divljenje

G

gost

Gost
Nisam haker i nemam pojma o tome.Samo sam zelela da kazem svim hakerima,svaka cast momci, jer za mene,biti haker,znaci prepametan.Kako li samo to radite? Ustvari zasto i kako je to uopste pocelo?I da vas priupitam, ima li devojaka medju vama,mislim nikada nisam cula ni za jednu,uvek se ta rec "haker" vezuje za muskarce.
 
gost:
Nisam haker i nemam pojma o tome.Samo sam zelela da kazem svim hakerima,svaka cast momci, jer za mene,biti haker,znaci prepametan.Kako li samo to radite? Ustvari zasto i kako je to uopste pocelo?I da vas priupitam, ima li devojaka medju vama,mislim nikada nisam cula ni za jednu,uvek se ta rec "haker" vezuje za muskarce.

Ako se divis pametnim ljudima, onda bi bolje bilo da se divis talentovanim, konstruktivnim ljudima koji pronalaze nove stvari, koji imaju ideju, koji pomazu razvoj covecanstva, a ne nekim destruktivcima.
 
Covece(za Bozoa),ja kad nesto ne znam ja o tome ne diskutujem vec se informisem da saznam. Sto se tice prakse,mislim da ne znas nista o praksi ni kako se sta radi. Iz kog razloga kazu/pisu na javnim medijima i stampi da su hakeri ekvivalentni krekerima...ne znam stvarno!!! Jedino mi znamo koja je razlika. Moja preporuka je da se malo vise informises i produhovices se. Sad si u mraku!!!
 
gost:
Nisam haker i nemam pojma o tome.Samo sam zelela da kazem svim hakerima,svaka cast momci, jer za mene,biti haker,znaci prepametan.Kako li samo to radite? Ustvari zasto i kako je to uopste pocelo?I da vas priupitam, ima li devojaka medju vama,mislim nikada nisam cula ni za jednu,uvek se ta rec "haker" vezuje za muskarce.

Gde si ti ovde videla Hakere...ovde su uglavno napaljeni klinci...:>
 
Mislim da ovi forumi nisu za tako pametne ko' ti. Nekog ispaljivati i praviti se pametan medju masom i nije fazon. Treba dokazati a ti se ne dokazujes!!! Ovi forumi nisu stavljeni da svi vidimo kako neki lik nesto malo zna vec da razmenimo iskustva. Ali dobro...mislim da je ovaj forum za tebe spas jer mozes da se ku*cis, dok si u realnom zivotu verovatno manji od mahovog zrna. Pozdrav...
 
Cybstrikerr:
Mislim da ovi forumi nisu za tako pametne ko' ti. Nekog ispaljivati i praviti se pametan medju masom i nije fazon. Treba dokazati a ti se ne dokazujes!!! Ovi forumi nisu stavljeni da svi vidimo kako neki lik nesto malo zna vec da razmenimo iskustva. Ali dobro...mislim da je ovaj forum za tebe spas jer mozes da se ku*cis, dok si u realnom zivotu verovatno manji od mahovog zrna. Pozdrav...

wow..sad si mi odgovorio..ovo maHovo zrno je toliko malo da je manje i od balavca kao sto si ti.
 
gost:
Nisam haker i nemam pojma o tome.Samo sam zelela da kazem svim hakerima,svaka cast momci, jer za mene,biti haker,znaci prepametan.Kako li samo to radite? Ustvari zasto i kako je to uopste pocelo?I da vas priupitam, ima li devojaka medju vama,mislim nikada nisam cula ni za jednu,uvek se ta rec "haker" vezuje za muskarce.

nema to veze sa pameti ... samo moras biti u tim stvarima
 

Back
Top