Suparnice - da li ih ipak malo volimo?

Стога, за безбедну шетњу вашег партнера користите најновији производ који ће вас ослободити брига да ли ће ваш партнер у шетњи бацати погледе на неке ваше евентуалне будуће супарнице:

nnnfr8.jpg

Иди, бре, Хелен, ја све гледам како је КОЊ најновији производ! :hahaha:

Али, савет вредан пажње, за оне жене којима нокти нису довољно наоштрени...;)
 
Suparnice - mozda smo i imale pozitivno misljenje o njima,ali kad saznamo da su nesto imale (ili imaju) sa nasim dragim u trenutku se sve menja ,nalazimo im cak i najmanje mane,olajavamo ih , mrzimo...A moje pitanje je - da li ih u dubini duse ipak malo volimo i zelimo da se zblizimo sa njima? Nemojte me odmah napadati,prvo razmislite malo... ;-)

Ma ne volem ih ... pa to ti je ...
Jedina korist od njih je to što tako potvđuju da umem da izaberem ......
 
Ybt, još jedna tema u nizu onih o "rasturačicama brakova"... :roll:
Suparnica - a šta je to? :) Devojka/žena koja je nekoj drugoj devojci "otela" dečka/muža/ljubavnika? A mi ćemo, zato što smo na iste ljubomorne, mrzimo ih i olajavamo ... zapravo želeti da se zbližimo sa njima kako bismo, iz sasvim iskrenih, altruističkih pobuda, saznale recept za osvajanje tuđih/naših muškaraca i, eventualno, otkrile šta to one imaju a mi nemamo? :lol:


:lol: Vidiš kako je život lep i zanimljiv i nikada nije dosadno, i uvek ima brakova za rasturanje, i uvek možemo da se mrzimo i olajavamo.. A tek recepte kad počnemo da menjamo, što o hrani, što o muškarcima, što o drugim ženama.. Ma idi, pesma :rotf::rotf::rotf:
Pa sve to sa osvrtom na mobilne telefone, da li je on prevario mene pa ću zato ja njega i obrnuto, sa spletom narodnih pesama o rasturačima/cama raznih vrsta, oblika i boja :rotf::rotf: Obožavam ovaj forum, "Savremena žena - edukacija na više nivoa" :hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top