PRIPREME ZA ARHITEKTURU - nova sezona - Strana 4
Strana 4 od 10 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 227

Tema: PRIPREME ZA ARHITEKTURU - nova sezona

Početnik
    Učlanjen
    29.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: PRIPREME ZA ARHITEKTURU - nova sezona

ja sam kupila zbirku za pripremu prijemnog i zbirku sa najtezim zadacima iz stereometrije pa...nadam se da cu bar to spremiti dobro...a ne znam za ovo ostalo?kako se to sprema?sta se radi? I zna li neko kda izlazi INFORMATOR???

Zainteresovan član Demetra (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Gde si nasla zbirke? Ja imam proslogodisnji informator, mozda jos mozes da nadjes neki u Prosvetnom Pregledu (preko puta Doma omladine), a za 2007... stvarno ne znam kada izlazi....

Početnik litlle 15 (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

E ovako... Ja sam drugi razred srednje skole u Gornjem Milanovcu i o arhitekturi razmisljam od petog osnovne. Planirala sam da pocnem sa pripremama sledece godine a da do tada vezbam sama(crtanje).Sto se tice matematike uvek sam imala 4/5 ali nemam ono takmicarsko znanje,u crtanju nisam losa...Kada bi bilo najbolje da se pripremam za matematiku?Sta bi bilo najbolje da vezbam u crtanju?
    Sasvim sam sigurna da cu konkurisati za arh. pa se zbog toga jos vise plasim...
    Poslednji put ažurirao/la litlle 15 : 12.11.2006. u 14:28

Početnik
    Učlanjen
    29.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio litlle 15
    E ovako... Ja sam drugi razred srednje skole u Gornjem Milanovcu i o arhitekturi razmisljam od petog osnovne. Planirala sam da pocnem sa pripremama sledece godine a da do tada vezbam sama(crtanje).Sto se tice matematike uvek sam imala 4/5 ali nemam ono takmicarsko znanje,u crtanju nisam losa...Kada bi bilo najbolje da se pripremam za matematiku?Sta bi bilo najbolje da vezbam u crtanju?
    Sasvim sam sigurna da cu konkurisati za arh. pa se zbog toga jos vise plasim...
    raspitaj se kod svog profesora likovnog o pripremam u skoli,posto sam ja prosle godine isla i nije bilo lose! Pa obicno se crtaju neke geometrijske figure,ustavri predmeti konstruisani od geometrijskih oblika pa i nije toliko tesko! mada kako pripreme teku djura nam svakog casa daje pomalo teze ali ja sam se vec uhodala pomalo! I nije toliko tesko. Talenat u tome ima mali udeo,stavar je tehnike ali i redovnog odlaska na casove, pa se ja iskreno nadam da cu upistai...

Početnik
    Učlanjen
    29.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Demetra
    Gde si nasla zbirke? Ja imam proslogodisnji informator, mozda jos mozes da nadjes neki u Prosvetnom Pregledu (preko puta Doma omladine), a za 2007... stvarno ne znam kada izlazi....
    Zbirke sam nasla na sajmu! A u sredu cu da odem do skriptarnice na fax-u pa da pogledam i sta tamo ima. Jedna devojka koju znam mi je dala gomilu zadataka iz ona tri predmeta pored crtanja sto se polazu,jer ona je sada na trecoj godini...balgo njoj...

Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Stvarno, blago njoj... Ja pored faxa prolazim svaki dan, stvarno bih mogla da svratim...

Zainteresovan član ZeNoN (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Jeste li mozda primetili razlike u crtanju na pripremama izmedju 1. i npr 5. crteza?
    Znaci promena za 360 stepeni

Početnik
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

e bas da vidim taj tvoj crtez!meni bas i ne ide sjajno al mi je zato prostorna super,i logika!

