Sta je smojim igrama

marko47

Zainteresovan član
Poruka
495
Sta mi je to s kompjuterom kad kliknem na neku igru nece da se pusti i ne izbacuje nista.A do juce su mi te igre perfektno radile.Prvo jedna nece ja je izbrisem kad ono i druga,treca.Sta se desava sa mojim kompjuterom.
 
Moras malo detaljnije opisati situaciju. Koji operativni sistem je u pitanju. Koje igrice, imas li antivirus. Jesi li skenirao od nezeljenih virusa svoj rachunar. Koju gresku ti prijavljuje kada pokrenes aplikaciju (igricu), mora tako da bude povezano. Sve to jedno sa drugim onda tek ima smisla, ovako ne.
 
Probaj da restartujes rachunar. Zatim probaj da nadjes putanju gde je instalirana igrica, i zatim da napravis novu short-cut na desktop-u. Pogledaj da li je potrebno da se mount-uje cd, i da li je dobro crack-ovana igrica. To je to za sad.
 
Pa nisam ja neki pocetnik pa da ne probam osnovne stvari.Kad se ja obratim za pomoc na forumu ili je problem veliki ili neki program sa strane mrsi konce.Zato i pitam da vidim ako su se nekome desavale ovakve stvari i resio je problem neka pomogne.
No offense.
 
Imam i ja kaspeski da nije mozda kaspeski internet security 6 znam on je vise od av program ima i firewall sa njim . Ako je on u pitanju proveri da li nisi slucajno te igrice blokirao sa njim ako ne znas kako da iskljucis tu opciju probaj da izbrises kaspeski . Mozda je ustvari neki firewall meni windows firewall izbacuje za sve igrice piranje [prevescu] "Nastavi sa blokiranjem" , "Prestani sa blokiranjem" . Ako nista ne uspe promeni sistem to je jedino resenje .
 
Ja bi sistem promenio odma ali posle treba da ubacujem programe i ostalo ceo dan.Izbrisao sam sve programe koji bi mogli da budu uzroci uljucujuci i kaspersky 6.0.Ali te igrice koje nisu radile ne rade ni sada.Probacu sa reinstaliranjem igrica.
 
Mislim da je do Directx-a.Pise 9.0b a nece da instalira 9.0c.Ja izbrisem Directx vratim ga na standardni windosov 7.0.Ali opet nece da se instalira 9.0c izbacuje finish kao da je instalirano a opste i ne instalira.POMOC?
 
Ljudi ovo nije moguce!!!Opet isti problem na novom sistemu.Pa ovo nikad nisam video.Juce sam instalirao GTA SA (opet po kozna koji put) i igrao sam igricu perfektno kad danas da je pokrenem kliknem dva puta i nista se ne desava.OVO NIJE MOGUCE PA JUCE SAM REINSTALIRAO SISTEM.POMOZITE!!!!!!!!!
Konfiguracija:
AMD Athlon 64 3200+
512mb ram
Ploca WinFast Nforce4 ultra
Graficka radeon x1600pro 256mb
 
Ma igrica je 120% ispravna ajde da je jedna nego nekoliko.Sistem sam instalirao kao i svaki drugi put korektno i bez gresaka.Ali stvar je u tome sto igrica radi kad je ubacim a za nekoliko dana ako ne vec sutra ne radi.To mi se desavalo sa MATRIX:path of neo,Outrun2006,GTA San Andreas,pa cak i neke manje igrice kao sto je Bankshot Billiards Deluxe.Stvarno neznam u cemu je problem.Ranije mi se to nije desavalo ali kako sam kupio novi procesor.ram,graficku i maticn plocu to mi se desava.Da nema neke veze stim mada sve navedeno perfektno radi cak mi i Quake 4 radi perfektno.HELP!!!!
 

Back
Top