PRIPREME ZA ARHITEKTURU - nova sezona

ok... da vam napisem koju pametnu....
vidim gore neki gledaju neke filmove i sta ti ja znam... to vam je gubljenje vremena
Matematika.... je smesna na prijemnom ako imate nekog ko se spremao na faxu prosle godine da vam da da vidite... ona sto kod lole propoveda matu pojma nema... znam iz iskustva xaxa
NARAVOUCENIJE udrite po crtanju i zadacima iz prostora i FORMULE za povrsinu i zapreminu iz mate sve napamet!!
... a sto se treme tice... ko je ima nema da brine a ko je nema... tesko njemu... zato sto vam ta trema drzi koncentraciju na prijemnom... 4 sata znojenja za budzet... al vredi!!

pozdrav buduce kolege! ;)
 
Dajte ljudi zar ste stvarno ocekivali da ce toliko smanjiti skolarinu????? Osim toga jos za vreme protesta su rekli da je skolarina smanjena samo za studente koji su protestvovali!!!!!! a protestvovali su i zbog toga sto je prosle godine samo 14 preslo na budzet iako ih je mnogo vise ocistilo godinu!!!!! P.S> informator izlazi sledece nedelje tako da: PARE NA SUNCE!!! :)
 
nisam postovao na vasoj temi, ali da se javim sad, u ovom svecanom trenutku.... mozda me se neko seca jer sam pljuvao djuru, kod kog sam spremao prosle godine i nisam upisao, ove godine potpuno druga prica.... imam iz skole 30.7 bodova, a upisao sam budzet jer sam na testu dobio 51,5 i time sam po prijemnom treci na listi.... ironija je sto sam spremao ove godine kod decka 86' godiste, a ja sam 87'......... Eto, samo da ne bude da sam kenjao o djuri bezveze, sad kad sam pokidao prijemni mogu da vam savetujem da djuru zaobilazite u sirokom krugu, a ako neko eventualno zeli broj decka gde sam ja spremao nek ostavi poruku..... P.S mnogo je lep osecaj kad znas da si dobar 3 hiljade evra, i da si sve to postigao samo svojim radom, krvnickim, ali mora tako...
 

Back
Top