LETO 2003

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja i ove godine u Crnu Goru! Imam kucu dole pa poznajem dosta ljudi a i dosta drustva odavde ide dole. Bice to Budva,naravno. Malo je guzva, bucno je, napucano, ali da se ne lazemo, ja zbog toga i idem, da zelim odmor ja bi isla u Petrovac. Cini mi se da su crnogorci poceli da vode malo vise racuna od njihovom "morskom dobru" i turizmu, sto ce verovatno uroditi plodom ove godine! Ubedljivo imaju jedne od najlepsih plaza na svetu!!!!
 
Ja cu u Spaniju, Costa Brava, na ekskurziju. Ovi sto su prosle godine bili kazu da je fantasticno. Tura ide preko Hrvatske, Slovenije, Italije i Francuske, 4 dana u putu i 5 punih pansiona. Ne sumnjam da ce biti sjajno!
 
Ma to je maturska ekskurzija na kraju srednje, a idemo krajem septembra. Mada sam cula za slicne ture i preko leta ali cini mi se da su vec rasprodate, tj. popunjene.
 
JA SAM VEC BILA U BUDVI,DOSLA SAM PRE PAR DANA,I AKO I VI ZELITE DA SE PROVEDETE KAO NIKAD DO SAD,DA SE IZLUDIRATE MAXIMALNO,I DA NE ZALITE POTROSENU LOVU PREPORUCUJEM VAM BUDVU!!!!!!!
TAMO JE LUDARA!!!!!!!!!
EH DA SAMO MOGU DA SE VRATIM! :cry:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top