kako mogu da pogledam konacnu verziju web stranice? Mogu li da isprobam sa misem da klikom na deo teksta, na rec ili na crtez u jednom slajdu otvaram drugi slajd, gde i kako se se to otvaranje podesava?
U Evrsoft First Page 2006. sta znace oznake <html> <head> <body>, kako tu mogu da pogledam konacnu verziju, ili verziju koju sam napravila? Kako tu podesavam da se klikom na rec otvori drugi prozor?
 
luckastalutkica:
Imam dva konkretna pitanja, malo komplikovana, ali moze neko da odgovori.Kod Microsoft PowerPointa, kad napravim slajdove, kako mogu da pogledam konacnu verziju web stranice? Mogu li da isprobam sa misem da klikom na deo teksta, na rec ili na crtez u jednom slajdu otvaram drugi slajd, gde i kako se se to otvaranje podesava?
U Evrsoft First Page 2006. sta znace oznake <html> <head> <body>, kako tu mogu da pogledam konacnu verziju, ili verziju koju sam napravila? Kako tu podesavam da se klikom na rec otvori drugi prozor?
Ne znam zbog cega radis web strane koristeci Power Point. Al' ajde kad volis da komplikujes. Nesto i nisam siguran da racno razumem sta to pokusavas da uradis sa otvaranjem slajda u drugom slajdu...

Medjutim, nepoznavanje HTML -a ti nece mnogo pomoci u razresenju tvojih dilema. Dzaba ce ti ovde sad neko objasniti sta su <HTML>, <HEAD>, <BODY> tagovi. Tek da znas, ima toga jos cela gomila, pa ti savetujem da uzmes neki tutorijal pa navali. Kad tamo zapne - pitaj ovde.
I nemoj molim te samo da pitas "gde da nadjem tutorijal za HTML" !!! Googlaj, ima nekoliko stotina stranica samo na jednostavan upit....
 

Back
Top