LJUBOMORA..........DA ILI NE?

Pa normalno je to u ljubavi.. Uvek ce da postoji to, ma koliko vi bili zajedno, jer ako te on ne voli samim tim puco bi mu ***** s'kim si gde si dal ces da ga prevaris ovo ono.. Kad nekog zavolis i ako ti je stalo do te osobe, jednostavno s'vremena na vreme javi se strah, da ne izgubis tu osobu, i taj strah u trenutku predje u da kazemo ljubomoru.. A zasto, pa volis tu osobu, ne zelis da je izgubis, stalo ti je do nje, i onda jednostavno ako osetis strah pocnes da panicis i dodje do izliva tog straha, "ljubomore".. e sad neko to tumaci na ovaj onaj nacin neko ovako neko onako, mada to ponekad ima i veze sa dosadasnjim tokom veze, ako jedan od partnera je bio da kazemo ne bas zasluzan poverenja veoma lako izgubi poverenje onog drugog i tad pocnu cesto da se pojavljuju ti izlivi ljubomore, ili da kazemo strah je jos veci.. E sad dal ce neko ovo da skapira ne znam, misljenja su razlicita, a ovo je moje ;)
 
SisaDaPimp:
Pa normalno je to u ljubavi.. Uvek ce da postoji to, ma koliko vi bili zajedno, jer ako te on ne voli samim tim puco bi mu * s'kim si gde si dal ces da ga prevaris ovo ono.. Kad nekog zavolis i ako ti je stalo do te osobe, jednostavno s'vremena na vreme javi se strah, da ne izgubis tu osobu, i taj strah u trenutku predje u da kazemo ljubomoru.. A zasto, pa volis tu osobu, ne zelis da je izgubis, stalo ti je do nje, i onda jednostavno ako osetis strah pocnes da panicis i dodje do izliva tog straha, "ljubomore".. e sad neko to tumaci na ovaj onaj nacin neko ovako neko onako, mada to ponekad ima i veze sa dosadasnjim tokom veze, ako jedan od partnera je bio da kazemo ne bas zasluzan poverenja veoma lako izgubi poverenje onog drugog i tad pocnu cesto da se pojavljuju ti izlivi ljubomore, ili da kazemo strah je jos veci.. E sad dal ce neko ovo da skapira ne znam, misljenja su razlicita, a ovo je moje ;)

slazem se sa tobom,hvala :)
 
Ej vas dvoje malo tise pokusavam da objasnim devojci kako da resi problem...
SLusaj ono ok je to znas vidi se da mu je slalo do tebe ali uhvati ga za ruku i reci mu sedi malo da nas dvoje popricamo...
Obajsni mu da nema razloga da bude ljubomoran da ga ti jako volis cak i vise nego on tebe...
Onda mu na kraju razgovora kazi "slusaj ja tebe strasno volim i ti si mi sve na svetu i hocu da znam da li ti imas poverenja u mene ti si musko i svaka devojka na ulici se okrece za tobom ipak ja ne pravim ljubomorne scene zato sto znam da me volis i imam poverenja u tebe"

Veruj mi ovo ti jedino moze pomoci..
 
Slatka90:
Ej vas dvoje malo tise pokusavam da objasnim devojci kako da resi problem...
SLusaj ono ok je to znas vidi se da mu je slalo do tebe ali uhvati ga za ruku i reci mu sedi malo da nas dvoje popricamo...
Obajsni mu da nema razloga da bude ljubomoran da ga ti jako volis cak i vise nego on tebe...
Onda mu na kraju razgovora kazi "slusaj ja tebe strasno volim i ti si mi sve na svetu i hocu da znam da li ti imas poverenja u mene ti si musko i svaka devojka na ulici se okrece za tobom ipak ja ne pravim ljubomorne scene zato sto znam da me volis i imam poverenja u tebe"

Veruj mi ovo ti jedino moze pomoci..

Slatka dete aj ne lupaj opet, lepo sam gore napisao devojka se slozila sa mnom, ti ovde prosipas neke nebuloze.. Jbt kad dete od 13dina pocne da propisa pamet o vezama i ljubavi, onda u ***** stvarno..
 
Keeper:
marijance:
Bleak WinterFullMoon:
iskrena,obostrana ljubav podrazumeva medjusobno poverenje...vi ocigledno nemate ni jedno ni drugo...

bas ti hvala!!!!! :evil:

pa sta se ljutis, tacno ti je rekao, i nemoj tu sad nesto da se vredjas vec razmisli o tome i ispravi to.
medjusobno poverenje ..... eh, to nimalo nije tesko. prvo pocnes od sebe ......

yap.
 
Ljubomora je prisutna ne uvek, ali veoma lako je postati ljubomoran na nekog devojcinog ortaka ili neku ortakinju od decka.. Sad poverenje je stvar same veze, kako vam je do sad islo, kakvi ste bili jedno prema drugom, ako nije sve bilo ok, naravno da ce poverenje biti dosta losije, a ljubomora, jbg to je nesto sto dodje samo po sebi, ma da verujemo ne znam koliko osobi sa kojom smo, nekad se lako is3pujemo pa pocnemo ljubomorno da histerisemo.. jbg tako je kako je :D
 
Zaboravih da nadodam.. To sa poverenjem moze i da bude povezano sa prethodnim vezama, tj da kazemo iskustvima.. Ako je neko imao losih iskustava pre te veze, bio ostavljan samo onako, varan, ili sta znam veoma je tesko dati nekom poverenje posle tog, jednostavno taj novi partner se obicno mora potruditi vise da bi stekao poverenje, jer uvek ce biti ono tesko popustiti na pocetku i samo predati poverenje, ako je poverenje vec bilo izgazeno nekoliko puta.. Ovo znam iz licnog iskustva..
 
SisaDaPimp:
Ljubomora je prisutna ne uvek, ali veoma lako je postati ljubomoran na nekog devojcinog ortaka ili neku ortakinju od decka.. Sad poverenje je stvar same veze, kako vam je do sad islo, kakvi ste bili jedno prema drugom, ako nije sve bilo ok, naravno da ce poverenje biti dosta losije, a ljubomora, jbg to je nesto sto dodje samo po sebi, ma da verujemo ne znam koliko osobi sa kojom smo, nekad se lako is3pujemo pa pocnemo ljubomorno da histerisemo.. jbg tako je kako je :D
Ljubomora je samo odraz licne nesigurnosti!!! Naravno da smo svi ponekad pomalo ljubomorni ali je to u stabilnoj vezi visak, a stabilna veza podrazumeva naravno poverenje. Sve u svemu slazem se da je poverenje stvar same veze,ali ipak treba dobro razmisliti pre ljubomorisanja.Mozda nema nikakvu osnovu!!! :lol:
 

Back
Top