UEFA takmičenja

Ko osvaja LŠ 2017/2018?

  • Atletiko Madrid

  • Bajern Minhen

  • Barselona

  • Čelzi

  • Juventus

  • Mančester Junajted

  • Mančester Siti

  • PSŽ

  • Real Madrid

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko se secam Karleusa ih je ukanalio i prosle sezone kad su stigli do cetvrtfinala LE....u penal seriji promasio penal i bio krivac kod jednog gola....ali zena mu je kraljica Stambola pa mu se moze :mrgreen: Inace, Besiktas bas jaka ekipa..
Maribor i Spartak mogu da iznenade Liverpul nisu ni malo naivni. Sa Seviljom ce to ici teze, najjaci su u grupi. Liverpul je i sa Koutinjom limitirana ekipa a kamo li bez njega. Busni su pozadi kao tunel....
 
Poslednja izmena:
Liverpul ocigledno ostaje luzerpul u LS jos kozna koliko dugo. Olimpijakos je raspad. Gori Olimpijakos nisam video. Kako je Partizan uspeo da ih ne prodje nije mi jasno. Maribor iznenadio i dokazao kakve su ruske ekipe u evro kupovima sem Zenita i Cska. Sto je Dortmund pregazen u Londonu? Nije vise to taj tim iz dobar Klopa, Leve, Gecea, Humelsa itd. Dobar za vrh BL, za LS tanko. Sahtjor majstorki dokazao da su i dalje dobri bez Luceskua. Porto i Bnefika su trebali dobiti kod kuce. To su bili njihovi mecevi. Ocigledno, da su im se vremena promenila i generacije u odnosu na vreme Kardoza, Hulka, Falkaa, Dzeksona Martineza...
 
Liverpul je još zelen za ligu šampiona, ako ništa bar su trebali dobiti Sevilju kući koja je isto u sijenci one stare Sevilje. U gostima teško išta mogu izvući jer je Sevilja kući prejebena. Loša realizacija u napadu, loša igra odbrane koja ne smije ovako igrati u ligi šampiona. Pored toga i sevilja se dobro postavila, fino su se riješavali liverpulovog presinga i da imaju malo bolji igrački kadar vjerovatno bi i pobjedili. Još me strašno frustrira koliko ljudi nemaju konkretnog igrača koji može zavaliti jednu bombu s tipa 25 metara, koliko su samo imali otvorenih šuteva a oni po zemlji pa se odbije od igrača Sevilje...
 
Nije stvar u njihovom "zelenilu" vec sto imaju igrace koji ne samo da ne mogu da se izbore sa pritiskom kluba kakav je Liverpul vec i nemaju kvalitet za taj nivo....napad tu i tamo ali im je odbrana dosta losa.....
Klopa sam mnogo gotivio i sad ga gotivim ali se pokazao kao neko ko ne ume da funkcionise van Nemacke i tog sistema tamo koji je imao....
 
Poslednja izmena:
Nije stvar u njihovom "zelenilu" vec sto imaju igrace koji ne samo da ne mogu da se izbore sa pritiskom kluba kakav je Liverpul vec i nemaju kvalitet za taj nivo....napad tu i tamo ali im je odbrana dosta losa.....
Klopa sam mnogo gotivio i sad ga gotivim ali se pokazao kao neko ko ne ume da funkcionise van Nemacke i tog sistema tamo koji je imao....

Ne treba griješiti, Klopp je mnoštvo toga promjenio u liverpulu što se tiče igre. Igra se dosta agresivniji fudbal ali fali tu još igračkog kadra. Počev od odbrane na koju su mu svi alarmirali ovaj prelazni rok a on ništa. Jedini konkretniji odbradbeni za kojeg se liverpul interesovao jeste onaj Van Dijk ali lično mislim da liverpul može i mora bolje što se tiče toga. Ako ovako nastave, pitanje je kako će proći u LŠ iako nisu mogli dobiti lakšu grupu. Liga je tek krenula ali kako igraju drugi sve je manje i manje šanse da liverpul nešto konkretnije ostvari ove sezone.
 