Početnik
    Učlanjen
    15.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

nas na Velikom spremanju bas forsiraju sa crtezom...kazu, da sto pre treba da savladamo crtez do pristojne mere, da bismo mogli dobro da radimo i one male, apstraktne i konceptualne crteze...
    sve vreme radimo i prostorne zadatke i logiku, a i stereometrija nije naivna

Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Jel moze nekako da se prosvercuje gumica na prijemni posto sam ja cuo da na prijemnom ne dozvoljavaju koriscenje gumice.
    Kakva su vasa iskustva ili isjustva vasih drugova koji su upisali atf

Početnik Demmetra (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ja nisam cula nista slicno, samo su mi rekli da ponesem gomilu hamera, za svaki slucaj....

Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Ima li neko da ide kod lole, a ako ima u kojoj ste grupi

Domaćin domacin_uzice (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Arrow Re: PRIPREME ZA ARHITEKTURU - nova sezona

E cao svima. Evo i ja da se obratim na ovoj temi. Dakle o cemu se radi... Ja sam trenutno ucenik trece godine gradjevinske skole i planiram da dalje nastavim studije za Arhitekturu tacnije da idem Arhitekturu dalje nazovite to kako ocete. E sada ja sam cuo od nekih ljudi iz Uzica da prijemni uopste nije tezak, dakle o cemu se radi. Za prijemni samo se polaze crtanje nesto malo srpski i matematika, ako gresim molim vas ispravite me. Takodje sam cuo da je ove godine upis tacnije upis u skolsku 2006/07 bio los, u kome smislu los. Pa nije bilo dosta prijavljenih tako da je dosta onih koji nisu ocekivali da udju usli na fakultet. Da li zna neko o cemu uopste. Mislim sta se polaze ako sam ja vo sve pogresio pisite.

Da zamolio bih vas da ako mozete pisete mi na privatne poruke i na kanalu.
    Unapred sam zahvalan svima...

Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio domacin_uzice
    E cao svima. Evo i ja da se obratim na ovoj temi. Dakle o cemu se radi... Ja sam trenutno ucenik trece godine gradjevinske skole i planiram da dalje nastavim studije za Arhitekturu tacnije da idem Arhitekturu dalje nazovite to kako ocete. E sada ja sam cuo od nekih ljudi iz Uzica da prijemni uopste nije tezak, dakle o cemu se radi. Za prijemni samo se polaze crtanje nesto malo srpski i matematika, ako gresim molim vas ispravite me. Takodje sam cuo da je ove godine upis tacnije upis u skolsku 2006/07 bio los, u kome smislu los. Pa nije bilo dosta prijavljenih tako da je dosta onih koji nisu ocekivali da udju usli na fakultet. Da li zna neko o cemu uopste. Mislim sta se polaze ako sam ja vo sve pogresio pisite.

Da zamolio bih vas da ako mozete pisete mi na privatne poruke i na kanalu.
    Unapred sam zahvalan svima...
    Sve si pogresio:
    Za prijemni nema srpski vec samo matematika (stereometrija), logika, snalazenje u prostoru i CRTANJE sto je i najteze
    Sto se tice upisa 2006/07 uopste nije bilo lako kako ti mislis, bas je bila navala.
    I da mislim da ces morat da nadjes profesora kod koga ces se sve to pripremati, kao sto rade 95% ljudi kiju upisu fakultet

Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Da moram naci profesora tacnije vec sam ga nasao tako da ono pocinjem pripreme...

