Svakakav alkohol

pijete li


  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .
ako sam dobro zapamtila : dzin, vodka, bacardi i tekila...dosta leda, limunov sok i muckas...pa na kraju jos malo leda i do vrha ( velike ) case dospes koka kole i dobijes nesto sto bi trebalo da bude Long Island Ice Tea :D
u narodu poznat i kao bela smrt :mrgreen:
 
Ja volim koktelcice :) na primer : Sunrise,Blue laguna,Zombi (mnogo je dobar) i da ne nabrajam...
Volim i bakardi brizer , od lubenice,jagode i pomorandze. Zestoko nesto ne volim,definitivno sam se uverila da mi ne prija :)
 
Ne volim koktele ali jednom smo na nekoj zurci pravili ''koktele''. To je bilo sve samo koktel ne(u pravom smislu te reci). Ako hoces nekoga da razbijes sipaj votke, sirupa od maline, piva, vina(i crnog i belog), metaxe i kisele vode. Ne da kida zeludac nego...
 
glupa anketa...misim nema pod 3 a uvek bi trebalo da ima...pijem al pijem retko...retko kad sednem i kao da popijem pivo il neshto...obichno ako pijem pijem do resetovanja a tad mi ne znachi puno shta je na repertoaru...samo da je alkohol...
 
Svi nesto piju neke koktelčiće?pih...
Ja volim DOBRU domaću RAKIJU ;)
ili CRNO PIVO...
eventualno tekilu(klasičnu limun i so pride),
VODKICU ili ...sviđa mi se i STOMAKLIJA :)

ostalo mi je sve bezveze u principu...
ne volim likere,ah setih se PELINKOVAC OBOŽAVAM,a ostale stvarno ne...
 
e i ja volem crno pivo..... ja u stvari volem sve shto mogu da progutam..... mislim...... ima neka rakija koju ne mogu da pijem.... mogu al je grozno pa ne volim.....

a shta ovde prichaju baileys??? ja u to ujutru sipam cereal, ebote....... :-D
 
Ma cista vodka, cist Malibu, cist Pelinkovac, cista tekila, samo cisto...
Pa kada zavrsite sa jednim predjete na drugo... Ako bas hoces da se prekines, posle cetiri jaka ****, popi jedan gusti sok i reci laku noc...
 
Revolveras:
Ma cista vodka, cist Malibu, cist Pelinkovac, cista tekila, samo cisto...
Pa kada zavrsite sa jednim predjete na drugo... Ako bas hoces da se prekines, posle cetiri jaka ****, popi jedan gusti sok i reci laku noc...


kakve veze ima gusti sok i prekidanje...gusti sok meni samo prija...oblozi mi zeludac...
ja pijem jack daniels, tekilu(iskljuchivo two fingers, jedina ok) absolut votke red bull i tako to...od koktela margaritaaaaa
 

Back
Top