Ja se ponadao da ce padati GG veceras uz standardnih 3+ al sam se zestoko zeznuo. Benfika je najvise razocarala veceras. Kakav katastrofalan poraz od ekipe koja realno nije jaca od njih. CSKA je slabija nego prosle godine a Mancester totalno druga ekipa u odnosu na proslu godinu i neminovna je bila dvojka ali kakve amaterske golove je primao CSKA ono je smesno. Ocekivao sam da na utakmici Sporting - Barsa padne vise golova a ispostavilo se da su pobedili autogolom uz dosta zutih kartona Sportingovih igraca.
 
Obavesti igrace Barse da nemaju sanse i da su samo umislili da znaju fudbala....ipak je PSZ ultr-giga-sila sa tandemom od 300.000.000.....

Liverpul u poslednjem minutu izbori plasman u osminu finala LS pa osvoji trofej posle 0:3 na poluvremenu.......e to je fudbal...cista iluzija je da novcem sve moze da se predvidi.... za to vreme Celsi ulozi 10x vise novca da bi ostvario isti uspeh kao L'Pool - 2 finala LS za par sezona.....
 
Poslednja izmena:
Benfika je ocaj gledo sam ih pre neki dan na domacem terenu protiv nekih levata uhvatio zadnjih pola sata i to je bio ***** od fudbala...****** 5 nula izgubis od Bazela najtezi poraz Benfike u istoriji...Oberlin ili Oberlan kako li se izgovara decko ih je urniso malo mi zao bilo gledati Luizaa koji je nekad bio igracina vise nije to taj igrac pa i Zulia Cezara na golu mi bilo zao...Oberlan nova zvezda 'Svajcarskog' fudbala inace je kamerunac al igrace za njih...Bice pristojna ova legija stranaca od Svajcarske reprezentacije... A da su odvratni da nemogu biti odvratniji jesu...Zivkovic uso u duel sa Dzakom ovaj ga uhvatio za vrat i onda sudija da i jednom i drugom zuti a Zivkovic ga nije pipnuo...Fejsa napravio penal...Benfika je u teskom kanalu trebaju joj opasni rezovi...Posle odlaska Horhe Jezuza krenuli su polako da tonu i sada dotakli dno...totalni raspad sistema prvi gol su vec primili u drugom minutu posle kontre onda kao imaju neki inicijativu ali sve na silu bez ideje pade drugi...pa penal...kasnije pereira izgubio zivce desni bek nisu mu jedan odicgledan faul svirali pa je startovo sa dve noge na nekom igracu Bazela...
 
Poslednja izmena:
Bas je tuzno videti ovakvog velikana kako posrce i raspada se...Benfika je bas ogroman klub sinoc sam sa drugarom bas imo diskusiju oko Zezuza sto je presao u Sporting on na to gleda kao izdaju kluba itd...sta znam ja imam malo blazi stav on je puno dao Benfici vratio ih na mapu medju velikane opet puno igraca napravio ostavio ih u odlicnoj situaciji a lik nikad nije krio da je Sportingov navijac otiso je da podigne Sporting iz teske situacije napustio je Benfiku kada je bila na vrhuncu...da i bilo je ludilo gledati tu Benfiku i ono kad su izgubili 3 finala u 90tom... 'simbolicno za njih i njihovo prokletstvo'...
 
Poslednja izmena:
Opa, Zvezda tukla Koeln, ozbiljan rezultat, Bundesligaš je to. Partizan vidim vodi 2:0 protiv Dynama.

Sad pogledao highlightse. Partizanova obrana je komična. Reakcija kod gola za 2:2 je na nivou hakla ispred zgrade. Zvezda je imala sreće, ali i treba imati sreće u takvim utakmicama i treba ju zaslužiti.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top