Početnik
    Učlanjen
    13.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Zdravo svima,
    evo citala sam ovih par stranica i morala sam da dodam komentar. Ja sam ove godine polagala prijemni, spremala se malo kod Djure a malo i u skoli ATS . Iskreno ne preporucujem ni jedno ni drugo .U pocetku sam bila zaludjena :shock: Djurinm lepim pricicama ( ne nesedajte na to) on bi sve uradio samo da uzme pare, ( na kraju priprema imao je toliko ljudi da su morali u redovima da sede oko postavke) to naravno nikako nije dobro, sto manja grupa to bolje. Ja nazalost :-( ove godine nisam upisala i ne okrivljujem njega naravno , vec je prosek iz srednje skole dosta doprineo da ne prodjem a i ne dovoljna koncentracija na prijemnom. Ne znam zasto su svi navalili na ovaj fax u bg, kada je u ns mnogo lakse upisati i prijemni ne traje 4 sata , ves tri dana po 2 ili 3 sata , sto je mnogo opustenije, tamo se polaze crtanje, istorija arhitekture sa malo opste kulture,i maketa.Dok smo ove godine imali za prijemni MACKU , KOCU, i psihotest ( zbog cega sam zamrzela Nikolu Teslu, jelen pivo...) text je bio o njemu, citave dve strane a4 citas da bi na kraju odgovarao na pitanja. oni koji su polagali prijemni ove godine znaju o cemu se radi. Ukoliko neko ima pitanja samo izvolite.

Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Pa sta da ti kazem, ako je takva situacija pripremaj se za sledecu godinu tacnoje sledeci upisni rok, ono mozda idi u Novi Sad ako je tamo bolje..
    Ja zanm da cu da probam u Beogradu da je upisem i to da upadnem na bucet. Dobar sam sada u gradjevinskoj srednjoj skoli tako da ono probacemo sta bude bude...

Pozdrav...

Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

kako vam je na raspstu? imate li pripreme? ja ucim matis, prokljucacu, ali to je valjda cena...

Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

sto se tice priprema na raspustu ja sam uradio samo par nekih zadacica i pored nenormalno elike zelje da upisem ovaj faks ceo raspust sam presedeo skrstenih ruku i kukam kako mi se nista neradi
    NIsam jedini jer slusam ove koje znam imaju isti problem svi su nesto mrzovoljni i jedva rade domaci koji im je zadat
    inace malo sam se i oladio od priprema jer u januaru nemam pripreme kao ostalim mesecima nedeljom 5 sati nego od 12. 4 puta na 5 dana po 5 sati tako da nadoknadjume "izgubljeno"

Primećen član
    Učlanjen
    12.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio ZeNoN
    Jeste li mozda primetili razlike u crtanju na pripremama izmedju 1. i npr 5. crteza?
    Znaci promena za 360 stepeni
    To znaci da se nisi nista popravio. Mislim,posto kazes da je promena za 360 stepeni,a to znaci da si ostao u istom mestu. Mislim,to nije promena uopste ops: ops: :razz:

Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

@vujawolf
    sto si duhovit
    Ljudi imate li i vi nesto da kazete ili svima cvetaju ruze
    Ps: jel poceo neko da crta na velikom formatu?

Početnik
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

poceli smo i grozno ide!jel te nervira onaj novi decko sto je dosao umesto brane?

Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

@arhit
    Pa meni je skroz ok, Brana me je malo smarao jer se tripovao da je popio svu pamet sveta kao i Lola za razliku od dace koja meni EXTRA objasnjava i zadatke i crtanje,
    E da koja si drupa nedeljom

Početnik Demmetra (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Sta ti je veliki format? Mi kod Marije od pre dva meseca crtamo na 50*70. Nismo imali pripreme, prvi cas je sada u subotu. Meni balusteri malo prave frku, ali cupam se. Spremate se za aulu? kako vam ide matis?

Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

@demetra
    veliki format je upravo to na cemu sada crtas 50x70
    Sta su ti ti balusteri?
    Sto se tice aule rekao nam je lola da cemo i to raditi ali neznam kako ni kada,
    a sto se tice matis radili smo i to ali ga ja jos nisam ni pipnuo sve ga nesto ostavljam za kraj sto nikako nevalja

Slične teme

1. Prvi sajt za pripreme za arhitekturu
    Autor patak_daca u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.09.2010., 16:31
  2. Nova TV sezona 2008/2009
    Autor fes u forumu Televizija
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 01.10.2008., 14:47
  3. Vratice se rode - nova sezona
    Autor markos99 u forumu Televizija
    Odgovora: 1