Suparnice - da li ih ipak malo volimo?

djavolica_andjeoskog_lica

Zainteresovan član
Poruka
113
Suparnice - mozda smo i imale pozitivno misljenje o njima,ali kad saznamo da su nesto imale (ili imaju) sa nasim dragim u trenutku se sve menja ,nalazimo im cak i najmanje mane,olajavamo ih , mrzimo...A moje pitanje je - da li ih u dubini duse ipak malo volimo i zelimo da se zblizimo sa njima? Nemojte me odmah napadati,prvo razmislite malo... ;-)
 
pajamaca:
da znaš dzin.
nikada ih nisam ni primećivala.
jer ih nije ni bilo:lol:

hihih..jao, ja sam htela da kazem, al bi bilo taaaakooo pretenciozno i neskromno..:lol: :lol:
al ja stvarno nemam suparnice..mislim, nikad ni o jednoj zeni nisam mislila kao o suparnici..ako sam lupala glavu zbog nekog muskarca, to je zbog neuspesnog odnosa sa njim..kakve veze sa tim zaboga imaju druge zene:roll:
ali, ja uvek polazim od sebe..ako sam nekog ostavila, to nikad nije bilo zbog drugog muskarca..vec yato sto mi nesto sa njim nije ok...sve je bre jednostavno, samo treba biti svestan sebe i drugih..kakve crne spanske serije:wink:
 
Jbt ne verujem u temu, baš sam juče razmišljala o ovome - gledam onog mog Žarka... lep mi je, kao luče - gledam ga i nešto razmišljam... on će uvek biti lep, ova priroda se baš ružno igra s nama ženama. Bilo bi baš fer da starimo zajedno i da se to jednako vidi.. Ma ne bitno, razmišljala sam o ovoj temi juče, ne znam koji mi bio pa da mi takve stvari padaju na pamet.
 
djavolica_andjeoskog_lica:
Suparnice - mozda smo i imale pozitivno misljenje o njima,ali kad saznamo da su nesto imale (ili imaju) sa nasim dragim u trenutku se sve menja ,nalazimo im cak i najmanje mane,olajavamo ih , mrzimo...A moje pitanje je - da li ih u dubini duse ipak malo volimo i zelimo da se zblizimo sa njima? Nemojte me odmah napadati,prvo razmislite malo... ;-)
Supernik ili rival (takmac) mi može samo neko biti u poslu; neko ko će nešto možda bolje ili lošije da uradi od mene, neko ko će u meni pobuditi takmičarski duh.
Suparnica u krevetu? Šta mi je ona kriva? Nije ona prisilila mog eventualnog "dragog" da bude sa njom nego je to njegova volja.
Kad bih se našla u takvoj situaciji (imam dečka a on me vara i ja to saznam) ne bih sa njom razgovarala nego sa njim.
 
majcheki:
Jbt ne verujem u temu, baš sam juče razmišljala o ovome - gledam onog mog Žarka... lep mi je, kao luče - gledam ga i nešto razmišljam... on će uvek biti lep, ova priroda se baš ružno igra s nama ženama. Bilo bi baš fer da starimo zajedno i da se to jednako vidi.. Ma ne bitno, razmišljala sam o ovoj temi juče, ne znam koji mi bio pa da mi takve stvari padaju na pamet.

genetika je dobra stvar 8-)
 
mmm da, jaka mi genetika do mojega... I kako u nekom tamo, dalekom sutra da mu prebacim ako izgubi glavu za nekim pičićem od 20 godina i da je oslovim suparnicom? Da mu trljam na nos sve ove godine, sva moja ulaganja u tu neku, našu vezu i govorim o svemu onom što jesam, al' se ne vidi? A u ljudskoj prirodi je težnja ka lepom uvek bila jasno izražena.
Ne smeta mi starost i sve ono što ona nosi - smeta mi samo ta nejednakost starenja... godine se drugačije osrtavaju, zašto? I imam još jedno pitanje - jel ovaj tekst koji sam upravo napisala istinit ili patetičan?
 
majcheki:
mmm da, jaka mi genetika do mojega... I kako u nekom tamo, dalekom sutra da mu prebacim ako izgubi glavu za nekim pičićem od 20 godina i da je oslovim suparnicom? Da mu trljam na nos sve ove godine, sva moja ulaganja u tu neku, našu vezu i govorim o svemu onom što jesam, al' se ne vidi? A u ljudskoj prirodi je težnja ka lepom uvek bila jasno izražena.
Ne smeta mi starost i sve ono što ona nosi - smeta mi samo ta nejednakost starenja... godine se drugačije osrtavaju, zašto? I imam još jedno pitanje - jel ovaj tekst koji sam upravo napisala istinit ili patetičan?
Majčeki, i ja ponekad tako razmišljam, ali se setim jedne rečenice koju je izgovorio jedan srednjovečan, dobrodržeći muškarac kad ga je supruga pitala koliko otprilike godina ima neka tamo. On je odgovorio:" Pa, ne znam, to se kod vas žena nikad ne zna... Uvek izgledate mladje." Ja se tu zaprepastim, jer je meni uvek izgledalo da žene brže stare...
 

Back
Top